Vztah

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Skylake
Udělil poděkování: 47 x
Obdržel poděkování: 32 x

Vztah

Příspěvek od Skylake »

Zdravím baliči, potřeboval bych od vás radu jak to zvrátit a nebo jestli je tohle normální.

Chci jenom pomoct s danou véčí, ne že si mám najít na streetu další přítelkyni apod...

Našel jsem si novou přítelkyni, jsme spolu 10 dní, za tu dobu jsme byli spolu 2 krát, protože bydlíme od sebe 60km a byli jsme u ní jenom 2x když doma neměla rodiče.

Fakt mě pořádní alfasamci upravte. Nevím jak často mojí buchtou komunikovat, dřív jsem si psali furt, ale teď nám to nějak upadá, vždy mi psala dobré ráno a nebo já jí a přijde mi že teď chat zahajují furt jenom já ? Nevíte co mám dělat ? Je možný že už třeba tolik nemáme psát a máme spolu jenom volat ? Opravdu se v tomhle ztrácím. Prosím o vaší výpomoc.

23inho
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 13 x

Vztah

Příspěvek od 23inho »

Ahoj, už len to že sem píšeš je dôkaz, že ti na nej záleží viac. Určite to cíti aj ona že si needy a moc ju chceš. Čo máš robiť? Venuj pozornosť iným veciam - škola/práca/šport/koníčky a nerieš to tak extra že koľko si píšete, kto prvý začína atď. Nechaj jej trochu priestoru, keď bude chcieť tak napíše sama. By default si ani nechceš písať furt, tým komunikuješ, že nemáš čo iné na práci, pre teba je priorita len ona (čo je pre ňu neatraktívne a stráca záujem). Keď ti nepíše tak to nerieš, občas hoď nejakú story a ona sa na ňu chytí. Viac menej si s ňou píš hlavne preto aby ste sa stretli, myslím, že o tom je vzťah, nie o písaní :D Občas jej môžeš napísať niečo aj ty prvý ale vyhýbaj sa správam "ako ti veľmi chýba atď." (zas needy) cieľ by mal byť, aby si naďalej žil aj sám super život a aby ona sama hľadala spôsob ako byť s tebou a viac sa dostať do tvojho života.
Skylake

Vztah

Příspěvek od Skylake »

Díky za radu, úplně jsi mi otevřel oči. Určitě to teď zvrátím. Prostě budu žít svůj život a nebudu se na ní tak lepit. Ještě jednou díky moc za otevření očí a kdyby mi ještě někdo chtěl ohledně tohoto problému pomoct, tak račte.
Skylake

Vztah

Příspěvek od Skylake »

Ještě se po nějakém čase ozývám a skoro vše je vyřešeno, jen jeden můj problém který já mám ve vztazích a nevím jak si prostě nastavit hlavu.

Asi to dělám podvědomě ani sám nevím... Ale tak řeknu vám jak to mám v tomhle vztahu.
Prostě když jsme spolu začali chodit, tak jsem to vůbec nedělal, ale po nějakém čase začal dělat a to i v minulém vztahu. Prostě já mám furt takové pocity že mi moje přítelkyně někam uniká a začínám jí potom automaticky stíhat, když mi nenapíše, tak vyšiluji apod... Prostě jí stíhám. Je tam i větší závislost a nevím co s tím mám dělat a vím že pokud to půjde dál, tak se za chvíli rozejdeme.
Takže mě zajímá jak si mám prostě nastavit hlavu proto aby mi přišlo normální že si nepíšeme ?
Díky moc baliči za odpověď.
Hammer
Udělil poděkování: 36 x
Obdržel poděkování: 41 x

Vztah

Příspěvek od Hammer »

Tak máš nějaké koníčky ( jestli nemáš, dělej něco co by tě bavilo), těm se naplno věnuj a vyženeš z hlavy všechny myšlenky na psaní si. Pak si raději zavolejte a domluvte se po telefonu na společný výlet apod...
Odpovědět