První vztah

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Skylake
Udělil poděkování: 57 x
Obdržel poděkování: 34 x

První vztah

Příspěvek od Skylake »

Zdravím, předem se omlouvám že do topicu který je ohledně vážných vztahů píšu můj první vztah.

Našel jsem si svojí první přítelkyni v mých 16 letech, začalo to tak že jsme ve škole po sobě furt koukali a ona sama mě vyzvala k tomu abych jí napsal. Tak jsme si psali když byla karanténa a po velkém psaní a venku jsme se dali dohromady. Jak už píšu byl to můj první vztah a do vztahu jsem vstoupil jako velmi nezkušený a vůbec jsem nevěděl co mám dělat když nastane tohle a tohle. Jelikož byla karanténa, tak jsme se viděli jednou za týden a to bylo o víkendu, přes týden si psali každý den a někdy i volali. Dělal jsem spoustu chyb a to mě dopracovalo k tomu protože jsem neměl zkušenosti. Když jsme spolu byli už třeba 4 týdny, tak jsme si furt každý den psali velmi aktivně, mě stále bavilo si psát 24/7 ale mojí přítelkyni to časem přestalo bavit a vůbec mi to nedala najevo. Po dalším týdnu to už šlo opravdu z kopce, mohl jsem si za to i sám protože jsem dělal spoustu chyb, ale po našem rozchodu jsem si je začal uvědomovat a jsem opravdu na sebe hrdý, ale moc mě mrzí že jsem tohle uvědomení nezískal ještě před naším vztahem.

S mojí přítelkyní to bylo velmi těžký, protože v dětství si zažila opravdové zlo a kvůli partě, kamarádům a ztracení přítele si začala ubližovat (sebepoškozování) a jednou se chtěla i zabít. V dnešní době bych takovou holku dokázal odmítnout, protože už vím jaké je to mít opravdu nešťastný vztah, když má člověk takové onemocnění i když za to nemůže, byl jsem zamilovaný až po uši a nedokázal jsem to ukončit protože první láska.

Ve vztahu jsem byl nešťastný, protože být s takovým člověkem ve vztahu je opravdu obtížné a na mě jako na člověka co si tohle nikdy nezažil to bylo opravdu těžký, ale stále jsem se snažil vše překonávat, ale někdy to opravdu nešlo. Jel jsem za ní a lehce jsem jí napsal smsku že už se blížím atd... A měli jsme nastavený že když je ve zprávě nějaký nehezký smajlík, tak bylo něco špatně a poslala mi ho když jsem jel za ní (to jsme byli naposledy spolu) Přijel jsem za ní a myslel jsem že na mě bude čekat na nástupišti protože jsem přijel vlakem a nečekala, čekala až před nádražím, pořádně mě ani neobejmula a nebyla vůbec veselá že má své zlatíčko zase u sebe, přišel na ní ten stav který mají tito lidi. Nic mi neřekla když jsem se jí ptal a řekla mi že se nic neděje, ale já věděl že se něco děje už kvůli tomu příjezdu, ale hlavně kvůli tomu protože jsem se jí díval do očí a viděl v nich že mi lže.

8.12 2020 jsme se rozešli a včera jsme si napsali že se ke mě po tom všem nechce vrátit a ani se jí nedivím, ale co vím já tak že já bych se k ní už taky nechtěl v těchto měsících vrátit, protože jsem si zažil opravdu ne tu lásku kterou jsem vždy chtěl, ale omyl zamilovanosti a utápění se v tom. Moc se Vám omlouvám že vám tady brečím, ale opravdu od vás potřebuji pomoc, největší problém je že se svojí ex přítelkyní budu potkávat každý den, protože chodíme spolu na stejnou školu.

Taky mi napsala že se třeba k sobě vrátíme, ale až po delší době, ale já abych se k ní taky vrátil, tak se opravdu musí nad sebou zamyslet, protože byla někdy i pěkně na mě útočná a neměla zrovna to vhodné chování ve vztahu, někdy mi přišlo že moje cíle jí jsou u řitě a jde si jenom za svými.

