Tlachání o mé situaci

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Tlachání o mé situaci

Příspěvek od surfernamare »

Není to holka, která by chtěla, aby s ní bylo jednáno jako s kusem hadru
Ano, podla toho co pises, je presne taka. Je to dokonca tak silne, ze sa to premietlo do jej sexualnych preferencii.

Cele tvoje problemy zacali presne tu:
Seznámil jsem se s holkou, která mi sama začala říkat, že jejich roční vztah nefunguje a že bude konec
Preco si sa preboha staral do jej vztahu? A rozpraval sa o jej vztahu? Taketo veci by mali byt chlapovi uplne u prdele, ak to nie je jeho sestra.

Tiez mi to cele pripada, ako keby si chcel vyuzit situaciu a zmanipulovat ju tak, aby sa s nim rozisla a presla k tebe. Je tu viacero pasazi, kde si to naznacil svojimi uvahami. Co sa ale realne stalo je:
kdybych teď tady nebyl, tak už se zase možná veze ve stejném kolotoči jako předtím
ze si naskocil na ten jej kolotoc. Si sucastou fazy, kedy je od neho prec a je takmer iste, ze onedlho pride faza, ked sa k nemu vrati. Este mozes mat problemy aj s blaznivym nasilnym chlapom, nielen s blaznivou holkou.
Co se týče jiných holek, ano, můžu jít ven a sbalit jich X dalších,
Tak to prosim ta rob
ale proč hned utíkat od něčeho, kde je nějaký problém?
Pretoze toto je kurva velky problem, za to by nestala asi ani Emily Ratajkowski.

Proste - chcel si vyuzit situaciu a stat sa jej zachrancom, namiesto toho si sa stal jej citovou rohožkou. Asi to nebude nahoda, ze sme ti to inymi slovami povedali vsetci. Si zamilovany, ale snad dost dospely na to, aby si si tym nenechal dojebat zivot

aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Tlachání o mé situaci

Příspěvek od aldot »

[quote
]Co se týče jiných holek, ano, můžu jít ven a sbalit jich X dalších,
Tak to prosim ta rob[/quote]
no o tomto vážne pochybujem že to dokáže. jedna vec je chcieť holku na sex a iné na vzťah. a tiež mi to pripadá ako zúfalé držanie sa jednej holky, a ego zdôvodnovanie prečo by mala byť len s ním.

keby vedel baliť holky, tak ani nerieši túto viac ako na jeden dvakrát alebo dokonca "pomáhal" jej kam vlastne ani ona nechce.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
surfernamare

Tlachání o mé situaci

Aj ja, ale chalan to o sebe tvrdi, tak sa toho drzim :D
Celkovo to "pomahanie" by vlastne bolo vtipne, keby to nebolo do placu. Ona to ze "s priatelom nam to neklape" pouzila ako baliacu hlasku/shittest, aby videla ako zareaguje. A on sa toho chytil tym najhorsim moznym spôsobom a zacal to fakt rozoberat a dokonca iniciativne riesit, cele zle
ToRo
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 4 x

Tlachání o mé situaci

Příspěvek od ToRo »

Tak ať vám nějak přinesu aktuální dění a jdu s kůži na trh, protože musím některým dát hold za pravdu. Borec to měl "vymyšlené" dobře, respektive myslím si, že ani sám nevěděl, že to jak to dělá je nejlepší cesta k úspěchu. Nahlodaná byla jím dost, samozřejmě s výkyvy, srdce a city jí k němu pořád dost lákaly (navíc ještě když byla v blízkém kontaktu s ním, podlehla mu hned - min. už jen co se týče sexu) na druhou stranu rozum říkal, že už dál spolu nemůžou být a nejde to. Takže v hlavně totální směs sra*ek. Dostali jsme se nakonec do konfrontace všichni tři, oba jsme byli v šoku, já že mi tvrdí, jak s ním být už nemůže a nebude (potřebuje to s ním nějak definitivně ukončit) a zjistím, že tam občas víckrát za ní jezdil a skončilo to sexem a nějakým stráveným večerem (protože mu nedokázala odolat a podlehla vždy). A on, že jsem tady já. Takže oba jsme od toho šli pryč s tím, že mi borec ještě tvrdí, že on už na to se*e a že díky tomuto za tím udělal tlustou čáru, ale následující ráno mi píše, ať se nezlobím, ale že mu to srdce nedá a city k ní taky ne, jelikož jí strašně miluje a bla bla bla a že jí dal nějaké podmínky a šanci znova to spolu zkusit. Největší gol na tom je ten, že to úplně otočil pro svůj prospěch a vlastně ona, co by měla dávat podmínky mu (protože on byl ten co jí chtěl zpět a ona ta co odolávala a vesměs byla v tom období sama - rozešli se - a přesto, že spala i s ním i se mnou a je to podpásovka, měla tu možnost a právo), tak nakonec byl on, co jí dal ty podmínky, které ona musí dodržet a dodržovat, jestli chce být s ním. Závěrem, udělal si s ní opět svou hračku, kterou si ještě navíc přivázal tak chytře, že já i kdybych chtěl do toho těžko můžu zasáhnout. Ten vztah podle mého nebude mít dlouhého trvání, jelikož je tak propíchaný problémy, že opět pohár bude přetékat, otázka jen je, jestli to pak dopadne opět stejně jak teď nebo se v ní zapne více rozum. Já za tím udělal konečnou čáru a jdu dál.
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Tlachání o mé situaci

