Jak sbalit kamarádku?

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Ratchet
Příspěvky: 6
Registrován: 13 říj 2020, 15:53
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Jak sbalit kamarádku?

Příspěvek od Ratchet »

Potřeboval bych poradit s jednou holkou. Nemám moc zkušeností a navíc jsem docela stydlivý. Tak by se nějaká pomoc hodila, protože nevím co dělat...

Asi před 4 měsíci jsem se potkal s jednou holkou. Sice jsme se už znali, ale vůbec jsme spolu nemluvili, spíš jsme jen o sobě věděli, že existujeme. Ale od té doby, co jsme se potkali, tak jsme v kontaktu spolu denně, docela často se i vídáme. A já se do ní zamiloval a strašně moc rád bych s ní chodil. A jsem si jistý, že zezačátku ona chtěla taky něco víc než kamarádi. Jenomže jak jsem stydlivý, tak jsem promarnil šanci. A řekl bych, že si potom řekla, že chci být s ní jen kamarád. A tak jsem se dostal do friendzonu. A já se jí vůbec nedivím, když za 4 měsíce jsem nic neudělal. Ale dnes bych chtěl s tím něco udělat. Ale bohužel, nevím jak na to. A tak bych vás chtěl poprosit u nějaké rady.


Uživatelský avatar
Woody
Příspěvky: 364
Registrován: 13 říj 2016, 18:38
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 109 x

Běh na dlouhou trať

Příspěvek od Woody »

Je na to trochu víc než jedna rada, zkusím jich vybrainstormovat co nejvíce.

1) Přestat se stydět a naber zkušenosti
Ratchet píše: 13 říj 2020, 16:20 Nemám moc zkušeností a navíc jsem docela stydlivý.
Vím, jaký to je, když chceš holku strašně moc chytit za ruku, kolem pasu, políbit ji, ale prostě nevíš jak, nemáš to nachozené... tady toho tě zbaví právě ta praxe.
a) Oslov hromady holek, projdi si několika rande, desítkami nebo stovkami failů když ti to zezačátku nepůjde, sleduj co bys mohl zlepšit.
b) Pokud máš nějaké blízké kamarády, nebo kamarády baliče, zprostěte se ega a nacvičte si některé doteky na sobě. Není to teplý, fakt že ne. Spoustu doteků jsem si nacvičil díky Lucasovi, jednomu z mých největších přátel.
c) Doteky dělej z dobroty, né z nucení. Okej, na začátku se budeš muset přemáhat, ale ve výsledku je to hezký ne? Držet se za ruce, líbat, prstit... jsou to supr věci, holky to milují a ty určitě taky!

2) Nauč se žít sám

Teď nemyslím tím, že budeš celé dny bez kamarádů a pařit na komplu a honit si u porna a při sraní sjíždět TikTok.
Nauč se, že nepotřebuješ holku k tomu, aby tvůj život byl kompletní. Ta holka tvůj život nespasí. Dokonce i ti kamarádi jsou tak jako zanedbatelní a spoustu věcí můžeš dělat i sám! Navíc sám máš možnost své činnosti zvědavě pozorovat tak, jak nikdy. Od toho tě vlastně společníci ruší. Jsem rád, když můžu jít s kámoši plavat, jsou jako násobič potěšení z činnosti. Ale to sólo plavání, OH MY GOD. To pozorování mého těla, jak je v té vodě. Tolik vody! Tolik toho můžu pozorovat!
Více toho nejen o tomdle je v knížce This is game. Tu doporučuju každému, kdo touží po vztahu. První půlrok mého prvního vztahu byl skvělej řek bych hlavně díky znalostem z knížky. :)

3) Nepřemýšlej za ni
Ratchet píše: 13 říj 2020, 16:20 A jsem si jistý, že zezačátku ona chtěla taky něco víc než kamarádi. Jenomže jak jsem stydlivý, tak jsem promarnil šanci. A řekl bych, že si potom řekla, že chci být s ní jen kamarád. A tak jsem se dostal do friendzonu.
This is absolute shit! Nebo spíš přestaň předpokládat nezájem. Samozřejmě je dobře, že si všímáš signálů zájmu. U mě na brigádě si jich všímám u jedné kolegyně a i když po ní nějak extrémně netoužím, zvedne mi to náladu. Ta poslušná řeč těla, ty pohledy jak na prince Krasoně... to je i hezčí, než když mi holka na streetu pochválí boty (a to jsem na své Chelseas pyšný! :D ).

Když se ti podařilo vytvořit v ní zájem, určitě se ti to podaří znovu. A kdyby ne, je tu Přitažlivost, supr knížka kde je vše, na čem se dá zapracovat. Dokonce si můžeš u každého nadpisu v kapitole Spouštěče přitažlivosti říct „Jak bych mohl zlepšit svůj STATUS? Jak svou NEZÁVISLOST? Jak TOHLE-A-TAMTO? " a v knížce najdeš odpovědi a budeš vědět JAK na tom zapracovat.

4) Meditace
Trošku jsem to nastínil už v druhém bodě, když můžeš sám všechno zvědavě pozorovat. Nejjednodušší je dýchací meditace. Prostě si sedni, zavři oči a dýchej. Pokud ti to bude dělat problém, prostě si nastav časovač na pět minut a celou tu dobu jen dejchej, pozoruj své tělo a myšlenky, a co to s tebou dělá. Neřeš ty myšlenky, jen je sleduj. Pokud nějaké budou. Později jich bude méně a ty budeš přítomnější, míň roztěkaný a budeš se moct lépe podívat do svého těla a objevit něco nového, co jsi v sobě třeba dřív nevnímal. :)
A je to sexy :P
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Ratchet
Příspěvky: 6
Registrován: 13 říj 2020, 15:53
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Jak sbalit kamarádku?

Příspěvek od Ratchet »

S tou stydlivostí máš pravdu. Určitě by mi pomohlo začít oslovovat holky. Po nějakém čase by ta stydlivost opadla. Tohle bych mohl zkusit

Ale zkusit si některé doteky na kamarádovi asi nedopadne. A ani se nedokážu představit, že by mi s tím nějaký kámoš pomohl.

A za další chápu, že ta holka můj život nespasí. Tenhle bod je asi v pohodě. Spoustu věcí dělám sám. Není to, že kolem sebe potřebuju vždycky někoho. Občas vážně jsem rád, když můžu být sám. A cením si toho času, který mám jen pro sebe.

Řekněme, že zapracuju na bodech, které jsi napsal. A co potom? Jaké kroky by jsi udělal, aby to vyšlo s tou kamarádkou?
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5121
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Jak sbalit kamarádku?

Příspěvek od Princ »

Ratchet píše: 14 říj 2020, 13:24 Řekněme, že zapracuju na bodech, které jsi napsal. A co potom?
Ne řekněme. Ty body udělají nebo zničí tvou šanci.

Co uděláš je už vedlejší, zásadní je, kým se tady staneš.
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
Odpovědět