Víte jak už jsem psal je mi 16 let, ale psychicky se chovám na dospělého muže a taky přemýšlím nad budoucností, jak bych jednou chtěl žít a jaký typ slečny bych opravdu chtěl se kterou si opravdu tu budoucnost umím představit a problém je že moje ex přítelkyně byla zrovna typ slečny se kterým si tu budoucnost umím opravdu představit. Je to takový typ: Musí být pěkná, inteligentní, musí se umět chovat, musí být šikovná v domácnosti a hodná. Takový typ já opravdu hledám a mám největší obavy z toho že takový typ už v životě nenajdu. Nechci znít jako egoista, ale když jsem byl mladší, tak holky o mě opravdu neměly zájem, ale jak jsem začal dospívat, určovat si nějaké cíle a vyvíjel se fyzicky i psychicky, tak po mě slečny začali koukat, spoustu holek na střední škole po mě kouká tak okatě že to nejde přehlédnout, ale problém je v tom že to jsou moc krásné holky to je super, ale jsou to typy holek které já nesnáším, abych byl nějak slušný, tak je to jeden velký odpad, smažky, d*vky, neumí se chovat apod... A po takovém typu já opravdu netoužím, spoustu kluků ano, ale já opravdu ne.

1. Problém je tedy že se bojím toho že si v životě už takový typ nenajdu
2. Problém je že na ní teď vůbec nemůžu zapomenout, furt jí vidím před sebou a brečím jak jsem jí ztratil i když už je to pár týdnu a že už takový typ v životě nenajdu.

Jako doplněk v sobotu jedu do města kam chodím do školy, velké město, Hradec Králové do centra zkusit sbalit, či dostat nějaký kontakt od nějaký slečny i když teď je taková situace, ale myslím si že v tomhle stavu mi to určitě pomůže, já už jsem víceméně v pohodě, ale vždy když jí vidím online, tak vidím ty vzpomínky atd...

Předem Vám moc děkuji za vaše rady či názory, moc si toho vážím a omlouvám se že je to tak dlouhé, ale někde kde tomu opravdu rozumí jsem se musel svěřit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Skylake za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 16:25)
Hodnocení: 2.9%

surfernamare
Udělil poděkování: 132 x
Obdržel poděkování: 337 x

První vztah

Příspěvek od surfernamare »

No takto. Vo veku okolo 16 rokov su vztahy uplne nahodne a premenlive, od nicoho, co vzniklo pred maturitou si netreba nic slubovat. Na vztahove ciele mas fakt este cas, hlavne je blbost mat ich urcene, ked este nemas tolko skusenosti so zenami, aby si vobec vedel co vlastne chces. Mozno casom zistis, ze chces radsej kamosku s vyhodami alebo nezavazny sex. Zatial si uzivaj pozornost zien, ktoru ako pises mas, vyuzivaj to, pozyvaj ich von. Neviem ako si na tom so sexom, ale je fajn co najskor nabrat skusenosti aj v tomto, najlepsie s nejakou, na ktorej ti moc nezalezi.

Ten tvoj zamilovany stav tu mame za sebou vsetci, treba ho proste "predychat". Zakladom je povedat si v hlave, ze tu holku uz nechces a hormony casom ustupia. Cim viac budes mat skusenosti so zenami, tym menej vazne budes tieto stavy brat, pripadne ich uz ani nebudes zazivat.
Je to takový typ: Musí být pěkná, inteligentní, musí se umět chovat, musí být šikovná v domácnosti a hodná ... moc krásné holky to je super, ale jsou to typy holek které já nesnáším, abych byl nějak slušný, tak je to jeden velký odpad, smažky, d*vky, neumí se chovat apod
Krok cislo 1: prestan nazyvat zeny smažkami a děvkami. Tento tvoj vysnivany typ je v skutocnosti kazda druha, ak sa k nim spravne chovas. Plus baby v tvojom veku take proste byvaju, ak ti to vadi, mozes skusit nejake 18tky, alebo aj starsie ak si veris.
1. Problém je tedy že se bojím toho že si v životě už takový typ nenajdu
S mojí přítelkyní to bylo velmi těžký, protože v dětství si zažila opravdové zlo a kvůli partě, kamarádům a ztracení přítele si začala ubližovat (sebepoškozování) a jednou se chtěla i zabít. V dnešní době bych takovou holku dokázal odmítnout, protože už vím jaké je to mít opravdu nešťastný vztah ... být s takovým člověkem ve vztahu je opravdu obtížné a na mě jako na člověka co si tohle nikdy nezažil to bylo opravdu těžký, ale stále jsem se snažil vše překonávat, ale někdy to opravdu nešlo ... byla někdy i pěkně na mě útočná a neměla zrovna to vhodné chování ve vztahu, někdy mi přišlo že moje cíle jí jsou u řitě a jde si jenom za svými.
DUFAJ ze si uz taky typ nikdy nenajdes, tato holka je do vztahu uplne strasna a vlastne aj na vsetko ostatne, od takej treba utekat. Mal by si sa od nej uplne odputat a dat jej sancu najst si noveho kluka, aby ta uz nikdy neotravovala a nenicila ti zivot a chlapsku hrdost.

