Přítelkyně chce píchat s jinýma

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
BaličMichal
Udělil poděkování: 74 x
Obdržel poděkování: 91 x

Příspěvek od BaličMichal »

Zdravím,
chodím už 2 roky s holkou, kterou jsem oslovil na lavičce. Perfektně si rozumíme, je mi s ní skvěle a vím, že i jí se mnou. Sex je výborný. Nastal ale problém. Mně je 18 jí 16 a přišla za mnou s tím, že by si chtěla víc otevřeně užívat s jinými a třeba i mít sex s jiným. S nikým jiným než se mnou v životě nespala a ani se nelíbala, říká, že nechce přijít o vztah, ale že má pocit, že jí něco utíká. Je mi to nepříjemné, ale vážím si její upřímnosti. Zároveň si uvědomuji, že mi posledních pár měsíců klesla přitažlivost. Co byste dělali na mém místě? Díky

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1801 x

Příspěvek od Princ »

Ahoj, moc jsi toho do příspěvku nenapsal. Hlavně:

Jaký typ vztahu máte?
Pícháš jiné holky ty?
Balíte spolu jiné holky do trojky?
Co je tvým cílem?
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
BaličMichal

Jsme si věrný. Vztah máme založený na tom, že nám je spolu dobře. Nepíchám jiné holky ani nebalíme jiné holky do trojky. Nemám vůbec potřebu, jak jsem psal, sex máme skvělý. Můj cíl je zachovat se správně v tomhle problému. Nechci ji omezovat, ale zase mi to není vůbec příjemné.
Princ

Příspěvek od Princ »

"Teď jsem ve vtahu spokojený, tak nebudu streetovat" byl nedostatek dlouhodobého přemýšlení.

Něco jako: "Teď není válka, tak úplně zrušíme armádu."
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
BaličMichal

Chápu, že streetgame není cesta k cíli, k té jedné holce, ale proces, který sám o sobě má smysl. Mě ale sám o sobě street nebaví. oslovím holku, když se mi líbí. Ne proto, abych oslovil holku. :) Jsem otevřený k lidem a mám možnosti spát s jinýma holkama, ale to není teď ten problém, který řeším. Já nevím, jak se zachovat k přítelkyni.:/
ityity95
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od ityity95 »

Asi bych jí dal volnou ruku, a já si našel jinou na píchání. Podle mě by to dopadlo stejně rozchodem kdybys byl proti. Hledá něco novýho...
23inho
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 11 x

Příspěvek od 23inho »

Je to test - zakážeš jej to, ona to tak či tak urobí = ultimátna prehra. Toto je príležitosť pre teba zbaliť iné holky, ukázať jej hojnosť, ukázať, že sa zaobídeš aj bez nej a tým masívne zvýšiš príťažlivosť a ona s tebou bude chcieť byť ešte viac. Tvoju situáciu presne popisuje Princov článok https://streetgame.cz/posilejte-zeny-do ... sim-poctu/
BaličMichal

23inho píše: 18 zář 2020, 20:23 Je to test - zakážeš jej to, ona to tak či tak urobí = ultimátna prehra. Toto je príležitosť pre teba zbaliť iné holky, ukázať jej hojnosť, ukázať, že sa zaobídeš aj bez nej a tým masívne zvýšiš príťažlivosť a ona s tebou bude chcieť byť ešte viac. Tvoju situáciu presne popisuje Princov článok https://streetgame.cz/posilejte-zeny-do ... sim-poctu/
wow, děkuju, tohle mi fakt pomohlo. uvědomění si, že je to vlastně jen test a ona zkouší jak moc mě to rozhodí. Stalo se, že jsem se začal víc bavit s jinýma holkama a přítelkyně už chce zpátky. Šlo jen o to se z toho neposrat. Díky moc borci a hodně štěstí
Orb67
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 4 x

Příspěvek od Orb67 »

