Vztahové testy

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Woody
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 81 x

Vztahové testy

Příspěvek od Woody »

Pokud vím, nikde tu není žádné vlákno o zvlášť vztahovejch testech. A to jsou to největší prasárny! Je tu jen vlákno o normálních testech v sekci Balení holek. Možná tam někdo hodil nějakej vztahovej. Don't know, don't care, tady to bude přehlednější bych řekl. Jako první dva vztahový testy bych sem hodil svoji ukázku jak neprojít. :D

Bejvalka: Co bys dělal kdyby mě zavřeli do vězení?
Já, ve vztahu totálně zbetěnej, navíc ona je v pozici a já úzkostnej jak prdel: Sakra to nevím, jestli bych dal. Určitě bych tě navštěvoval, co by to šlo a těšil se, až tě pustí!
Ona: A co kdyby jsi objevil novou holku?
Já: Nic, já bych čekal na tebe!

Sama mi tenkrát začala vysvětlovat, že to je nesmysl, že ona by prostě na mým místě žila život jako před tím, ale kdyby se zamilovala do někoho novýho, tak má partner ve vězení smůlu. Jak bych prošel teď? První blbost co mě napadla když jsem si na ten test vzpomněl: „Koupil si zmrzlinu" :D

Druhej bejvalčin test: Kdyby to bylo potřeba, zachránil bys spíš mě, nebo naše (potenciální) dítě?
Už nevím jak jsem odpovídal, ale můj mindset si pamatuju dobře: Takovou práci mi to dalo tu holku sbalit! Pro dítě si stačí trochu zašukat bez gumy a máme další. S tím je míň práce. Záleželo mi víc na holce, která je jedinečná, to pouto jsem budoval sakra dlouho, než na dítěti, což pro mě byl bezhodnotný důsledek nechráněnýho sexu. Proto bych radši zvolil záchranu jí. Faleště jsem jí ale řekl, že oba, a když už, tak radši dítě. Teď to tak nějak chápu, že by se slušelo zachránit to dítě, ale furt bych radši tu ženskou, protože pořád mi přijde že najít si holku je těžké.

Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1801 x

Vztahové testy

Příspěvek od Princ »

Jako v reálu úspěšní chlapi nakonec mívají radši své děti než své zestárlé bývalky :)
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Wixe
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 20 x

Vztahové testy

Příspěvek od Wixe »

Pro každou trochu normální ženu, hlavně tu co už má dítě, je dítě až na PRVNÍM místě. Manžel/chlap obvykle až druhá kolej v lepším případě. Taky by zachránila dítě než tebe. Žena nejedná logicky v takových případech, i když je jasné, že si pak můžete udělat další a další děti. Ona jedná dle aktuálních emocí čili nelogicky/nepragmaticky/iracionálně a všechno, co je v rozporu s jejími emocemi ti omlátí o hlavu. Všimni si na FB, co sdílejí na FB matky stále dokola? Žena očekává, že se chlap plně obětuje pro rodinu/děti, pokud bude třeba. Když ne, tak pápá.
Woody

Vztahové testy

Příspěvek od Woody »

Celkově muži mají radši svý děti, než jejich matky. Ale proč? Jde to nějak zvnitřnit i bez hojnosti?
Princ

Vztahové testy

Příspěvek od Princ »

Woody píše: 27 lis 2020, 17:51 chápu, že by se slušelo zachránit to dítě, ale furt bych radši tu ženskou, protože pořád mi přijde že najít si holku je těžké.
Jakože proč nebo co?

Na kvalitního chlapa je vždycky zástup holek, co by s ním chodily. Kdybych chtěl, tak si DNESKA vyberu z několika přítelkyň. Spíš mě ale zajímá dopsat další knihu, dokončit webinář, nabrat ještě nějaké svaly, pochopit ještě více hudbu, zkusit při potápění dýchat divné plyny za obřího tlaku... než se někde upisovat. Vážných vztahů nezvládneš moc naráz a musíš pečlivě vybírat - každý další ti výrazně vezme čas na jiné koníčky.
Princ píše: 28 lis 2020, 14:03 Jako v reálu úspěšní chlapi nakonec mívají radši své děti než své zestárlé bývalky :)
Ta žena ti stárne, dítě nebo dvě se na ní můžou projevit různě... Původně jdeš do vztahu s dvacítkou, ale za 20 let je z ní čtyřicítka. Chlapi si ve 40 často chtějí najít novou dvacítku a té čtyřicítky se chtějí spíše zbavit.

Většinou dětí máš jen pár, holek fůru. Třeba já sám neplánuju jít přes 10 dětí, zato 10 žen najdeš snadno. Někdo by nešel přes 3 děti a zase, 3 ženy najdeš snadno.

Ale spíš máme jen rozdíl v těch časech. Ty jsi psal, že bys preferoval mladou holku před malým dítětem, kdežto já píšu, že úspěšní starší chlapi obvykle mívají radši své děti, než své zestárlé bývalky.

Ale já jsem takový otcovský typ, já bych pořád trénoval nějaké kluky... :) A zas máš otce, které jejich děti nezajímají a nedonutíš je. Někdo si to chce splnit, ale zas si to nechce "splnit moc", tak je jen zplodí a dál se nestará... Někdo si udělá děti pod sociálním tlakem, protože si myslí, že "to tak má být" a že bez dětí by dlouhodobě vypadal divně (tj. ani nepřemýšlí, že existují jiné možnosti, prostě to bere, jako že musí, že to je součást života, i když třeba otravná, asi jako čistit si pravidelně zuby)... Někdo má děti nechtěně a už to nějak minimalisticky doklepe... Někomu se manželka zprotiví smrtelně a je nucen zbavit se obou...

