!Důležité hlášení! - na fóru je žena

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
HolkaChceRadu
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Příspěvek od HolkaChceRadu » 28 pro 2018, 15:45

Tygr píše:
28 pro 2018, 14:46
Hochu ty si blesk, borka tu píše už nějaký pátek :)

Jinak přeju všem hodně štěstí do nového roku.
Tak to zase prrrr, nejsem tu ani dva tydny! :D To jen aby bylo jasno :D

B.G.: kamo, pokud jsem se dotkla tveho ega, mohls mi to zkusit nandat v tech zpravach, nemusel by ses tady pak takhle verejne ztrapnovat. No snad ses z toho treba trosku poucil, protoze opravdu nevim, ve kterem vesmiru timhle totalne nezabijes. Ale treba jsem divna ja. :)

Obrázek

Tema pro me nema nadale vubec smysl udrzovat, takze krasny zbytek roku a stastny ten novy! :))

B.G.
Poděkoval: 6 krát
Obdržel poděkování: 3 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B.G. » 28 pro 2018, 18:17

HolkaChceRadu píše:
28 pro 2018, 15:45
Tak to zase prrrr, nejsem tu ani dva tydny! :D To jen aby bylo jasno :D

B.G.: kamo, pokud jsem se dotkla tveho ega, mohls mi to zkusit nandat v tech zpravach, nemusel by ses tady pak takhle verejne ztrapnovat. No snad ses z toho treba trosku poucil, protoze opravdu nevim, ve kterem vesmiru timhle totalne nezabijes. Ale treba jsem divna ja. :)

Obrázek

Tema pro me nema nadale vubec smysl udrzovat, takze krasny zbytek roku a stastny ten novy! :))
Nechápu, proč píšeš kámo, když kamarádi nejsme a osobně se neznáme. Možná jsem se ztrapnil, ale s dobrým úmyslem, protože pracuji na své hře, a na to jsem pyšný:) Nelíbí se mi, že sem dáváš screenshot naší soukromé konverzace, za to bych tě mohl nahlásit, ale dělat to nebudu, nemám to zapotřebí. Ale něco mi tu smrdí, mělo by se prověřit, jestli jsi skutečně holka a nebo jestli si tu někdo dělá srandičky... Každopádně i tobě přeju nejlepší možný vstup do nového roku ;-)
Nemám magickou sílu, činím osobnost magickou silou.

:arrow: FB: B.G.

adalbe
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Příspěvek od adalbe » 28 pro 2018, 18:42

Moc zajímavé, rád se pobavím. Jedna holka nám tu rozhodí baliče. Spíš si řikám jestli to není nějaký test od Prince na ověření všeho co se snaží svými články sdělit nám všem. Pak přijde nějaký verdikt :D :D

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 28 pro 2018, 19:19

B.G. píše:
28 pro 2018, 18:17
Nelíbí se mi, že sem dáváš screenshot naší soukromé konverzace, za to bych tě mohl nahlásit, ale dělat to nebudu, nemám to zapotřebí. Ale něco mi tu smrdí, mělo by se prověřit, jestli jsi skutečně holka a nebo jestli si tu někdo dělá srandičky... Každopádně i tobě přeju nejlepší možný vstup do nového roku ;-)
Jenom bych rada podotkla, ze neni za co nahlasit. Ja si pravidla pred registraci totiz cetla- zadne z nich neporusuji. Doufam, ze nemas problem si stat za tim, co reknes, to je totiz na muzich opravdu odpudiva vlastnost.
Jo a takhle po mne jeste fotku mych prsou jeste nikdo neloudil, za to mas teda plusovy bodik.
adalbe píše:
28 pro 2018, 18:42
Moc zajímavé, rád se pobavím. Jedna holka nám tu rozhodí baliče. Spíš si řikám jestli to není nějaký test od Prince na ověření všeho co se snaží svými články sdělit nám všem. Pak přijde nějaký verdikt :D :D
Juuu! :D verdikt je: temer vsichni jste prosli, protoze jste se nenechali nachytat, jsem princ! :D :D (tak ted uz doufam, ze za tohle ban nedostanu :D)
Ale kdyz uz tu takhle spamujeme, tak toho zkusim vyuzit, neni mi moc jasny to s temi testy.. to jako kdyz vam holka zrusi rande, nebo se zacne vykrucovat, tak to musi byt vzdycky test? Jak poznate, jestli vas testuje nebo proste opravdu nema zajem?? (Sama to delam celkem casto, protoze me proste prestane bavit a nevnimam to, ze bych toho typka nejak testovala..)