Inak
moje cíle jí jsou u řitě a jde si jenom za svými
vo veku okolo 16 su holkam nejake ciele tak celkovo u řitě, hladaju skôr validaciu (komplimenty, zabavu, sexualne skusenosti, popularitu). Za svojimi cielmi si chod, ale neocakavaj, ze pre ne ziskas podporu od nejakej random teenagerky, ktora sa riadi len tym, co sa jej prave paci a co je prave popularne. Take su holky vo vasom veku, znovu ak to nechces, 18+.

Takze... Uzivaj si zivot, bal nove zeny, kasli na stare, zbieraj skusenosti a nezostavaj zaseknuty v starych akoze vztahoch. Fakt takychto osudovych zien este stretnes desiatky len do maturity.
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek (spolu 3):
risktaker (15 led 2021, 13:35) • rengaf (28 srp 2021, 16:25) • aldot (14 zář 2021, 16:12)
Hodnocení: 8.6%
Skylake

První vztah

Příspěvek od Skylake »

Moc ti děkuji, otevřel jsi mi oči a teď vím jakým směrem se vydat, moc si vážím tvého vysvětlení, ještě jednou moc děkuji ;) :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Skylake za příspěvek (spolu 2):
surfernamare (10 led 2021, 14:25) • rengaf (28 srp 2021, 16:25)
Hodnocení: 5.7%
Woody
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 109 x

První vztah

Příspěvek od Woody »

Doporučuji článek o ženách temné triády a psychopatech. Jak se tam říká - můžeš od té psychopatky utéct(nejvíc comfy), nebo ji užívat na to, na co se hodí (sex, šílený zážitky, ale né vztah). Rozhodně né snažit se napravit, je to zbytečné úsilí.

Mrzí mě, co šílenýho sis prožil, budeš potřebovat hromadu meditací a streetu, a hlavně, mluvím za sebe: nesnaž se za každou cenu najít novou holku. Spíš si zlepši vztah sám se sebou. Chápu, že společnost je lepší, ale musíš si uvědomit a zvnitřnit, že být sám je taky fajn. Neutíkej před samotou, nebo tě to domrdá jak mě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Woody za příspěvek (spolu 2):
rengaf (28 srp 2021, 16:25) • aldot (14 zář 2021, 16:12)
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
surfernamare

První vztah

Hmm myslis, ze chalan vo svojom veku a so svojimi skusenostami je takeho niecoho schopny? :D
On ma za sebou len prvu zamilovanost, nemyslim si, ze by bol v nejakych srackach. Aj ked teda pre mna je to nieco zaujimave a isto si to precitam.
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek (spolu 2):
Skylake (12 led 2021, 13:29) • rengaf (28 srp 2021, 16:25)
Skylake

První vztah

Příspěvek od Skylake »

Souhlasím s kolegou, nechápu proč bych měl být ve sračkách, citím se skvěle :D
surfernamare

První vztah

No ženy uz dostali nejedneho z nas do sračiek :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek (spolu 2):
rengaf (28 srp 2021, 16:25) • aldot (14 zář 2021, 16:13)
Skylake

První vztah

Příspěvek od Skylake »

To vidím :D doufám že mě se tohle nestane a je mi vás chlapy líto, ale určitě existuje nějaký článek který nás naučí aby jsme se do sraček nedstali, nebo ne ? :D
surfernamare

První vztah

Ani nie, to si musi kazdy odsrat sam :D Alebo teda vsetky clanky + pravidelny street je prevencia
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
Woody

Někdy si lžeme

Příspěvek od Woody »

Skylake píše: 12 led 2021, 13:28 Souhlasím s kolegou, nechápu proč bych měl být ve sračkách, citím se skvěle :D
Posledního června před dvěma roky jsem byl nervózní, že jsem se bál postnout něco na instagram, co by na to řekla přítelkyně, tenkrát po mně ječela, nebyla moc často příjemná a já brečel, žebral o pozornost a tvrdil, že s ní jsem šťastný. Lhal jsem si víc, než komukoli jinýmu.