Já bych pro malé Princíky udělal cokoli, ale zas se nedivím, že někoho to netankuje... Nikdo nikomu nic nedluží. Já jsem furt radši, že jsem se narodil nenáviděný a teďka žiju a je to super, než abych se nenarodil vůbec.

Staří lidé jsou většinou rádi, že ty děti měli a nějak to zvládli, i když to nebylo ideální. Holky se ti mění, děti zůstávají. Šedesátiletý balič-biohacker pořád může prožívat hlubokou lásku s dvacítkou a nemusí ji nutně prožívat s tou nejpůvodnější šedesátkou. Někdy taky žije víc partnerů jednoho člověka pohromadě... Jde to různě.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Woody

Vztahové testy

Příspěvek od Woody »

Děkuju za podrobnou odpověď.
Princ píše: 29 lis 2020, 07:48 Někdo by nešel přes 3 děti a zase, 3 ženy najdeš snadno.
Joo okej, dostáváme se víc do mého divného mindsetu. Přijde mi jednodušší si udělat 'náhradní' dítě. Prostě se udělám do holky, pár měsíců počkám a nazdar. Ale náhradní partnerka, to musím oslovit tisíce holek, budovat ten zájem a důvěru... a to je tolik otravný práce... :D
Respektive cesta od nuly k holce je delší než cesta od holky k dítěti.
Princ píše: 29 lis 2020, 07:48 Vážných vztahů nezvládneš moc naráz a musíš pečlivě vybírat - každý další ti výrazně vezme čas na jiné koníčky.
Další problém u mě. Píšeš to v This is Game, naučit se být sám. Ty působíš že seš tak brutálně nadšenej do tolika věcí, jak já snad ani do jedné. Taky bych chtěl bejt ten člověk co rád dělá i jiný věci než flexit venku s kámoši. Weird question would be Jak CHTÍT dělat ty věci? :D

Hoď sem aspoň ty Princi nějakou prasárnu ze vztahu, ať to není jen o mé debilitě :D
Princ

Vztahové testy

Příspěvek od Princ »

Woody píše: 30 lis 2020, 22:36 Přijde mi jednodušší si udělat 'náhradní' dítě. Prostě se udělám do holky, pár měsíců počkám a nazdar.
To by musela chtít, jinak ho může potratit. (A drobnost: ne každý je takhle plodný, že udělá dítě na poprvé.)

Lidé mají své děti rádi pudově, těžko se to vysvětluje. Je to roztomilý malý tvoreček, ve kterém vidíš kus sebe. (Mláďata evolučně vypadají roztomile, evolučně vzbuzují tyhle emoce, aby se snížila šance, že jim někdo ublíží, když se ještě nedokáží bránit jinak.)
Woody píše: 30 lis 2020, 22:36 Ale náhradní partnerka, to musím oslovit tisíce holek, budovat ten zájem a důvěru...
Spousta lidí jich nemusí oslovit vyloženě tisíce.
Woody píše: 30 lis 2020, 22:36 a to je tolik otravný práce... :D
Nemělo by to být otravné. Mě právě baví svádět, proto to dělám.

Mít přítelkyni je zároveň břemeno. Ztratit ji by znamenalo možnost dát šanci zase nějaké jiné holce. Proto to beru tak, že za vztah se mnou by žena měla být extra vděčná.

Matematicky bych řekl, že mít přítelkyni mi zhoršuje život třeba o 13 bodů a zlepšuje třeba o 15, takže se mi to vyplatí a proto to dělám, ale vyplatí pouze velice lehce a proto na tom nelpím.
Woody píše: 30 lis 2020, 22:36Taky bych chtěl bejt ten člověk co rád dělá i jiný věci než flexit venku s kámoši.
Jo já jsem workoholik :) Když řekneš kokain, představil bych si, jak se sešňupu a napíšu další knihu :) Ale že bych si dával stimulanty na párty, vysílil se, narušil si cirkadiální rytmus a druhý den byl sloppy na lekci klavíru, to zní jako noční můra :) Proto mi i alkohol připadá extrémně nudný. Potřebuju být sharp při svádění, při psaní, pod vodou a při zpěvu... Tomu přizpůsobuju jídlo, osvětlení, trénink... Otupělost je zcela mimo můj zájem. (I kvůli své neurotypologii jsem orientován na dosahování vzrušení a ne například na dosahování harmonie, jako někteří jiní.)
Woody píše: 30 lis 2020, 22:36ať to není jen o mé debilitě :D
Tak známe své autisty :) Má devíza je v tom, že dokážu pomáhat právě i autistům :)
Ďábelská posedlost
aldot
Udělil poděkování: 241 x
Obdržel poděkování: 44 x

Vztahové testy

Příspěvek od aldot »

Vážných vztahů nezvládneš moc naráz a musíš pečlivě vybírat - každý další ti výrazně vezme čas na jiné koníčky.
pred rokom by som bol vďačný aspoň za jeden. dnes rozmýšľam ze na važno si uviazať holku bola blbosť. a druhej síce nonstop hovorim že je len na sex, no ona sa ma stále snaží baliť do vzťahu, hoci keby sme bývali spolu tak do týždňa lietajú taniere.

ono, s každou ženou na svete je super, nemusí byť vždy ani sex ale keď začnú hovoriť o vzťahu...tak radšej dovi dopo
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Odpovědět