Princ
Poděkoval: 453 krát
Obdržel poděkování: 1140 krát

Příspěvek od Princ » 28 pro 2018, 19:36

Tak člověk neví na sto procent, ale furt lepší považovat odmítnutí za test, než test za odmítnutí. Někdy to dokonce je pravé odmítnutí, ale reakce je tak skvělá, že se zájem zase objeví :)

Mám o tom detailnější článek
7. prosince - GamePlan Rande

7. prosince - Výcvik Logistiky

Nash
Poděkoval: 117 krát
Obdržel poděkování: 46 krát

Příspěvek od Nash » 28 pro 2018, 19:47

treba jednou forum dojde do stavu kdy se tady bude dat najit partak zenskeho pohlavi.

@HolkaChceRadu jak si vlastne nasla toto forum ?
Žij život tak, aby ti v každém okamžiku dával smysl.

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 397 krát

Příspěvek od Scissors » 28 pro 2018, 19:55

HolkaChceRadu píše:
28 pro 2018, 11:53
Scissors: nechapu, co proti vam maji. Mozna je to skladbou tamniho diskusniho fora... :D
Dlouho jsem tam nebyl. Ale některé ty holky mi přišly naopak docela chytré, pohotové a vtipné. Spíš bych řekl, že antipatie vznikají kvůli nepochopení. Jestliže je ovšem ve světě zajetý určitý mainstream, přičemž my jdeme spíše proti proudu, pak se s tím musí zkrátka počítat.
Před časem mi jedna ze zdejších holek psala do zprávy. Kontaktovala mě sama od sebe. Nejdřív byla taky skeptická, ale podařilo se mi jí náš postoj celkem vysvětlit. Záleží tedy také hodně na tom, nakolik dokáže mít člověk skutečně otevřenou mysl.
B.G. píše:
28 pro 2018, 18:17
Ale něco mi tu smrdí, mělo by se prověřit, jestli jsi skutečně holka a nebo jestli si tu někdo dělá srandičky
Pokud bylo toto myšleno vážně, tak mi opět poněkud uchází pointa. Proč by se to mělo jako prověřovat? Jestli si někdo dělá srandičky, tak co jako? Bude konec světa?
Mně je třeba úplně jedno, jestli si tu někdo dělá šprťouchlata :D Myslím, že moje ego to fakt ustojí :D
HolkaChceRadu píše:
28 pro 2018, 19:19
neni mi moc jasny to s temi testy.. to jako kdyz vam holka zrusi rande, nebo se zacne vykrucovat, tak to musi byt vzdycky test? Jak poznate, jestli vas testuje nebo proste opravdu nema zajem??
Poznat se to dá podle kontextu, úrovně zkušeností a sociální inteligence. Někdy se dá opravdu vytušit, že ta holka fakt nemá zájem. To je pak nejlepší jí prostě popřát hezký den a hodit to za hlavu. Pokud je to ale třeba nějaká mezní situace, nebo to člověk prostě ještě nepozná, tak se řídím jednoduchou poučkou: Považuj za test prostě úplně všechno. Snahou o překlenutí dané situace se totiž zdokonalujeme ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

B.G.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B.G. » 28 pro 2018, 22:38

A sakra, zrcadlo, do kterého se naposledy při soukromé konverzaci dívala HolkaChceRadu, která si o sobě myslela, že stojí za vzrušení, mi zatajilo, že se z ní vyklube Princ (na bílém koni) :)

Třese se mi smíchy bránice ještě teď, už dlouho jsem se takto nepobavil, díky za všechny, Princi!