Příspěvek od Princ »

Díky, že jsi poslal pokračování! Hodně lidí se jen poptá a pak zmizí.
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
ToRo

Tlachání o mé situaci

Příspěvek od ToRo »

Za nic, šel jsem tady na toto forum s tím, že se mu chci věnovat a zapojovat se zde a třeba to někomu dalšímu ve stejné situaci v něčem pomůže.

Určitě budu dál postovat, jestli se něco změní/obrátí, protože mám pocit, že tohle nebude mít dlouhého trvání a ještě to něco přinese.
aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Tlachání o mé situaci

Příspěvek od aldot »

ber to skôr ako ponaučenie a motiváciu pracovať na sebe.

vieš čo je sranda? keď som došiel sem na forum, chcel som sex a niekoho na vzťah. vďaka pomoci ľudí odtiaľto dnes rozmýšľam ako mať viac času pre seba a ako sa vyhovárať holkam, aby som nemusel byť s nimi a ako reagovať na ich ponuky vzťahu typu "one and only". normálne túžim nájsť si ostrov v Tichom oceáne, kúpiť si ho a do konca života už byť len sám. ale nie v zmysle úteku ako kedysi, ale skôr v zmysle tešiť sa zo života so samým sebou.

si mladý muž, prakticky máš život pred sebou a xy holiek okolo seba tak zbytočne sa viazať na niekoho. viažu sa len ľudia ktorí sa boj,a že už si nikoho nenájdu či sú leniví niečo robiť so sebou a svojim životom.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
VložtePeníz
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 11 x

Tlachání o mé situaci

Příspěvek od VložtePeníz »

Jak říkám, já už jsem se v tomhle trochu poučil a pokud má holka v hlavě guláš, okamžitě dávám ruce pryč. Základem je, aby všichni věděli, co vlastně kdo chce. Pokud ona sama neví co chce, je to plýtvání mým časem. Takže zaměř se na sebe, žij svůj život a ji nech, ať žije ten svůj zmatený. Nemusíš pálit mosty a třískat dveřmi, prostě můžete zůstat třeba "kamarádi" nebo nějak v kontaktu. Borka se pohádá s borcem, přijede k tobě, ty ji uděláš hezký večer, dáte sex a víc bych se v tom neangažoval ;)
surfernamare

Tlachání o mé situaci

No vidis, aspon si na tomto fore zistil, ze to bolo nieco nevyhnutelne
Fakt proste bud tvorcom svojho zivota, nie niekoho ineho zivota a vsetko bude ok
ToRo

Tlachání o mé situaci

Příspěvek od ToRo »

to aldot: Díky a to si piš že budu. Jinak parádně napsané:
zbytočne sa viazať na niekoho. viažu sa len ľudia ktorí sa boj,a že už si nikoho nenájdu či sú leniví niečo robiť so sebou a svojim životom
to VložtePeníz: Něco takového jsem potřeboval slyšet. Při přemýšlení nad tvou odpovědí máš naprostou pravdu, pokud sama neví, co chce, tak proč se snažit na něco čekat a nebo se to snažit zjišťovat (když to sama neví), v opačném případě by se taky neptala/nikdo jiný neptal a nečekal. Takže jak píšeš, žít si svůj život a jít dopředu. Upřímně podobný scénář dost očekávám, jelikož tam to nebude na dlouho a ještě do nějakého bližšího kontaktu se v životě dostaneme. Ale jsem i rád, že se toto stalo a taky že jsem si uvědomil tady těch pár věcí, už bych do toho šel úplně jinak, stylem jak si napsal na závěr, přileze, uděláme si např. hezký večer, vyspíme se spolu, ale dál se do toho nějak nezapojovat a žít si svůj život.

to surfernamare: Souhlasím, bylo to něco opravdu nevyhnutelného, až sám jsem překvapen, že to mělo přesně tenhle "předpovězený" závěr. Určitě se posouvám dál s touto myšlenkou a budu se jí řídit.
Odpovědět