Přítelkyně chce píchat s jinýma

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
surfernamare
Udělil poděkování: 99 x
Obdržel poděkování: 118 x

Příspěvek od surfernamare »

Nemam :D a ked som mal, napadlo mi to :D
Ale zeny su trochu ine, nemaju geneticky dane rozosievat semeno :D
Je to samozrejme len moj nazor, ovplyvneny tym, ze sa zaujimam o evolucnu biologiu a mam nastudovanu Sex God Method

BaličMichal
Udělil poděkování: 74 x
Obdržel poděkování: 91 x

Příspěvek od BaličMichal »

Ladieslove píše: 22 zář 2020, 11:41 A co když to není test? Co když to opravdu chce?...a není to nižší přitažlivostí, menším zájmem o Tebe....jako já jí úplně rozumím ( po úspěšně ukončené misi 14 dni Semen retention mě napadají takové scénáře a prasárny....že mi ta její idea přijde vlastně dost sexy....vem si třeba situaci...přijde Ti domů, že se vyspala se sexy chlápkem....neřešíš, jestli je to pravda....čapneš jí a zmrdáš jako poslední děvku na Karláku...protože místo aby Tě toto sdělení ranilo....tak Tě vyrajcuje a Ty tu..promiň....děvku chceš ztrestat....nebezpečí - už se jí nikdy nezbavíš, protože toto jí nedopřeje skoro nikdo...)
Tohle je hodně zajímavá idea. Ale to musíš mít kurva koule dokázat takhle posílat ženy do světa.
BaličMichal
Udělil poděkování: 74 x
Obdržel poděkování: 91 x

Příspěvek od BaličMichal »

zdarec, udělám si z tohohle trochu deník a popíšu co se ve mně za těch 12 dní změnilo. Jako první jsem si uvědomil, že ten vztah je hodně posranej a je třeba se ho zbavit a jít dál, aspoň pro teď, než se zbavím emocionální závislosti. Jako první si hned pokládám otázku proč se tohle stalo, když mi ještě před rokem slibovala věčný vztah? :D Vždycky jsem chtěl být rocková hvězda, dělat hudbu, bavit lidi, to mě odjakživa naplňovalo a pak jsem si jednoho dne řekl, a k čemu když mám přítelkyni. Největší chybou, kterou jsem udělal bylo, že jsem se totálně vykašlal na svoje cíle, hodnoty, záliby a zvolil si vztah jako středobod vesmíru jako nejdůležitější věc v životě. To pak vedlo k tomu že jsem byl často nespokojený, byl jsem nepříjemný, zároveň jsem bral vztah jako samozřejmost (kterej se nikdy nemůže rozpadnout). No a o tom jak to zabíjí chemii (přitažlivost) ve vztahu ani nemluvím.. Dále jsem byl poměrně nesebevědomý, nestal si za svým a partnerka měla často poslední slovo. Občas když jsme se hádali jsem ani nedokázal mluvit jak jsem se cítil nesvůj. No a pak se s tímhle spustila řetězová reakce dalších věcí jako žárlivost, submisivita, přestal jsem zvládat její výkyvy nálad, vždycky jsem byl z toho posraný.. (dám příklad: jednou ji přišel nějaký negativní komentář na Instagramu a ona mě začala obviňovat že ji tam nehájím, že jsem na nic, že ji tam místo mě musí podporovat jeji kamarádi.., no tenkrát jsem byl z toho docela mimo a netušil, teď už vím, že jsem to neměl moc řešit..nebo napište jak jsem reagovat schválně) až přišel čas kdy řekla že chce pauzu.

co dál? jaký je plán?

Já se teď vrátím zase k sobě, budu se věnovat svým cílům, znovu mě začala naplňovat hudba. Nebudu za ní teď nijak dolézat ani to už řešit. Budu se věnovat novým příležitostem a hlavně se ponaučim z chyb:

1. nikdy neztatit sám sebe ve vztahu, vědět co chci, jaký je můj cíl a jít si za tím. Mít na 1. místě svůj cíl a až potom vztah. (definice ideálního vztahu pro mě je, že chlap má nějakou životní misi, cíl, který ho maximálně naplňuje a žena je taková dekorace, která prožívá, ten cíl s ním. ale nikdy není sama o sobě to hlavní).

2. být ve vztahu sebejistý. to znamená vědět, co chci a nenechat si to vzít, vědět co nechci nenechat se do toho nutit, vlastně trochu dominantní a celkově být atraktivní! sebejistota, dominance, charisma, optimismus, nezávislost na její náladě, procházet testama, to je vše co ten minulej vztah zabíjelo a na čem budu muset zapracovat.

Nakonec bych chtěl moc poděkovat webu streetgame.cz protože mi otevřel bránu do světa pochopení holek, vztahů a sebe obecně a díky němu se nemusím trápit rozchodem měsíce, protože přesně vím co mám dělat a co se stalo. a vlastně i díky němu jsem ten vztah měl protože jsem ji tenkrát oslovil na lavičce. Prostě hodně tenhle web pro mě znamená v mém životní vývoji a všem vám přeji ať se vám daří v čemkoliv, co zrovna děláte. :)
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1801 x

Příspěvek od Princ »

Tak vidíš, že to má happy end! :)
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Odpovědět