LoArmistead
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 58 krát

Příspěvek od LoArmistead » 29 pro 2018, 00:25

B.G. píše:
28 pro 2018, 22:38
A sakra, zrcadlo, do kterého se naposledy při soukromé konverzaci dívala HolkaChceRadu, která si o sobě myslela, že stojí za vzrušení, mi zatajilo, že se z ní vyklube Princ (na bílém koni) :)

Třese se mi smíchy bránice ještě teď, už dlouho jsem se takto nepobavil, díky za všechny, Princi!
Už dlouho jsem nikoho neviděl si tak opakovaně a dobrovolně nabíhat na vidle, jsi pán :D :D

@HolkaChceRadu vítej na fóru, za mě je super že jsi "hlava otevřená" a snažíš se naučit něco novýho ;)
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

shyguy
Obdržel poděkování: 9 krát

Příspěvek od shyguy » 29 pro 2018, 00:39

B.G. chod radšej streetovat, to je väčšia zábava :D
Nefunguje mi posielanie sukromnych sprav. V pripade ze chces ist na SG/CG tak mi posli rovno tvoje cislo.

Sorrow
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 93 krát

Příspěvek od Sorrow » 29 pro 2018, 08:48

B.G. - Holka je kámoš, ne žrádlo! :) Testy jsou úžasný, protože díky nim ti ukáže nároky a zároveň dostaneš možnost prokázat, že jsi pro ni opravdu zajímavý a něčím se odlišuješ od ostatních betíků. Otázky vzbuzují zájem :) Tohle sebemrskačství není na místě. Pokud tedy nejsi vyloženě masochista :twisted:

HolkaChceRadu - Vítej mezi námi :) Pokud budeš přispívat na fórum, neváhej :) Pohled i z jiného úhlu je obohacující a určitě to spoustě lidem pomůže :)
Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší.

Jsem jako deset lidí zabalených do jedné osoby.
Tak, roztočte kolo štěstí, z.rdi! :twisted:

B.G.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B.G. » 29 pro 2018, 09:52

Je úsměvné, jak si tu někteří stále myslí, že HolkaChceRadu, je skutečně holka... :lol:

LoArmistead
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 58 krát

Příspěvek od LoArmistead » 29 pro 2018, 10:09

B.G. píše:
29 pro 2018, 09:52
Je úsměvné, jak si tu někteří stále myslí, že HolkaChceRadu, je skutečně holka... :lol:
Úsměvný spíš je, jak z toho děláš téma, jako by ses holek bál :D
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

Sorrow
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 93 krát

Příspěvek od Sorrow » 29 pro 2018, 10:20

B.G. píše:
29 pro 2018, 09:52
Pokud tě takto dokáže vykolejit muž z rovnováhy, je to rovněž úsměvné. Není to myšleno špatně, ale pokud víš, že to je muž, není důvod se vzrušovat :)
Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší.

Jsem jako deset lidí zabalených do jedné osoby.
Tak, roztočte kolo štěstí, z.rdi! :twisted:

HolkaChceRadu

Příspěvek od HolkaChceRadu » 29 pro 2018, 10:41

Nash píše:
28 pro 2018, 19:47
@HolkaChceRadu jak si vlastne nasla toto forum ?
Chodim obcas na vydlet, tam se da semtam narazit na tema nejake koceny, ktera se dotcene chlubi, jak ji nabaloval typek na ulici (ze se ji treba na kazdou otazku zeptal “to je test?”, nebo psal nejake hovadiny o jednorozcich, obcas je sranda to cist :D). Potrebovala jsem trochu poradit, tak jsem si tu zalozila ucet s tim, ze kdyztak trochu hejtu snesu- zatim to tu ale neni tak hrozny! ♥ :D

Princ, scissors: jo aha, takhle to je vlastne pochopitelne, diky za objasneni! Jinak u clanku jsem se fakt zasmala, dobre napsany! :)

Neni v podstate cela pointa streetgame v socialni inteligenci? To by bylo neco, co by B.G. nepotesilo.. :D

Sorrow píše:
29 pro 2018, 08:48
HolkaChceRadu - Vítej mezi námi :) Pokud budeš přispívat na fórum, neváhej :) Pohled i z jiného úhlu je obohacující a určitě to spoustě lidem pomůže :)
Diky, nemo! Panove, ale vy prece, paklize jste jiz “vycviceni”, pohled divky nepotrebujete, protoze ho znate! ;)

Odpovědět