Časté zmínky o jiných

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
elixir
Poděkoval: 2 krát

Časté zmínky o jiných

Příspěvek od elixir » 17 lis 2020, 19:54

Čaute,
prosim o názor zkušenějších.

Ve stručnosti: Proč holky, se kterýma se znám delší dobu, často líčí věci o tom, na jakýho chlapa se kde usmáli, s kým vším si píšou atp.? Zpravidla se jedná chlapy/kluky, se kterýma nic mít nebude - to jsem si skoro jistej. Ale proč to říkaj? Co tím furt sledují? Myslíte, že jde o klasický test? Mám pocit, že když to klasicky budu furt jen přecházet, tak se to furt bude opakovat. Když mi to dělala dlouholetá kamarádka, kterou jsem hodně betil - bral jsem to jako demonstraci jejího nezájmu, ale když mi to dělá i holka, se kterou spim a ona chce se mnou chodit? wtf?

Princ tu jednou odpovídal, že není důležitý holce s nezájmem posílat fotku, kde jsem s jinou a zbytečně ji nějak zraňovat, že je důležitý, aby to ze mě citila. Snažim se toho držet, ale od holek tahle "loajalita" moc nefunguje.

U holky, kde v tom mám emoce to ve mně vyvolává žárlivost, ikdyž se to snažim nedat najevo. Jak vše řešit?

Předem díky!

surfernamare
Poděkoval: 45 krát
Obdržel poděkování: 41 krát

Časté zmínky o jiných

Příspěvek od surfernamare » 18 lis 2020, 13:43

když mi to dělá i holka, se kterou spim a ona chce se mnou chodit
Lebo chce s tebou chodit :D Preco spolu teda este nechodite?

Saty
Poděkoval: 41 krát
Obdržel poděkování: 61 krát

Časté zmínky o jiných

Příspěvek od Saty » 19 lis 2020, 13:50

Zní to jako, že chce validaci, machrovat. Přitom každá holka i kluk si píše a schází se s mnoha lidmi najednou, takže proč tohle vůbec řešit?

Já na tyhle řeči od holek nereaguji, protože mě to nezajímá.

Pokud to v tobě vyvolává žárlivost tak si zkus uvědomit, že tohle je normální lidská vlastnost. Taky si nepíšeš jen s jednou holkou. Chodíš na street, seznamuješ se, chodíš na rande a žárlíš, protože někdo jiný dělá to samé co ty? :)

surfernamare
Poděkoval: 45 krát
Obdržel poděkování: 41 krát

Časté zmínky o jiných

Příspěvek od surfernamare » 19 lis 2020, 18:58

každá holka i kluk si píše a schází se s mnoha lidmi najednou
Ano, ale nezatazuju tym toho druheho. Ani my to predsa nerobime.
Ja si myslim, ze tym chce holka bud nieco dosiahnut, alebo si ho tak malo vazi, ze ho zatazuje takymito sračkami.

elixir
Poděkoval: 2 krát

Časté zmínky o jiných

Příspěvek od elixir » 20 lis 2020, 10:50

Díky za odpovědi chlapi.
Zkusim nad tim zapřemejšlet. Zároveň jí příště naznačit, že tohle nechci poslouchat a přesměrovat konverzaci jinam.

Odpovědět