Věkový rozdíl a vztah

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od petrpan »

Jaky mate zkušenosti a známe kolem s velkým věkovým rozdílem třeba 20 let? Protože podle mě typek kterými je řekneme 40-45 nemůže brát vážně nějakou holku 18-20. Nedovedu si představit. Možná 25 jo, ale takhle mladší. Každý musí mít jiné cíle, priority v životě. Chlap si možná užije a o to mu jde nejspíš. A holka pak v koutě brečí co provedla :o
Ale znáte někoho komu to při takovém velkém rozdílu funguje? Nemyslím za účelem sexu, ale obecně, mentálně atd

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1801 x

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od Princ »

Obavam se, ze ctyricetilety chlap muze osmnactku brat naprosto vazne, pokud je dost hezka :)

Podle me je dost normalni, kdyz uspesny ctyricatnik vymeni manzelku za novou dvacitku.

Kdyz mas jako prioritu treba praci, stejne porad chces pichat mladsi holku, uklidi ti stejne mladsi i starsi :) proste nepotrebujes, aby prace byla prioritou i pro partnerku.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Princ

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od Princ »

petrpan píše: 01 úno 2021, 23:52 Chlap si možná užije a o to mu jde nejspíš. A holka pak v koutě brečí co provedla :o
A zeny si uzivaji nerady? :)

Co by tim presne provedla?

Mozna ti vztahy s velkym vekovym rozdilem prijdou emocne nevkusne, ale vetsinou to prejde, az ti taky bude ctyricet :)
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
petrpan

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od petrpan »

Já mám na mysli spis to, ze takový chlap bude chtít holku emočně zneužít a užit si. Jasné užijí si oba. On ji bude oblbovat a pak ji odkopne po prvním zasunu :D

No když to tak vezmu, tak taková 18 ještě muže chodit má střední. A bude chtít asi dítě, které muže byt třeba v 19 nebo 25. I později. To už bude řekneme chlapovi kolem těch 45,46 a až dospěje, bude pomalu důchodce :)
Mne přijde nelogické, ze by si nějaký 40 chlap bral 18 nějak vážně kromě zábavy. Když bude úspěšný nějaký alfa, určitě má na vyber a nezůstane s jednou 18 :) :D
Krátkodobě možná než opadne to prvotní nadšeni. Ale dlouhodobě si to nedovedu představit i třeba se založením rodiny.
Když to vezmu z pohledu holky, tak asi bude mít byt, auto, peníze, zkušenosti. Holka se určitě nechce nudit a s takovým by nuda dřív nebo později přišla si myslím.

Takže jo, muže to fungovat nějak kratkodobe, třeba to muže byt i 40 lety beta, který si ji bude udržovat jen na dareccich, to je fuk, ale proste z dlouhodobého hlediska..no nevím.

Nechci rikat, ze takový člověk je nás hrobem, ale už toho dost zažil a ve starším věku už bude chtít mít taky svůj klid. Když vezmu v potaz to dítě, tak to je dalších par let jen se starani :mrgreen: asi přemýšlím blbě, ale tak to vidím já. Možná v něm vidi oporu, otce..navíc oba musí mít úplně jinou mentalitu. Takový čtyřicátnik bude třeba ing, Mgr či co a úplně si nedovedu představit, o čem se baví s holkou co sotva vyjde střední. To musí byt nuda
Princ

