Opět krize - 7 let vztah

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
dYrJiYvonne
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 5 x

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od dYrJiYvonne »

Chtěl bych vidět váš pohled...

kde začít, cca po 4 letech vztahu, když jsem já své přítelkyni našel práci, protože ona na to byla líná, se změnilo chování, začala být protivná, nepříjemná, sex. život se změnil, takhle to pokračovalo asi 1,5 roku. Přítelkyně doma nikdy moc nedělala, občas jsem ji říkal : "víš, že už jsi 3 týdny neuklízela?" já luxoval i vytíral prach, protože jsem v tom nemohl žít. Musel jsem prostě říct já, jdeme uklízet a pak se šlo,...nikdy neudělala nic sama, a když jo vyčítala, že to dělala sama, že nepomáhám... Občas 2-3 týdny nevařila,...většinou vařím stejně já, protože cvičím a baví mě uvařit si.... Teď dál k problému, po tom 1,5 roce přišla za mnou, že se chce rozejít, že už ji to takhle dál nebaví, jenže já věděl, co za tím je, jednou jsem ji kouknul do mobilu a tam byly zprávy, které psala své kamarádce, jak je kolega v práci pozorný atd., jenže on je zadaný. V ten moment mi vše došlo, že jsem slyšel jeho jméno skoro v každé třetí větě. Rozešli jsme se,... já byl smutný, ale cca o týden později jsme na akci potkal hezkou pěknou slečnu, se kterou jsem šel na rande a začal za ní jezdit, to pokračovalo asi 1 měsíc od rozchodu. Jenže pak mi EX začala psát, volat, že ji chybím, že pochopila, že jsem dobrý chlap,..atd... A začalo mi to vrtat, jestli se mam vrátit nebo ne, rozhodl jsem se vrátit. Samozřejmě, vše spadlo do starých kolejí, nebyla už nepříjemná, protivná, víc se snažila,..ale její lenost stejně zůstala. Navíc mi několikrát vyčetlo, že se o mě musí starat jako o malé dítě, což urazilo mě, protože já vařím 80% jídel, pomáhám s uklízením. Jediné co nedělám je, že neperu, nežehlím, nemyju koupelnu a záchod, to dělá ona. Často jsme se kvůli tomu hádali, říkal jsem, že jsme v bytě 2+1 a že se o to sama nedokáže postarat, a že ji stejně pomáham. Dále mi vyčetla, že často pracuju u rodičů, moje mamka na tom byla špatně, protože jsme ze dne na den přišli o tátu. 1 za 14 dní jsem jezdil k ní přespat ze so-ne, navštěvoval ji. Ona doma samozřejmě, aby na to nemyslela, vmýšlela rekonstrukce, opravy a já to dělal,... To přítelkyni strašně vytáčelo, ani za mamkou nechtěla jezdit, že jí udělám všechno a pro nic nic! Nakonec jsme to nějak zase splácali a uklidnili.. no a v prosinci minulého roku, když jsem ji vyzvedával z vánoční akce firmy, čekal na ní venku, vyšla ven s kolegou, zašli za roh,.. tak jsem to obešel a ona se tam líbala. Řekl jsem, že jasnej rozchod, sbalil si věci, když jsem si šel pro poslední tašku, tak zrovna přišla domů a začala smutnný řeší, že to byla jen opilecká chyba (opět ten samý kolega jako před 2 rok),....a já zas souhlasil na pokračování. Vztah pokračoval cca 1,5 rok dál a ona že chce dítě, ale já s ní na to nejsem jistý, jestli se bude v mateřství snažit,jestli bude doma dělat,... jestli bude protivná,..jestli to chci.... Nakonec jsem souhlasil, ona se úplně rozzářila, jenže pak jeden víkend, kdy měla plodné dny jsem nebyl doma,... a spustila lavina, že jsem to udělal naschval,...příjde mi dítětem posedlá, vím, že už je čas,.. ted je mi 30 a jí bylo 29. Jenže zase klasicky je protivná už 3 dny, protože jsem nebyl na její dny doma,... a mě nejvíc sere tohle urážení,... když máme 3-4 dny ticho, mě to sere, nemám to rád. Potřeboval jsem se vypsat ... Chce mě jen kvůli dítěti? Co když mě chce jen využít, protože se bojí, že už nikoho nenajde... Nechám s sebou zametat? Kolikrát ji dělám snídani,..příjde mi, že jako chlap se snažím. Ona mi příjde jako znuděná sama se sebou. Nemá žádné koníčky, nechodí cvičit, jen sedí doma u telky a něco si dělá. Já chodím cvičit, florbal, nohec, prostě 3-4x týdně něco dělám. Její jediná snad víkendová aktivita je, jít do baru s kamarádkou,... a přijít fakt opilá,..několikrát se pozvracela v posteli,...to pití nedává, nemá stopku, prostě to přežene. Když ji řeknu, že to není hezké, že to přehání, otočí na mě, že je na ní pořád něco špatně,... říkam, kurva, tak když se ožereš, ano je to špatné, když neuvaříš, ano sere mě to .... Ja nevím,..jinak je to celkém hodná holka, asi sem debil, nevím...

Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od Princ »

Co sis to jako našel? :D Jaké dítě s tímhle? :D
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
dYrJiYvonne

Opět krize - 7 let vztah

Ona taková nebyla,...ano to uklízení a lenost tam bylo vždy, já to přehlížel...moje chyba. S tím chlastem je to 1-2x za měsíc, ale stejně mě sere, že se skoro vždy sundá. Sere mě, že třeba doma si otevře pivo po práci, občas 1-2 dá, občas si nedá. Vím, že někomu to příjde normální ale mě ne-
Princ

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od Princ »

Já nechápu, žes to tolerovat tak dlouho. Teďka máš StreetGame.cz, takže můžeš mít boží holky, tohle bych vyhodil.
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
dYrJiYvonne

Opět krize - 7 let vztah

No já s ní ve vztahu ještě sem,... samozřejmě ona má svůj názor, že je taková kvůli tomu, že se ten vztah nehýbe, že nemáme dítě,...proto je protivná a že to s pitím přehání právě kvůli nespokojenosti. Zrovna včera mě teda sprdla, že jsem ji nepomohl povléci postel :D (já fakt, nevěděl, že to zrovna dělá) koukal na telku zrovna a sama samozřejmě neřekla, pojď mi pomoci, to bych samo šel.

Já prostě nemám na tohle koule, pořád řeším, že ji nechci ublížit, vím, že na tom bude špatně, když ji nechám. Jsem na ni už také vázaný za těch 7 let.
Princ

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od Princ »

dYrJiYvonne píše: 20 říj 2020, 12:57 samozřejmě ona má svůj názor, že je taková kvůli tomu, že se ten vztah nehýbe, že nemáme dítě,...proto je protivná a že to s pitím přehání právě kvůli nespokojenosti.
Tak tohle je snad ta nejhorší blbost ze všech :D Učebnicová manipulace, kdy se dotyčná chová zle a vytváří v oběti pocit viny, že za to ještě může on.

Dívej já bych tady začal studiem vztahů úplně od začátku: This is Game a zejména ten nový jedenáctistránkový bonus, co je tam přidaný.
Princ

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od Princ »

Prostě když hrozné ženské uděláš dítě, připoutáš se k ní na další spoustu let a končíš. Pak už ti bude moct dělat úplně cokoli.

Podle toho co popisuješ jsi regulérní obětí domácího násilí.
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od surfernamare »

pořád řeším, že ji nechci ublížit, vím, že na tom bude špatně,
Tak je namiesto toho spatne tebe. Kasli na nu, ona uz s tym kolegom ukazala, ze najst si chlapa jej nerobi problem
Jsem na ni už také vázaný za těch 7 let.
Co to znamena, na ni vázaný?
Woody
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 109 x

Ulevil jsem si

Příspěvek od Woody »

Kurva já jsem tak rád, že jsem se rozešel... tady někde bych stoprocentně byl. Chápu že jsi si nejistej tomuhle udělat dítě. Já bych byl jistej, že tomuhle NE. Když se chová jak kunda i bez něj, může pak dítě používat jako prostředek se kterým s tebou manipulovat. Nebo bude manipulovat i s ním.
Princ píše: 20 říj 2020, 13:25 Učebnicová manipulace, kdy se dotyčná chová zle a vytváří v oběti pocit viny, že za to ještě může on.
Happened to me too, jsem rád že to znám. Jak s takovými technikami zacházet? Je na to nějaká protitechnika, nebo se jen v duchu usmát a nemít pocit viny, protože jsem to prokoukl?
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Princ

Ulevil jsem si

Příspěvek od Princ »