BaličMichal píše: 18 zář 2020, 12:35 Zdravím,
chodím už 2 roky s holkou, kterou jsem oslovil na lavičce. Perfektně si rozumíme, je mi s ní skvěle a vím, že i jí se mnou. Sex je výborný. Nastal ale problém. Mně je 18 jí 16 a přišla za mnou s tím, že by si chtěla víc otevřeně užívat s jinými a třeba i mít sex s jiným. S nikým jiným než se mnou v životě nespala a ani se nelíbala, říká, že nechce přijít o vztah, ale že má pocit, že jí něco utíká. Je mi to nepříjemné, ale vážím si její upřímnosti. Zároveň si uvědomuji, že mi posledních pár měsíců klesla přitažlivost. Co byste dělali na mém místě? Díky
V momentě bych s ní skončil vztah. Žádné řvaní nebo scény, jenom bych ji řekl, že je po vztahu. Pravděpodobně má už i vybraného chlapa, kterého chce opíchat a ty jsi pro ní jenom "jistota", kterou nechce ztratit.
Nucky
Udělil poděkování: 16 x
Obdržel poděkování: 19 x

Příspěvek od Nucky »

No nejspíš to udělá ať se zachováš jakkoliv.
ale nic nezkazíš tím když
1) budeš pracovat na přitažlivosti
2) budeš se učit meditací a zpracovávat pocity, až to nastane tak budeš potřebovat své emoce umět ovládnout a celý ten proces zpracovat.

další kroky jsou na tobě jak již princ psal podle toho jaký je tvůj cíl.
BaličMichal

Super, díky moc kluci, uvědomil jsem si, že jsem vůbec neprocházel testy ve vztahu. Skoro bych řekl, že jsem nedal ani jeden test za 20 měsíců... hrůza tohleto. :D Můj cíl je teď jasnej, znovu si uvědomit základní hodnoty, které jsem měl dřív a na začátku vztahu. Takže přítomnost, bezstarostnost, neřešit hovna a svoje pocity, dělat si hudbu atd.. a uvidím časem až se dám do kupy já, jestli mi za to vztah bude ještě stát.. takže díky a ať se vám daří!
Princ

Příspěvek od Princ »

Vzniklo nám tu super téma!
Ďábelská posedlost
Ladieslove
Udělil poděkování: 24 x
Obdržel poděkování: 20 x

Příspěvek od Ladieslove »

A co když to není test? Co když to opravdu chce?...a není to nižší přitažlivostí, menším zájmem o Tebe....jako já jí úplně rozumím ( po úspěšně ukončené misi 14 dni Semen retention mě napadají takové scénáře a prasárny....že mi ta její idea přijde vlastně dost sexy....vem si třeba situaci...přijde Ti domů, že se vyspala se sexy chlápkem....neřešíš, jestli je to pravda....čapneš jí a zmrdáš jako poslední děvku na Karláku...protože místo aby Tě toto sdělení ranilo....tak Tě vyrajcuje a Ty tu..promiň....děvku chceš ztrestat....nebezpečí - už se jí nikdy nezbavíš, protože toto jí nedopřeje skoro nikdo...)
...."mysl boha a pohled šelmy"..( citace a překlad ze slovenského originálu tracku od Kali ft. Majk Spirit - Nedotknutelný..:-) )
surfernamare
Udělil poděkování: 99 x
Obdržel poděkování: 118 x

Příspěvek od surfernamare »

Podla mna ak zaziva vo svojom vztahu uzasny sex, nema dôvod hladat ho inde. Penisy su vsetky rovnake
Ladieslove
Udělil poděkování: 24 x
Obdržel poděkování: 20 x

Příspěvek od Ladieslove »

surfernamare píše: 24 zář 2020, 11:37 Podla mna ak zaziva vo svojom vztahu uzasny sex, nema dôvod hladat ho inde. Penisy su vsetky rovnake
:-)....Ty možná doma máš skvělou sexy přítelkyni, sex 10/10....a nenapadlo Tě ( a dost možná jsi to i zrealizoval ) si vrznout jinde?...:-)..
...."mysl boha a pohled šelmy"..( citace a překlad ze slovenského originálu tracku od Kali ft. Majk Spirit - Nedotknutelný..:-) )
Odpovědět