Konec dvouletého vztahu a ponaučení pro všechny.

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
backingame
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 7 x

Příspěvek od backingame »

Čau všichni,
tenhle příspěvek je moje urovnání myšlenek a může sloužit jako ponaučení pro ostatní. Klidně pište svoje názory, budu rád za víc úhlů pohledu.

cca 3 roky zpátky jsem byl ve druháku na vejšce v Brně, bydlel s kámošem na bytě, začal streetovat a užívat si život víc než kdy dřív. Věnoval jsem se dlouhodobě cvičení, horolezectví, józe, meditaci, seberozvoji, knížkám, zdravé stravě a kromě toho měl velký sny o realizování nemovitostních projektů.
Měl jsem super sexy kámošku na sex (ale jinak se s ní moc nedalo bavit), ale vždycky jsem chtěl naplněnej vztah. Do té doby jsem měl jeden asi dvouměsíční s fajn holkou, ale ukončil jsem to ve chvíli kdy se do mě zamilovala a já to tak necítil. Pak ještě jeden asi půlroční a pořádně se tomu nedalo říkat vztah. Napícháno jsem měl málo (asi 7 holek), protože jsem dřív nebyl typ co by dokázal využít situace, i když mi stačilo málo. Podle holek na střední jsem byl jeden z nejhezčích kluků a doteď si uvědomuju tu chybu, že jsem si víc neužil. Vždycky jsem to sváděl na logistiku, protože jsem bydlel asi hodinu cesty na vesnici a nechtěl jsem tahat holky domů (bylo mi to trapný). V tomhle mi určitě pomohlo cestování po světě (evropa a asie), osamostatnění a bydlení ve městě (živím se sám cca od 20).

Zpátky do doby bydlení s kámošem: do hospody jednou dovedl partu dalších kluků a jeden z nich i svou přítelkyni. Nebyla tak sexy jako některý moje předešlý holky, ale hrozně fajn. Nikdy jsem si neměl s nikým tolik co říct. Rychle mezi náma přeskočila jiskra a já ji začal balit podle místních taktik a hlavně mindsetu. Byl jsem podle jejích slov veselej člověk, sexy, s cílema, vyzařující pohodu a že vím kam v životě mířím. Její kluk se o ni moc nezajímal, takže jsem ji přebral velmi rychle. Začli jsme spolu sexem a velmi rychle přešli do intenzivního vztahu. Vídali jsme se denodenně, ale dokud jsem bydlel s kámošem, měl jsem to celkem pod kontrolou.

a teď POZOR
Jelikož mi o 2 měsíce později skončil nájem, potřeboval jsem se rychle nastěhovat jinam. Shodou okolností na to že jí bylo 19 bydlela taky sama, takže mi nabídla ať jdu k ní. Věděli jsme, že to je fakt rychle, ale na druhou stranu jsme se měli rádi a seděli si. Bylo léto, užívali jsme si výlety, pohodu, večírky a hromadu skvělýho sexu.. Na konci srpna jsem si našel na studenta velmi hezky placenou fulltime práci na kancelářské pozici ve stavebnictví. Byl jsem ambiciózní, začal ve svým vysněným oboru s pěknejma penězma a rozjížděl jsem startup svému šéfovi. Pracoval jsem v průměru 10-12 hodin denně, k tomu se snažil rozjet vlastní věci v nemovitostech a k tomu mi začla škola a psaní bakalářky, takže jsem trávil za počítačem kolem 16 hodin denně. Jak si už dokážete představit, během pár měsíců šlo všechno, čemu jsem se věnoval předtím do prdele. Byl jsem hodně ve stresu, na přítelkyni mi nezbýval čas, a když náhodou ano, tak jsem často neměl chuť s ní nic dělat. Byla velmi energická a já jsem klidnej typ, kterej po vypětí potřebuje relax. To že s ní trávím málo kvalitího času jsem slýchal od začátku až do konce. Bylo to častou příčinou hádek a jednou mě kvůli tomu ještě zezačátku podvedla (myslela si že to neberu dost vážně, když s ní netrávím dost času a chodím na párty i bez ní; taky se chtěla ujistit že ona bude první kdo podvede a ne já). Každopádně já jsem nepodváděl a její nevěru jsem zjistil asi o půl roku později, když jsem jí pro podezření vlezl do mobilu. Ano, hodně jsem zbetoval :/ Odstěhoval jsem se, ale po chvíli jí zase odpustil, protože nám to v té době klapalo a nechtěl jsem to zahodit kvůli tak staré záležitosti, takže jsem se nastěhoval zase zpátky.