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od Princ »

petrpan píše: 02 úno 2021, 10:22 Já mám na mysli spis to, ze takový chlap bude chtít holku emočně zneužít a užit si.
Jakože každý starší chlap se chová méně eticky, než ti mladší?
petrpan píše: 02 úno 2021, 10:22 Jasné užijí si oba. On ji bude oblbovat a pak ji odkopne po prvním zasunu :D
Hodně žen taky ocení sex na jednu noc. Ostatně ona může "odkopnout" jeho, stává se to mezi lidmi úplně běžně. Prostě ne s každým chceš spát znova, jeden sex nic neznamená.
petrpan píše: 02 úno 2021, 10:22 No když to tak vezmu, tak taková 18 ještě muže chodit má střední. A bude chtít asi dítě, které muže byt třeba v 19 nebo 25. I později. To už bude řekneme chlapovi kolem těch 45,46 a až dospěje, bude pomalu důchodce :)
No tak budeš důchodce s dospělým dítětem. Zase: chlapi si v 50 pořizují děti naprosto běžně.
petrpan píše: 02 úno 2021, 10:22 Když to vezmu z pohledu holky, tak asi bude mít byt, auto, peníze, zkušenosti. Holka se určitě nechce nudit a s takovým by nuda dřív nebo později přišla si myslím.
Máš ty nějaké čtyřicetileté kámoše? :D Padesátníci mi běžně chodí na kurzy a jsou to úplně normální lidi. Někteří působí hodně mladě a moderně. Zvlášť v dnešní době, kdy se ti lidé budou normálně dožívat stovky.
petrpan píše: 02 úno 2021, 10:22 Takový čtyřicátnik bude třeba ing, Mgr či co a úplně si nedovedu představit, o čem se baví s holkou co sotva vyjde střední. To musí byt nuda
Udělat vysokou není takový hardcore, však on si může najít chytrou sedmnáctku, co zatím dělá gymnázium a tu vysokou udělá během vztahu.

Tohle téma jako HLAVNĚ ukazuje, že si potřebuješ najít i nějaké starší kámoše. Popisuješ to, jako by čtyřicátníci byli staří, nudní a zajímaly je už jen intelektuální debaty :D Láska ale nezná tyhle bariéry a často zaplane i mezi nečekanými lidmi.

Kdybych to měl ještě zobecnit, je to běžný strach z neznámého, xenofobie. Brojíš proti věci, které nerozumíš, protože jí nerozumíš. Jakmile se s ní více seznámíš, přejde to.

Já miluju lidi, přiměřeně je respektuju a s čtrnáctiletým chlapíkem se bavím stejně jako s padesátiletým. V rámci těchto skupin existuje spousta odchylek, takže raději poznám člověka a podle toho vytvářím úsudek, než abych si myslel, že mi nějaký puberťák/důchodce nebude stačit. Někteří týpci jsou mladí géniové, pak máš čilé šedesátileté rockové hvězdy, takže je lepší to nejdřív prozkoumat.

Vždycky doporučuju, aby měl patnáctiletý streetař nějakého padesátiletého parťáka a padesátník zase toho mladého. Rozšiřuje to obzory a EQ, udrží tě to aktualizovaného.
Ďábelská posedlost
Princ

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od Princ »

Celkem jsem se rozepsal, protože vztahy a etika jsou zrovna má dvě oblíbená témata :) Bohužel knížka o etice by se asi moc neprodávala, takže to rozjíždím aspoň tady na fóru :)

Je to zajímavé, protože každý homo sapiens zemře, a velké množství jich zestárne. Protože je životní cyklus člověka moudrého tak předvídatelný, dá se různé části života předem naplánovat. Tj. nepočítat s tím, že bude navždy mlád. Výměna partnerek pak také může být na místě, jelikož ženy rovněž stárnou. Obvykle přitom atraktivitu ztrácejí rychleji.
Ďábelská posedlost
petrpan

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od petrpan »

Dobře, vezmu si to k srdci a časem to snad i budu chápat :) Já mám kamose max do 30 let a když mají holky, tak prave kolem 20-25 let. Takže tak vidím ten věkový rozdíl as 7 let ani ne. :shock:

To zneužití jsem myslel tak, ze takový ctyricatnik a výše má zázemí a vše co muže holce nabídnout - nalákat ji na to. Ona se chytne, užijí si spolu a hned potom ji odkopne a jde dal. A holka celá mocné rozhozena z toho, ze konečně našla tatku bude v háji a mít depky, jak ji nikdo nechce :) Asi špatný uvažování, jenom mně nejde logicky so hlavy takový vztahy. Ale ony holky nejsou logické, co už :mrgreen:
Princ

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od Princ »

Holky kazdy laka, na co jenom umi :) Plati zde ale pravidlo Holky nejsou bety. Iluze si obvykle delaji beta muzi, ne holky. Ty vedi, jak to chodi.

