covidové vztahy?

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
kolovitae
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 4 x

covidové vztahy?

Příspěvek od kolovitae »

Ahoj chlapi,

tak mě dumpla holka, se kterou jsem byl 3.5 roku, prakticky celou koronu jsme od října proseděli teď doma až do dubna, ona měla homeoffice, já se učil na státnice. Hodně náročný období pro oba a v momentě, kdy jsem ji chtěl žádat o ruku jsem najednou začal cítit, jak to přestává bejt ono. Problémů tam blyo víc, nejhroší z ních ale asi ten, že jsem náhodou objevil někdy v březnu zprávu s její kámoškou, ve které do mě ta kámoška úplně neuvěřitelně ryla a psala o mě fakt ošklivý věci, ať se se mnou rozejde atd. S přítelkyní to bylo fajn, sex byl pořád super, ale po týhle zkušenosti ve mně ta frustrace rostla, byl jsem asi i poslední týdny docela emocionálně nstabilní, vypisoval jsem ji, prostě znáto to, takovýto jednání, když člověk už cítí že je na šikmé ploše a snaží se to nějak zachránit, až to nakonec vzala do svých rukou a rozešla se se mnou v den, kdy jsem ji konečně o tu ruku požádat chtěl...od té doby si nepíšeme, plánuju se na několik týdnů úplně vytratit...myslíte že je šance že se ji to rozleží a nakonec spolu budeme? Mně je to už celkem jedno asi, ale miluju ji pořád, a prošli jsme fakt těžkým obdobím, kdy jsme byli prakticky 7 měsíců zalezlí oba doma, nešlo nic dělat...přijde mi logickž, že ty covidový vztahy budou specifický a v mým okolí je podobných rozchodů teď víc. Na druhé straně ani ona není blbá, třeba se prostě jen potřebuje trochu nadechnout, ostatně já taky, a třeba se to nějak vyvrbí.

Máte někdo taky zkušenosti z poslední doby s tzv. covidovými vztahy? Nějaký recept na to, jak ty společný zkušenosti z toho všeho pokud možnost přervat v něco lepšího, než je rozchod? :D

Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

covidové vztahy?

Příspěvek od Princ »

No buď rád, že to skočilo teď, tohle mohlo ještě dopadnout o dost katastrofálněji...

Spíš bych teďka pracoval na své transformaci, než pouštět se do tohohle nebo podobného vztahu...
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
kolovitae
Obdržel poděkování: 4 x

covidové vztahy?

Příspěvek od kolovitae »

Myslíš, že to mohlo dopadnout hůř? Jako jo, mít dítě, je to asi na hovno víc :D já nevím, mně přišlo že celou dobu jsem se snažil v tom vztahu aplikovat principy této stránky, ale když do tebe jebou její hloupý kámošky, který se nezmůžou nikdy na víc než nechat se na záchodem ojet Brazilcem s rodinou doma, a ona jim nedělá žádnou opozici, tak mi příjde že je asi hloupá i ona sama....já s ní, narozdíl od těch krav, prostě tu budoucnost budovat chtěl a byl jsem jí hodně vděčněj že jsme tuhle divnou dobu prožili spolu...o to víc mě teď to její rozohdnutí přišlo absurdní, v situaci kdy už mám doboru a zajímavou práci, atd
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

covidové vztahy?

Příspěvek od Princ »

kolovitae píše: 11 čer 2021, 08:52já nevím, mně přišlo že celou dobu jsem se snažil v tom vztahu aplikovat principy této stránky
Princip této stránky je užívat si každodenně street.
kolovitae píše: 11 čer 2021, 08:52 tak mi příjde že je asi hloupá i ona sama....
Proto sis ji chtěl vzít?

Celkově: poslední příspěvek tady jsi napsal v roce 2017, štvaly tě nějaké ženské, týdny jsi byl emočně nestabilní... Takže mě to celé třeba připadá naprosto předvídatelné.
kolovitae píše: 11 čer 2021, 08:52o to víc mě teď to její rozohdnutí přišlo absurdní
Já bych si ho právě přesně tipnul.

Tohle je ta situace, kde bych nehledal, jak řezat tupým nožem, a prostě nabrousil ten nůž. Tedy neřešil bych, co v tom vztahu udělat, ale už se konečně pustil do té transformace.

Jinak zase skončíš v tomhle nebo podobném vztahu, zase to dopadne stejně, já ti zase po letech napíšu, abys už udělal transformaci... a ty budeš stát před stejným rozhodnutím (jen už o něco starší), zda už se konečně transformovat, nebo se to zase snažit "hacknout" tím, že skončíš v dalším vztahu i bez transformace...
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

covidové vztahy?

Příspěvek od surfernamare »

nejhroší z ních ale asi ten, že jsem náhodou objevil někdy v březnu zprávu s její kámoškou, ve které do mě ta kámoška úplně neuvěřitelně ryla a psala o mě fakt ošklivý věci, ať se se mnou rozejde atd. S přítelkyní to bylo fajn, sex byl pořád super, ale po týhle zkušenosti ve mně ta frustrace rostla
To, ze ta rozhodilo toto, je najvacsi problem zo vsetkych. Ani nevidim dôvod, preco take nieco vôbec riesit a ty si si kvoli tomu pokazil vztah.
Ian
Obdržel poděkování: 7 x

covidové vztahy?

Příspěvek od Ian »

Měl jsem něco podobného. S přítelkyní jsme byly spolu 3 roky a z toho téměř půl roku oba na HO kvůli covidu. Vztah zevšednil jak po letech v manželství a sex byl dost zřídka. Když se na jaře odstěhovala, tak jsem to nesl dost špatně, ale naprosto ji chápu a respektuju její rozhodnutí. Popravdě mě tohle poučilo, že klasický monogamní vztah už ne. Po čase je to stejně nuda a drama na konci.
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 90 x

covidové vztahy?

Příspěvek od Aragorn_ »

mel si se vyprdnout na to co jedna holka povidala a ukazat ty holce jaky jsi alfa samec.. :)
poradne ji to udelat.. nejak ji prekvapit.. vybudovat atraktivitu.. narusit stereotyp.. vybudovat nejaky spojeni..takhle to bylo jak rozjety auto bez brzd proti zdi..
vztah jen tak z nostalgie.. jednou si moje tak bud moje.. to holka pak utece.. no a nekdy jsou holky tak trosku min nebo vic jako mrsky :)
Odpovědět