Půl roku jsme to zvládli a já přes vyhoření a deprese sotva dodělal bakaláře, načež jsem skončil v práci. Dál jsem se věnoval už jen svým projektům, ale náš vztah měl hodně šrámů, chvílema to bylo dobrý a chvílema jsme těžce klopýtali a hádali se. Já občas cvičil, občas meditoval atd, ale už to nikdy nebylo tak intenzivní a necítil jsem se tak skvěle jako dřív. Do toho řešila měsíc co měsíc záněty močáku a pravidelný antibiotika. Byla na tom zdravotně i psychicky špatně a já neměl moc času (ani jsem nevěděl jak už jí pomoct). Další skoro rok utekl jak voda a nakonec jsme se teď začátkem února po vzájemné dohodě rozešli.

Během měsíce začla "chodit" se svým bývalým, který se k ní paradoxně taky hned nastěhoval, protože taky řešil kde rychle bydlet. On to bere jako chození, ona spíš jako spolubydlícího s výhodama a psychickou podporu. Odpadl jí stres, který jsem na ni přenášel. Já jsem se s ní po rozchodu moc nebavil a jen jsem to tušil, ale teď jsme se začli zase bavit a potvrdila to. Bavíme se teď hodně otevřeně, řekla mi, že mě pořád miluje a že jsem byl jejím nejlepším klukem, ale že se nechce dát dohromady dokud nebudu zase takovej, jako když mě poznala. Pak klidně odejde od toho kluka. Já ji taky miluju, ale odmítám se trápit a na nic spolíhat nebudu. Uvědomuju si, že vrátit se k sobě v tomhle stavu by znovu znamenalo jen trápení a hádky. Jdu na sobě pracovat, vrátím se k zdravým návykům a snad i něco zastreetuju když nám začíná to jaro.

Takže pro všechny kdo dočetli až sem: nikdy nezapomeňte na sebe, svoje cíle a zvyky, který z vás dělají toho skvělýho člověka. Peníze nejsou všechno a rozhodně je lepší žít šťastnej život, než jen s prachama. A nezapomeňte občas odměnit ty holky, který vás podrží když zažíváte těžkej shit.

Skylake
Udělil poděkování: 44 x
Obdržel poděkování: 32 x

Příspěvek od Skylake »

Tyjoo hodně dobré ponaučení, hlavně se vrať ke svým zvykům a uvidíš co se časem stane, ale na streetu najdeš určitě lepší holku. Celkem zvláštní mi přijde, že si na to přišel až časem že jsi přišel o své zvyky, cíle apod... Já když jsem se rozešel před 5 měsíci, tak mi to došlo hned a to mi 16 let.
backingame

Myslím že hlavní problém byl, že jsem se snažil stát někým, kdo v mých představách ztělesňoval úspěch. Až na to, že představa úspěchu se mi pomalu překroutila z přítomného a šťastného člověka pouze na vydělání peněz, zabezpečení rodiny a finanční důchod ve 30. Naložil jsem si prostě víc, než jsem dokázal zvládat a uvědomuju si to až poslední dobou. Když člověk jede v tom koloběhu, tak na to lehce zapomene.

