Dotaz na kluky

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Melykely
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Dotaz na kluky

Příspěvek od Melykely »

Ahoj, ráda bych se na něco zeptala. Píšu si s jedním klukem, který je ale z jiného města. Píše mi skoro každý den, zajímá se co dělám, jak se mi daří, je hodně empaticky, řeší se mnou každý můj problém, podporuje mě a dodává mi oporu. Třeba si píšeme klidně až do pozdních nočních hodin. Poslala jsem mu fotku z mého maturitního plesu a napsal mi, že mám hodně pěkné šaty. Pak mi píše např. že Aby ho nějaká holka pozvala na ploužák, tak to ne. Potom mě i obdivuje jak to ve škole zvládám, že klidně můžu odejít z této země a využít jazyky, které umím a že mi to zavidí tuhle možnost.
Minule jsem mu taky posílala fotky z mého města a na to mi napsal, že by si sem rád udělal výlet. Tak jsem mu nabídla, že ho po tom městě provedu a on mi na to napsal: Jak rád, že by tady klidně mohl třeba pracovat. Tak jsme si řekli, že se v létě domluvíme na výlet a dal na to srdíčko. Pak mi posílá citát o samotě, že je na ni špatné, že se nemá s kým dělit. Včera mi popřál krásnou májovou noc. Myslíte, že se mu líbím/nebo ke mně něco cítí (jeste jsme se tedy neviděli)

Odpovědět