Woody píše: 21 říj 2020, 00:34Je na to nějaká protitechnika, nebo se jen v duchu usmát a nemít pocit viny, protože jsem to prokoukl?
Tak máš víc možností, ale zásadní je potírat to od začátku. Pokud tě holka gaslightuje, neměla by se do vztahu s tebou vůbec probojovat. A ne každého změníš. Některé holky jsou do vztahu celkově nevhodné, jsou odepsané - buď zůstanou samy, nebo udělají někoho nešťastným.
dYrJiYvonne

Opět krize - 7 let vztah

Mě to říkalo už víc kamarádů, že se na to mám vysrat, ale já to prostě nějak nedokážu. Kámoši maj holky, které jim uvaří, uklidí, ani nechtějí pomoci a ještě se na ně smejou u toho ... Mě o to nejde, já rád pomůžu, nepotřebuji druhou mámu. Nerozumím tomu, proč i když já pomáhám, tak je stejně vždy vše špatně. Jestli jsem takovej dobrák... Abych se popsal, myslím že nevypadám špatně, když jdu do baru, holky po mě jdou, asi bych neměl problém si někoho najít. Ale je to i takový psychický tlak, že mi bude vlastně 31 a ženský maj už většinou děti,.. atd.
dYrJiYvonne

Opět krize - 7 let vztah

občas mi příjde, že jsem "zteplal" :D a fakt se nedokážu rozhodnout jako chlap a zbytečně se trápím ve věcech, na které bych mohl prostě říct konec. mě doma učili, abych byl slušný atd. atd. a nějak si to s sebou nesu. Samozřejmě s sebou nenechávám vyjebávat, ale lidi mě mají zaškatulkovanýho jako roztomilého kluka. Třeba situace, kdy někde jsem a řeknu, že jsem třeba doma dělal kamenný koberec, nebo něco někde stavěl, opravil auto,... skoro vždy se najde někdo, kdo řekne,.. Ty jo? přitom to říkaj lidé, o kterých vím, že ani nehnou prstem..... Příjde mi, že mě lidé vůbec nedoceňují / nerespektují ... Přítelkyni jsem teď cca 2dny za sebou připravil jídlo do práce, ráno jsem ho dal do krabiček. Ona mi ráno řekne, tos nemohl kočkám nalejt vodu? Kurva, tak já ti připravím jídlo,...tak ty nalej kočkám vodu... Vůbec nevidí, co dělam já. Jen to, co neudělám. Nějak se potřebuju vypsat ... poslední dobou mě to sere, že bych nejradši jel někam do zahraničí a byl sám :D
emko

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od emko »

Ještě napiš pár příspěvků a dojdeš k tomu sám, že to nemá cenu ani smysl :)
dYrJiYvonne píše: 22 říj 2020, 13:47 Abych se popsal, myslím že nevypadám špatně, když jdu do baru, holky po mě jdou, asi bych neměl problém si někoho najít. Ale je to i takový psychický tlak, že mi bude vlastně 31 a ženský maj už většinou děti,.. atd.
Hele, říkej si, že hodnota muže s věkem stoupá, za to u ženy to je naopak. Anebo jak jsem někde slyšel "muži zrají jako víno, ženy jako mlíko"
Princ

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od Princ »

Jo že ještě nemá děti může po 30 řešit žena, ale muž to řešit nemusí. Se StreetGame.cz technologií si můžeš najít osmnáctku ve dvaceti, osmnáctku ve třiceti, osmnáctku ve čtyřiceti...

Vztah s mladší ženou mívá tedy delší potenciál.

Tam leda mít spermiogram, popřípadě mít sperma zamražené - já mám 12 dávek z minulého roku :)
Hammer
Udělil poděkování: 36 x
Obdržel poděkování: 41 x

Opět krize - 7 let vztah

Příspěvek od Hammer »

To je právě to , si až moc hodný , ona tvé přehnané dobroty zneužívá + se do tebe snaží všemožně navážet a shazovat tě . Vždy si něco najde , protože ví , že se budeš omlouvat , víc snažit , bude tě to srát . Jak psal Princ, si obětí domácího násilí . Měl bys z toho vězení ven .
Ty jo , vždyť umíš vařit , sportuješ , předpokládám , že žiješ zdravě a kdoví co ještě . K čemu budeš mít holku , která neumí/nedělá nic a do života ti nic nedá , krom stresu a nervů .
Odpovědět