Musím najít správnej balanc. Dík za podporu. Věřím, že jsem na dobré cestě zpátky k sobě.
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Příspěvek od surfernamare »

Podla mna bol hlavny problem to, ze sa k sebe vôbec nehodite.
Bylo léto, užívali jsme si výlety, pohodu, večírky a hromadu skvělýho sexu
To by sa pacilo kazdemu :D
Byl jsem ambiciózní, začal ve svým vysněným oboru s pěknejma penězma a rozjížděl jsem startup svému šéfovi. Pracoval jsem v průměru 10-12 hodin denně, k tomu se snažil rozjet vlastní věci v nemovitostech a k tomu mi začla škola a psaní bakalářky, takže jsem trávil za počítačem kolem 16 hodin denně
A ked ta treba podrzat, tak slečne sa zrazu nieco nepaci.
Byla velmi energická a já jsem klidnej typ, kterej po vypětí potřebuje relax
Ak potrebujes po vypětí relax, tak ho proste potrebujes a ak to ona nevie akceptovat, tak..nic no.
že se nechce dát dohromady dokud nebudu zase takovej, jako když mě poznala
Po tomto by si na nu mal uplne zabudnut. Nikdy uz nebudes taky ako v 19. Zivot v 19 je vzdy krajsi a farebnejsi ako povedzme v 30, preto skoro vsetky stredo/vysokoskolske lasky nepreziju koniec skoly.

To, ze tvoj zivot presiel do novej fazy a holka sa nechyta, urcite nie je dôvod na to, aby si sa nad sebou zamyslal a zahodil svoje ambicie len preto, ze holke sa zrazu zdas nudny
Hammer
Udělil poděkování: 36 x
Obdržel poděkování: 41 x

Příspěvek od Hammer »

Přemýšlel někdo nad tím, že tu holku zkrátka zanedbával na úkor své kariéry? Ona s ním šla do vztahu s nějakou vidinou, ze začátku to bylo super ale pak se jí přestal věnovat a ta holka z toho byla zklamaná, dostala pocit, že druhá osoba už o ni nejeví zájem, cítila se odstrčena a braná jako samozřejmost...
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Příspěvek od surfernamare »

Cim menej mas na nu casu cez den, tym lepsie ju musis vecer vykefovat a nebude problem, este sa na teba bude cely den tesit a nie pindat :D
backingame

Oba máte pravdu.
1) v životním stylu jsme se rozcházeli, já sportovec, ona ani ne.. ale aspoň k lezení jsem ji přivedl :D dokončoval jsem bc, ona začínala. Já práce, ona volný čas a max brigáda. Navíc většinu svých vydělaných peněz jsem nechával na budoucí investice do nemovitostí a žil jsem dál jako “chudej” student.. a tak jsem sledování svých výdajů často hnal do extrému, to taky neprospělo. Ale nechtěl jsem aby si zvykla že ji budu vydržovat.
2) jak píše hammer, určitě nečekala že budu kariéře dávat tolik a byla z toho smutná.. často byla odsunutá pryč a brána jako samozřejmost.. to mě mrzí. Na druhou stranu se často nudila a potřebovala až moc pozornosti. Nenašla si svoji zábavu. Čekala že automaticky po práci budu trávit čas s ní a když to tak nebylo=problém. Moje chyba byla že jsem nebyl pečlivej v plánování času.
3) velkou roli v tom všem hrály velmi bolestivý záněty močáku. Ona byla zoufalá, že se jí to pořád vrací. X druhů ATB ročně a často nezabíraly. Měsíc než jsem se rozešli měla z atb zánět žaludku a musela denně chodit na kapačky, aby jí atb mohli dát nitrožilně. K tomu léky na bolest. Já se snažil najít alternativní metody léčení přes bylinky a biohacking, což nepřijala. A tak jsme byli oba naštvaní: ona protože jí pořád něco cpu a já protože vidím jak se trápí a mám nutkání pomoct. Kvůli tomu jsme spolu nespali někdy i přes měsíc, což nám oboum hrozně chybělo.. jinak to bylo v posteli super. Vzpomínám si jak mi kamarádův táta s nemocnou ženou kdysi říkal, ať si pro život najdu zdravou holku. Už chápu že to je zásadní.
Setkali jste se někdy s takovýma zánětama? Pokud jo podařilo se to té holce řešit?
Odpovědět