Opět krize - 7 let vztah

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Michal.pt
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 9 x

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od Michal.pt »

Tak kamaráde z vlastní zkušenosti ti radím nějak to rychle promysli a pryč z toho. Byl jsem téměř ve stejným příběhu 3 roky. Přišel jsem o spoustu přátel, abych ji dal víc pořád a nikdy opakuji nikdy to nebude dost. Je to celkově zakomplexovanej člověk, kterej nebude nikdy spokojenej. Vysaje tě jako upír a skončí to tak, že se budeš dlouho dávat dohromady z toho proč si ztratil kvůli takovému člověku tolik času a energie a budeš jen přemýšlet jestli to nakonec není tvoje chyba.

risktaker
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 26 x

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od risktaker »

Jaká je situace po dvou měsících? Jsem celkem zvědavý, jestli ses k tomu kroku odhodlal.

Chápu, že po sedmi letech člověk jede v kolejích, ze kterých je těžké vystoupit, ale opravdu by sis zasloužil víc (i když je to trošku klišé hláška :D )
Co mě ale zaujalo je to, že si napsat, že je to "hodná" holka. Jaká je Tvoje definice slova hodná? Co to znamená? Protože podle toho, co si napsal, tak máš holku, která je s prominutím líný prase, bez zájmu o cokoliv, znuděná životem i sama sebou, pro Tebe nic neudělá, nechá si posluhovat, nemá problém nacpat jazyk do krku cizímu týpkovi a navrch toho Ti pravidelně nablije do postele. Jestli hodnotíš jako "hodná" to, že Tě ještě netýrá fyzicky, tak to bych ještě nejásal, protože jestli si Tě tahle pojistí dítětem, tak věřím, že i na to dojde :D
plysak20
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 89 x

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od plysak20 »

Trošku tu vysvětlím, o co se jedná. Je to psychologický efekt vážení si investic, lidi co furt vysávají, tak do nich ostatní hodně zainvestují a nechtějí se těch vztahů pak vzdát, protože už jsou "příliš zainvestovaní", a furt čekají, že se to někdy přeci musí vrátit. A ti lidé, co furt vysávají, tak jim ta strategie díky tomuto hodně prochází.

Důležité je si uvědomit tuhle realitu a pochopit, že ta investice se nikdy nevrátí! Prostě zahodit to, i když třeba člověk investuje 7 let a uvědomit si, že to nemá smysl.

Tihle vysávající lidé fungují na tom principu, že když pocítí, že vy přestanete investovat, tak mírně zainvestují do vás, a pak se to zase vrátí zpět. Fungují tak trošku jako droga, nejdříve vám udělají trošku dobře, a pak na dojezdu vás vysajou jak to jen jde.

Hodně k tomuto doporučuji si ujasnit, co člověk vlastně od života chce a neslevovat. Je velmi těžké naučit se v životě být řidič za volantem a nejen motor lokomotivy na kolejích, jak to mnoho z nás má.
Odpovědět