Technická vylepšení

Pravidla fóra, funkce, organizace, technické záležitosti, jak fungují skupiny...
Odpovědět
joe_s
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 25 x

Technická vylepšení

Příspěvek od joe_s »

BaličMichal píše: 15 led 2018, 17:59 ... poslední dobou blbou upozornění. Na počítači na to občas musím klikat několikrát a pak stejně musím obnovit stránku. A na mobilu mi to vždycky vyskočí mimo obrazovku.
Na pocitaci by melo stacit na to najet, ne klikat.

A na mobilu, kdyz to "vyskoci mimo obrazovku", tak staci scrollnout obrazovku doprava, ono to nevyskoci mimo, jen ji to rozsiri.

Joe
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Nový odznak Řečník

Příspěvek od Princ »

Přibyla medaile Řečník. Dostane ji každý, kdo alespoň chvíli veřejně mluvil na nějaké naší akci.

Na závěr přednášky tuto sobotu jako obvykle proběhne open mic. Každý tedy bude moct na dvě tři minuty vystoupit z komfortní zóny, řečnit před ostatními a nový odznak si tak ukořistit.
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Sexuální predátor
Udělil poděkování: 56 x
Obdržel poděkování: 63 x

Nový odznak Řečník

Příspěvek od Sexuální predátor »

Princ píše: 22 led 2018, 13:31 Přibyla medaile Řečník. Dostane ji každý, kdo alespoň chvíli veřejně mluvil na nějaké naší akci.

Na závěr přednášky tuto sobotu jako obvykle proběhne open mic. Každý tedy bude moct na dvě tři minuty vystoupit z komfortní zóny, řečnit před ostatními a nový odznak si tak ukořistit.
Počítá se přednáška na kurzu ohledně reprodukce? :)
Na konci života litujeme nejvíc věcí, které jsme neudělali, ne těch, které jsme udělali.
Lucas
Udělil poděkování: 276 x
Obdržel poděkování: 139 x
Kontaktovat uživatele:

Nový odznak Řečník

Příspěvek od Lucas »

Princ píše: 22 led 2018, 13:31 Přibyla medaile Řečník. Dostane ji každý, kdo alespoň chvíli veřejně mluvil na nějaké naší akci.
Princi, tenhle odznak si ještě nezasloužím. :) ;)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
Princ

Technická vylepšení

Příspěvek od Princ »

Nikdy jsi ani krátce nevystoupil?
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Lucas
Udělil poděkování: 276 x
Obdržel poděkování: 139 x
Kontaktovat uživatele:

Technická vylepšení

Příspěvek od Lucas »

Princ píše: 22 led 2018, 21:55 Nikdy jsi ani krátce nevystoupil?
Nejsem si toho vědom. Ale hodlám to změnit. :D
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
Princ

Technická vylepšení

Příspěvek od Princ »

Ok, zatím odebírám :)

Firer
Udělil poděkování: 73 x
Obdržel poděkování: 61 x

Technická vylepšení

Příspěvek od Firer »

Je nějaký spešl odznak za kurz jeden žák na jednoho instruktora na libovolném místě ? :)
Štěstí hledej v hlavě
toto_culugno
Udělil poděkování: 245 x
Obdržel poděkování: 188 x

Technická vylepšení

Příspěvek od toto_culugno »

Žádám o změnu jména na VychlastaneHovado. Ne, sranda, teď vážně. Když si tu každý může změnit jméno, co zavést taky možnost upravit příspěvek třeba jen u několika znaků, aby si mohl streetař opravit případné gramatické chyby jako i/y, mě/mně atd. prostě chyby, kterých si člověk zpravidla všimne až po odeslání příspěvku. Nezměnil by se tak význam sdělení, ale alespoň by člověk nebyl za pitomce. Já sám jsem na chyby u ostatních háklivý a když jsem si po sobě četl deník, chytal jsem se za hlavu jaké základní chyby jsem tam sám dokázal napsat.
Kdo dlouhodobě streetuje a nedává pravidelně holkám sex, ten si holek neváží, upřímně je nemiluje a měl by být z komunity vyloučen.
joe_s
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 25 x

Technická vylepšení

Příspěvek od joe_s »

Mára píše: 01 úno 2018, 17:25 Žádám o změnu jména na VychlastaneHovado. Ne, sranda, teď vážně. Když si tu každý může změnit jméno, co zavést taky možnost upravit příspěvek třeba jen u několika znaků, aby si mohl streetař opravit případné gramatické chyby jako i/y, mě/mně atd. prostě chyby, kterých si člověk zpravidla všimne až po odeslání příspěvku. Nezměnil by se tak význam sdělení, ale alespoň by člověk nebyl za pitomce. Já sám jsem na chyby u ostatních háklivý a když jsem si po sobě četl deník, chytal jsem se za hlavu jaké základní chyby jsem tam sám dokázal napsat.
Taky bych byl pro. Na hodne forech je standard moznost zmenit prispevek treba do 5 minut po odeslani, pak to uz nejde. Jina moznost je menit to kdykoliv, ale lze videt historii zmen vcetne predchozich verzi.
Joe
Scissors
Udělil poděkování: 104 x
Obdržel poděkování: 404 x

Technická vylepšení

Příspěvek od Scissors »

Mára píše: 01 úno 2018, 17:25 opravit případné gramatické chyby jako i/y, mě/mně atd. prostě chyby
To nejsou chyby gramatické, nýbrž pravopisné ;)
Nicméně nápad dobrý, taky by se mi to líbilo.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow
toto_culugno

Technická vylepšení

Scissors píše: 01 úno 2018, 19:13 To nejsou chyby gramatické, nýbrž pravopisné ;)
Nicméně nápad dobrý, taky by se mi to líbilo.
Díky za poučení, ani jsem nevěděl, že je v tom rozdíl. Člověk se musí pořád učit.
Kdo dlouhodobě streetuje a nedává pravidelně holkám sex, ten si holek neváží, upřímně je nemiluje a měl by být z komunity vyloučen.
Scissors
Udělil poděkování: 104 x
Obdržel poděkování: 404 x

Technická vylepšení

Příspěvek od Scissors »

Mára píše: 01 úno 2018, 20:09 Díky za poučení, ani jsem nevěděl, že je v tom rozdíl.
V pohodě. Ví to vlastně málokdo ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow
Karlo
Udělil poděkování: 234 x
Obdržel poděkování: 48 x

Technická vylepšení

Příspěvek od Karlo »

Na fb/insta můžeš dát like sám sobě, tady ne :(
neviděl sem kudly nikde jidne než v zádech,
(hadi sou v trávě) lepší pozdě než nikdy,
vždycky sem (ej) tam kde sem sám kvůli sobě
toto_culugno

Technická vylepšení

Líbila by se mi možnost šťouchnout uživatele jako na facebooku. Co vy na to?
Odpovědět