Kamarád

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Martan
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Kamarád

Příspěvek od Martan »

Jak by jste dívali na kluka, který když slyší, že se holky baví o menstruaci, tak pronese: ,, Menstruující žena,,.
Nebo třeba, když se probírá nějaké téma, tak řekne, že je čestný muž.

Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Kamarád

Příspěvek od Princ »

Ahoj, četl jsi pravidla fóra, kde stojí, že by měl každý používat pouze 1 účet? Vidím, že jsi už na fóru psal toto:
Melykely píše: 17 úno 2021, 15:35 Ahoj, je mi 23 a studuji VŠ. Jsem drobná brunetka z Prahy. Je tady nějaký normální a hodný kluk z Prahy, který by se rád seznámil? Mám moc ráda cestování, výlety....
Chceš tedy předchozí příspěvek od Melykely přesunout pod Martan, nebo Martanovy příspěvky přesunout pod Melykely?

Mrkni prosím taky na rozdělení do kategorií. Tohle je spíše Offtopic nebo Životní styl, nezakládal bych to ve Vážných vztazích. Pokud je to stejný kamarád, jako minule, psal bych to do stejného tématu a nezakládal toho o něm příliš hodně.
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
surfernamare
Udělil poděkování: 123 x
Obdržel poděkování: 324 x

Kamarád

Příspěvek od surfernamare »

Ja by som to normalne zmazal, tie prispevky davaju asi taky zmysel ako ked moja mačka prebehne po klavesnici
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Kamarád

Příspěvek od Princ »

Zas nechci odehnat každého, kdo třeba jen má poruchu učení :)
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
Odpovědět