Nový instruktor StreetGame.cz

Pravidla fóra, funkce, organizace, technické záležitosti, jak fungují skupiny...
Scissors
Udělil poděkování: 104 x
Obdržel poděkování: 404 x

Příspěvek od Scissors »

Nemínil jsem to kriticky. Odznaky jistě přínos mají ;)

"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow
toto_culugno
Udělil poděkování: 245 x
Obdržel poděkování: 188 x

Mají odznaky opravdou výpovědní hodnotu?

Příspěvek od toto_culugno »

Princ píše: 20 led 2018, 09:45 Podívej třeba do Pomerančova deníku, jak mistrně zužitkoval přednášku o logistice...
A stejně nezasunul.
----
Ja nevím, honit si tady tričko kdo má kolik odznaků... stejně, jestli si někdo koupí 3 knihy jenom proto, aby dostal odznak na fóru a pak se do nich ani nepodívá... Když si vezmu, co všechno se z těch knih dá vytěžit za informace, tak je to opravdu smutný případ.

Zkušenosti se nejlépe poznají při osobním setkání. Ono taky není v pohodě, když tu nějaký panic někomu radí a přitom jen papuskuje naučené teorie z článků. Přitom může na někoho působit jako zkušený borec a přitom...

Odznak za deník se mi líbí! Ráno na něm začnu pracovat.
Kdo dlouhodobě streetuje a nedává pravidelně holkám sex, ten si holek neváží, upřímně je nemiluje a měl by být z komunity vyloučen.
FairytaleSeducer
Udělil poděkování: 36 x
Obdržel poděkování: 57 x

Příspěvek od FairytaleSeducer »

Udělal bych nějakou síň slávy, kde si každý bude dávat skore, kolik už opíchal buchet :D
Vše kolem nás je jen iluze. :)
toto_culugno
Udělil poděkování: 245 x
Obdržel poděkování: 188 x

Příspěvek od toto_culugno »

Hrubě tipuji, že tak 10% streetařů píchá 90% všemi streetaři oslovených holek, takže by to byla spíš síň hanby pro některé :)
Kdo dlouhodobě streetuje a nedává pravidelně holkám sex, ten si holek neváží, upřímně je nemiluje a měl by být z komunity vyloučen.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Příspěvek od Princ »

Ony odznaky záměrně sledují i angažovanost. Pokud je totiž někdo super balič, ale na fóru lidem neradí, deník o tom nepíše, na přednáškách se s námi nepotkává, zlepšovat se skrze další produkty už taky nechce... není za co ho tady oslavovat.
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Tarrag
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 52 x

Příspěvek od Tarrag »

Presne tak, do komunity treba aj investovať nie len brať.
Človek vníma len taký svet,
ktorý v sebe nosí.
[Saint-Exupéry]
Tygr
Udělil poděkování: 42 x
Obdržel poděkování: 89 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tygr »

Mě osobně odznaky nemotivují. Tohle fórum beru jako prostředek na poznání parťáků a najití odpovědi na nějakou otázku když mě zajímá.
Ve skautu jsme dostávali bobříky. Třeba 1 den nemluvit nebo být 5 minut v ledovém potoce. Ale já to nedělal kvůli nějakému "bobříkovi", ale kvůli svojemu pocitu, že jsem to dal a jsem borec.
Ale cením si toho Princi, je to zajímavé.
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.
Lucas
Udělil poděkování: 276 x
Obdržel poděkování: 139 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucas »

Spousta atletů nebo sportovců si vede deník a zapisují si počet svých výkonů(něco jako odznaky), že překonali svou maximálku, počet sérií a opakování atd. A to jim pomáhá sledovat, co fungovala a co naopak je k cíli nedovedlo. Když chceš získat odznak nebo chceš kvůli svému pocitu mít kolem sebe lidi co taky streetují a jsou úspěšní, tak to děláš kvůli sobě, trénuješ komunikaci, přesvědčování lidí na svou stranu. To všechno tě dělá lepším člověkem, pracuješ na sobě a jdeš proti depresivní spirále. Svou aktivitou. A za to dostaneš odznak, tím sleduješ svůj progres, jak být ještě lepším a ještě lepším člověkem a svůdníkem. Cesta na vrchol je náročná. :roll:
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
BaličMichal
Udělil poděkování: 74 x
Obdržel poděkování: 91 x

Příspěvek od BaličMichal »

Já mám sepsaních 12 bodů, který se snažím splnit každý den a večer se oboduji. Působí to velmi dobře jak na motivaci, tak i na náladu a vím, kdy co dělat, takže ani neprokrastinuju:

1) Oslovovat hezké holky
2) Věnovat se nějakému hobby (škola, hudba, motorky...)
3) Zdravá strava
4) Cvičit
5) Sport (plavání, krav maga, tanec nebo třeba joga..)
6) Být na slunci
7) Dostatečně spát (aspoň 8 hodin) a dbát na kvalitní spánek. Existuje destero spánkové hygieny. Je dobré ho částečně dodržovat.
8) Osamostatnit se - Ještě žiji s rodiči takže..(nakupovat, vařit, uklízet, starat se o finace, prát...)
9) Dbát na vzhled, hygienu a otužovat se
10) Výstup z komfortní zóny
11) Obklopit se úspěšnými lidmi
12) Rande nebo výlet se kamarádkami
Lucas
Udělil poděkování: 276 x
Obdržel poděkování: 139 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucas »

BaličMichal píše: 25 led 2018, 17:40 Já mám sepsaních 12 bodů, který se snažím splnit každý den a večer se oboduji. Působí to velmi dobře jak na motivaci, tak i na náladu a vím, kdy co dělat, takže ani neprokrastinuju
To je přesně ono. :)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
Nucky
Udělil poděkování: 16 x
Obdržel poděkování: 19 x

Příspěvek od Nucky »

Podle mě jsou ty odznáčky docela povedené je alespoň hned odhadnout jak moc daný příspěvek má hodnotu podle odznáčků přispěvatele.. Samozřejmě relativně..
Regyman
Udělil poděkování: 256 x
Obdržel poděkování: 47 x

Příspěvek od Regyman »

Bude mít Magic, jakožto instruktor, jinak barevný nick?
Precejen odznak Instruktor se mezi všemi těmi jeho ziskanymi odznaky tak nějak ztrati, zvláště když budou přibývat..
:idea:„Hakuna matata“ :idea:
Viktor
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 56 x

Příspěvek od Viktor »

A nebo, pokud to není někde na tvrdo zakódované, by instruktorský/opravdu významné mohly být třeba červeně.
Ten s plynovou maskou.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Příspěvek od Princ »

Princ píše: 15 led 2018, 16:59 Magic se poprvé objevil na SuperKonferenci, druhý den měl kurz. Od té doby pravidelně dojížděl do Česka a během několika měsíců tu absolvoval celý Internship program. Zároveň se účastnil Univerzity svádění, kde jsem mu dával možnost vystoupit před ostatní a uvést mé přednášky. Po dokončení Internshipu jsme spolu dále cestovali po světě, kde jsem mu poskytoval další brutální instruktorský výcvik (což stále pokračuje).

Důležité bylo, že jsem Magica nevybral jen já, jaksi shora. Magic rozjel šílený deník a sám kontaktoval mnoho dalších streetařů, se kterými balil holky. Kvůli doslova žraločí dravosti jeho hvězda rychle stoupala a po zavedení hodnocení se stal druhým nejúspěšnějším autorem na fóru hned po mě. Vybral ho tedy lid sám :)

Magic také už před streetgame školil kvanta lidí v souvisejících oblastech, jako byl prodej, time management, osobní rozvoj...

Magic tedy teď bude tím, kdo se mnou povede nový program 6hodinových Výcviků.
S Magicem jsme odvedli už 2 Výcviky. Ohlasy na něj jsou stále tak brutálně pozitivní, jako od lidí, kteří s ním streetovali :)

O víkendu pořádáme jediné kurzy v Brně tento rok, a přihlásili se tam samí pokročilí pražáci :). Rozhodl jsem se proto s Magicem udělat další krok, zvětšit kapacitu a kurzy v Brně 3. března a 4. března s Magicem vést společně. Každý dostane 3 studenty a po hodině a půl si je vystřídáme. Kurzy v Brně také protáhneme o společný závěr.

Kurz v Brně se tak promění v masivní delegaci, která přijede pořádně nakopnout místní komunitu! Dva instruktoři vás naučí více než jeden, můžete své svádění totiž pilovat z více úhlů a pohledů. Také pokud už máte za sebou hodně kurzů se mnou, bude zábavným zpestřením zkusit si to s Magicem.

Ještě je pár volných míst, a o víkendu v Brně nás bude hromada!
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
DominikCZ123
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od DominikCZ123 »

Na vaši stánku se připojil uprchlík :oops: ...Nejspíše pod přezdívkou Johnny
Odpovědět