Diky hypergamii (vetsina zen spi s top mensinou muzu) je typicka zena daleko zkusenejsi nez typicky muz.
petrpan píše: 02 úno 2021, 17:31 Dobře, vezmu si to k srdci a časem to snad i budu chápat :)
Super!
Ďábelská posedlost
Vito
Udělil poděkování: 66 x
Obdržel poděkování: 27 x
Kontaktovat uživatele:

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od Vito »

Teoretickej: A jakej plán máš ty? 😃 Najdeš si mladou super kvalitní, matku tvých dětí, zestarne vyměníš za mladší ... a tu původní pustíš zpátky do rybníka “Běž, holka, běž, nu, ještě si trochu zaplav, sbohem...”? 😃
Princ

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od Princ »

Udelej to matematicky: vytahni to do extremu. Predstav si, ze bys mel postupne zenu treba sedesatiletou. Ta uz by musela chapat, ze radsi pichas jine :) Muzes s ni dal byt kamos, muzes nebo nemusis s ni dal bydlet... A nic zleho tim nepachas, pokud jsi ji nesliboval vecnou vernost.

No a s ctyricitkou to same. Monogamisti sve puvodni manzelky opousteji, polygamisti spise bydli spolecne. Manzelka si taky nekoho noveho nebo dalsiho muze nebo nemusi najit.
Ďábelská posedlost
Princ

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od Princ »

Monogamisti zeny meni, polygamisti je mnozi :) O moralce zeny mluvi nebo nemluvi podle toho, ktere v poradi jsou :) Nejdriv prezentuji jako moralni opustit starou pro ne, pak zase neopoustet je kvuli nove... toto je pouze zistne.

Strategii je hodne. Nekdo si nechava zenu, se kterou si nejlip rozumi, a picha bokem, nekdo zeny meni (monogamie).
Ďábelská posedlost
surfernamare
Udělil poděkování: 99 x
Obdržel poděkování: 118 x

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od surfernamare »

To zneužití jsem myslel tak, ze takový ctyricatnik a výše má zázemí a vše co muže holce nabídnout - nalákat ji na to. Ona se chytne, užijí si spolu a hned potom ji odkopne a jde dal. A holka celá mocné rozhozena z toho, ze konečně našla tatku bude v háji a mít depky
Strasne tie 18tky, podcenujes. Skus sa s nejakou zoznamit, dnesne 18tky uz teda take naivky nie su :D
plysak20
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 69 x

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od plysak20 »

No tak mě je skoro čtyřicet, takže můžu mluvit z vlastní zkušenosti, v tomhle věku už nejsi takový tele a víš co chceš. 18ka je ráda, že s tebou může spát na baráku/hotelu a ne ve stanu, záchodě nebo u rodičů. Když jí vyzvedneš, dojedeš pro ní autem, nejedete s baťůžkama v MHDčku. To říkám reálné věci, co mi řekla jedna holka, proč nechce chodit s mladšími.

Takže ono i to užití může být o dost lepší. Mít to styl.

Taky si úplně nemysli, že lidi ve čtyřiceti jsou mrtvoli. Jistě, je spousta týpků, co dělá 10 let stejnou práci, má manželku, děti a jejich nej představa o životě je gril na zahradě s rodinou, ale to není každý!