Já teď nevím, jak si zhruba žiješ, co děláš a co se ti honí hlavou. Jen vím, že to, co v příspěvku figurovalo jako přítelkyně, bylo kind of psycho. Proto bych se nedivil, kdybys skrz nějaké potlačované emoce a traumata byl "jakože v pohodě".

Já si třeba uvědomím až zpětně, jak nahovno bylo něco co jsem dělal před půlrokem, a to jsem se cítil strašně cool proti tomu, kým jsem byl před rokem! A to před rokem se posunulo od toho co jsem byl těsně po rozchodu a podobně.

Ale jakmile jsem týden po rozchodu vydržel sám cestu domů od kámošů a doma nebrečel že s exkou to bylo fajn (samota byla postrach, bojoval jsem s tou emocí přesně jak se to nemá), myslel jsem si, že jsem over it. A nebyl jsem. Furt trochu nejsem, to je ta prdel. Jsem víc over it než před půlrokem, ale míň jak za rok a tak dále :D

Rozhodně jsem tě nechtěl označit něčím jako zhrzeným chudáčkem. Pokud jím nejsi, ani jsem tě tak nenazýval, a pokud jím jsi, tak s tebou soucítím. Taky jsem si to prožil a ty by sis to prožil taky.

Dobrou noc
Tito uživatelé poděkovali autorovi Woody za příspěvek:
Skylake

První vztah

Příspěvek od Skylake »

Woody píše: 14 led 2021, 00:20

Posledního června před dvěma roky jsem byl nervózní, že jsem se bál postnout něco na instagram, co by na to řekla přítelkyně, tenkrát po mně ječela, nebyla moc často příjemná a já brečel, žebral o pozornost a tvrdil, že s ní jsem šťastný. Lhal jsem si víc, než komukoli jinýmu.

Já teď nevím, jak si zhruba žiješ, co děláš a co se ti honí hlavou. Jen vím, že to, co v příspěvku figurovalo jako přítelkyně, bylo kind of psycho. Proto bych se nedivil, kdybys skrz nějaké potlačované emoce a traumata byl "jakože v pohodě".

Já si třeba uvědomím až zpětně, jak nahovno bylo něco co jsem dělal před půlrokem, a to jsem se cítil strašně cool proti tomu, kým jsem byl před rokem! A to před rokem se posunulo od toho co jsem byl těsně po rozchodu a podobně.

Ale jakmile jsem týden po rozchodu vydržel sám cestu domů od kámošů a doma nebrečel že s exkou to bylo fajn (samota byla postrach, bojoval jsem s tou emocí přesně jak se to nemá), myslel jsem si, že jsem over it. A nebyl jsem. Furt trochu nejsem, to je ta prdel. Jsem víc over it než před půlrokem, ale míň jak za rok a tak dále :D

Rozhodně jsem tě nechtěl označit něčím jako zhrzeným chudáčkem. Pokud jím nejsi, ani jsem tě tak nenazýval, a pokud jím jsi, tak s tebou soucítím. Taky jsem si to prožil a ty by sis to prožil taky.

Dobrou noc
Tak to je mi tě moc líto že jsi byl až tak v špatném stavu, hlavně ať je to lepší a lepší ;) . Jak už jsem psal nahoře, byl to můj první rozchod a vždy jsem chtěl být ve vztahu a tak jsem si našel slečnu která se mi líbí a až po čase jsem si opravdu uvědomil že to asi není úplně ten správný člověk do vztahu, když mi tak shazuje sebevědomí a táhne mě dolu. Napsal si to moc hezky a samozřejmě si z toho něco beru, nevím jak přesně bereš stav "jakože v pohodě" ale můj stav je teď je skvělý, cítím se dobře, začal jsem objevovat nové věci ohledně holek a vlastně streetgame. Když jsem byl po čerstvém rozchodu, tak jsem se cítil hodně podobně jako ty, říkal si že jsem to vše pokazil já ale ve skutečnosti to tak nebylo, samozřejmě kdyby to byl jiný typ holky ne takový kind of psyco :D tak by ten vztah vydržel třeba i do teď.

Dobrou noc baliči.
Woody

Jakože v pohodě

Příspěvek od Woody »

Když děláš něco, co tě naplňuje nebo posouvá, je to dycky lepší a lepší.
Skylake píše: 15 led 2021, 00:17 byl to můj první rozchod
Můj tenkrát taky. V knížce This is Game se popisuje co se děje ve vztahu a co po rozchodu jako Streetgame dává, nečinnost bere.

A já jsem učebnicovej příklad, možná i víc než učebnicovej. Přišel jsem jako trdlo co neumí mluvit a tak nějak jsem se chtěl naučit být lepší mezi holkami. Oslovil jsem desítky holek na streetu, měl pár kusů čísel, instantních rande a NESPOČET zážitků na které doteď rád vzpomínám, stovky holek na Badoočku, a NĚJAK to k najití přítelkyně stačilo. Jenže jak jsem se nezajímal, měl jsem jakože dohráno, tak jsem přicházel o sociální obratnost, komunikační cit... pak jsme se nějak rozešli a já začínal snad na HORŠÍ pozici, než tenkrát před vztahem. Tak moc je nebezpečná nečinnost.
Skylake píše: 15 led 2021, 00:17 vždy jsem chtěl být ve vztahu
Proč? Jakože je to v hloubi duše cílem drtivé většiny z nás, najít si společnici, se kterou budeme na stejné vlně. Ale snad se bez vztahu necítíš nějak neúplně. Jako taky jsem se tak cítil, jako „Tyvole nešukám a nechodím s nikým, něco mi kurva utíká!"
Jediný co mi utíká, je život. ;) Bez přítelkyně tvá hodnota neklesá a s ní taky neroste. Je to jen zdání. Vidím lidi, co jsou single a spokojenější než já v nejlepších dobách svého vztahu, a lidi, co jsou ve vztahu a smutnější než já kdy bez něj. Nakonec zbudeš stejně jen ty, ta přítelkyně je jen něco postradatelného navíc. (ale měl jsem chvíle kdy jsem to nechápal)
Skylake píše: 15 led 2021, 00:17 nevím jak přesně bereš stav "jakože v pohodě" ale můj stav je teď je skvělý, cítím se dobře, začal jsem objevovat nové věci ohledně holek a vlastně streetgame
Stav "jakože v pohodě" je takový to kdy říkáš že seš v pohodě, ale vnitřně v pohodě nejsi. Stav Jakože v pohodě je stav, kdy tvrdíš, že jsi v pohodě, ale ve skutečnosti v pohodě nejsi - buď to nevidíš, nebo si to nechceš přiznat.
Skylake píše: 15 led 2021, 00:17 samozřejmě kdyby to byl jiný typ holky ne takový kind of psycho tak by ten vztah vydržel třeba i do teď.
Jasně. Dobré je ptát se sám sebe "Chci takový vztah?" Jeden můj kamarád má v plánu rozejít se s přítelkyní, protože ten vztah ho vysává, unavuje...
rengaf (28 srp 2021, 16:26)
Skylake

První vztah

Příspěvek od Skylake »

Tak po delší době se ozývám s tím stavem jakože v pohodě to mám tak že jsem v pohodě venku a vevnitř také.
Jinak jsem si přečetl ty články o těch psychopatech ve vztahu+rodičích jako psychopatech a zjistil jsem i že mé ex přítelkyně ne že to psychopatka, ale ještě že její máma je narcistka a to si právě dávám další otázku ? S mojí ex neplánuji variantu že spolu budeme spát, ale mám furt v hlavě jestli se spolu máme přátelit a nebo ne ? Ona teda se chce přátelit, ale já nevím jestli s ní mám být kamarád+ je tady problém že chodíme na tu stejnou školu.
Woody

První vztah

Příspěvek od Woody »

Jak to zcela upřímně chceš? Pokud ji nemůžeš vystát, tak se s ní spíš nebav, ale pokud ti její přítomnost nevadí, nemusíš se jí nuceně vyhýbat.
Odpovědět