Jsou lidi co ve čtyřiceti poslouchaj punk, jezdí na techno, kalí s kámoši a nebo třeba vlastní profitabilní byznys. Někteří lidé jsou již ve dvaceti staří, a já si dovolím tvrdit, že většina. A pak máš lidi, co jsou v šedesáti aktivní. To je kus od kusu.

Elonovi Muskovi je pro tvojí informaci 50.

Jenom pro tvojí informaci přidávám fotku Richarda Bransona, teď je mu 70, připadá ti starý?

Obrázek
surfernamare
Udělil poděkování: 99 x
Obdržel poděkování: 118 x

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od surfernamare »

Ano, to sa paci vsetkym holkam od 15-99
Narazal som skôr na toto
A holka celá mocné rozhozena z toho, ze konečně našla tatku bude v háji a mít depky
Nechapem, preco by mala mat holka v najlepsom veku depky z toho, ze ju opustil chlap. Mozno par dni jej bude smutno, ale to je normalne.
+ je rozdiel mat hodnotu a tu demonstrovat (autom, bytom) a "nalákat" ju na auto, aj ked v skutocnosti nestojis za nic. To kazda 18tka uz ma zvladnute.
Wixe
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 20 x

Věkový rozdíl a vztah

Příspěvek od Wixe »

Muž je nejatraktivnějším cca mezi 35-45. rokem života a nejenomže by to mohlo fungovat, ale je dokonce logické a přirozené, že takový muž zaujme a je zaujat nejatraktivnějšími ženami jejíž atraktivita (hlavně díky vzhledu) je na vrcholu kolem mezi 20-25. rokem. Tito dva si prostě plácnou na trhu vztahů/partnerů a začnou si spolu něco s přehledem sami od sebe, aniž by nad tím nějak víc přemýšleli, kdo s kým vyjebe. Muž ve 40 už dospěl, je zabezpečený, má zázemí/vědomosti/kontakty, má vlastní bydlení (aspoň na hypo), má přibližovadlo, zná už konečně dobře hru/street/soc. dynamiku a ví co na ženy funguje a je stále dobře plodný a zároveň na vzhledu prakticky nic netratil ba naopak ještě získal, pokud na sobě pracoval. Naopak ti mladší chlapci končí ve friendzone, protože nemají životní a partnerské/sexuální zkušenosti a teprve zjišťují, jak to v životě chodí, jak by měli navýšit svou hodnotu a atraktivní ženy je zkrátka odmítají. Jejich čas teprve přijde. Ty mladší bety "mají povětšinou nárok" na ne až tolik atraktivní ženy věkem mimo 20-25. Věřím, že hodně streetařů tady na fóru vybočují z průměru, jsou zběhlejší a poradí si i s těmi atraktivními ženami i v mladším věku.

Často muž ve 40 už má děti z předchozího manželství, takže nemá potřebu si je s tou 20kou pořídit a pokud ona chce, tak on je alespoň dobře zabezpečí na první část života a zbytek přenechá třeba nevlastnímu mladšímu otci, pokud si někoho ještě potom žena najde. Ono ruku na srdce který 20letý štěně dobře vychová a zabezpečí své dítě? Většinou mladé matky se svými vrstevníky skončí jako samoživitelky, co tak znám.

Ono ve výsledku je to možná i pro společnost lepší, pokud 40cátník má hezkou kost a je spokojený. Má přeci jen větší zodpovědnost v práci a díky jeho know-how vytvoří firma potenciálně více hodnoty ve zboží nebo službách za stejnou jednotku času. Pokud by ta mladá kost dělala dlouhodobě společnost nějakému mladšímu brigádníkovi, tak je to mrhání kapacitami na úkor ekonomiky a vývoje lidstva.

Já se na svou 40ku teda těším a udělám hodně proto, abych byl lepší, zkušenější, bohatší, moudřejší, silnější, hezčí, vyrovnanější, spokojenější a atraktivnější než teď krátce po 30ce. A to hlavně pro sebe (i kvůli topovým holkám, ale psst :D) tečka
Odpovědět