Jak se chovat ve vztahu?

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
m4xp0w3r7
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od m4xp0w3r7 »

Nevím jak se chovat ve vztahu, po nějakých 5 týdnech chození, když už spolu spíme 3 týdny spíme a má orgasmus?

Mám neustále myšlenkové tendence jí vyznávat lásku, dávat jí dárečky, řešit s ní budoucnost.

Nedělám to nebo se aspoň maximálně snažím to nedělat, protože se bojím, že si tím vztah akorát pokazím a snížím svoji přitažlivost.
A mám pocit, že tyhle věci jako řešení budoucnosti, s tím by měla začínat ona.

Jsou moje úvahy správné a měl bych se pořád kontrolovat, abych tyhle věci nedělal? Čekat až s tím začne ona?

Nebo se můžu uvolnit a když chci být romantický a chci řešit budoucnost, tak to prostě mám dělat?

Jsem lehce zmatený, moje předešlé holky byly úplně jiné a s tímhle začínaly samy ještě před sexem.

Zeph
Udělil poděkování: 146 x
Obdržel poděkování: 82 x

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od Zeph »

To určitě počkej až začne ona. Jestli cítíš předčasně velkou oslabující zamilovanost, obklop se dalšíma holkama, protože přecejen tvůj mindset z tebe září. Stačí street. Ať je ona ten, kdo bude mít tu romantickou iniciativu a máš dobrou pozici jako v těch předchozích vztazích.
>>Kdo je Zeph?<<

Let's go fail, I can't stand not taking action.
m4xp0w3r7

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od m4xp0w3r7 »

Oslabující zamilovanost z její strany rozhodně necítím, chová se pořád stejně.
Když jsme spolu, tak všechno je super.

Vadí mi, že když jí 2 dny nenapíšu, tak ona mi taky ne. Dýl to nevydržím, napíšu já, domluvíme se na rande, spíme spolu a je to pořád super.

Ale chtěl bych aby mi daleko víc psala sama od sebe.

U minulých ženských mi zas vadilo, že mi píšou moc, asi už jsu jako ony a nevím co chcu :lol:

Pěkná holka, tráví se mnou veškerý svůj volný čas (kterého má extrémně málo), spí se mnou a já se jí bojím dát dáreček, abych si to u ní nepokazil, připadám si padlý na hlavu :lol:

Pochopil jsem už dávno, že při balení holky se nesmím moc snažit, ale v téhle fázi jsem myslel, že už to naopak bude vhodné.
Zeph
Udělil poděkování: 146 x
Obdržel poděkování: 82 x

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od Zeph »

Ne, já zvolil hodně blbý slovo. Myslel jsem to tak, jestli u sebe cítíš zamilovanost, která tě oslabuje.
>>Kdo je Zeph?<<

Let's go fail, I can't stand not taking action.
aldot
Udělil poděkování: 241 x
Obdržel poděkování: 44 x

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od aldot »

Princ nielen tu radil, že treba holku držať v neistote, teda nie v úplnej, ale len nech ťa nemá úplne istého. Ženy musia mať pocit toho, že oni viac milujú teba.

moja sa ozýva 50x za deň, plánov na polroka dopredu apod. tiež to nie je ideál. ale mám lepší pocit z toho, akoby to bolo naopak.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
aldot

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od aldot »

m4xp0w3r7 píše: 09 črc 2020, 17:28
Pěkná holka, tráví se mnou veškerý svůj volný čas (kterého má extrémně málo), spí se mnou a já se jí bojím dát dáreček, abych si to u ní nepokazil, připadám si padlý na hlavu :lol:

najkrajší darček aký jej môžeš dať je kvalitný sex. ostatné dostáva od druhých.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1801 x

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od Princ »

Neřeš příznaky, ale příčiny.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
m4xp0w3r7

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od m4xp0w3r7 »

Zjevně zbytečně řeším blbosti. To že mě nebombarduje celý den zprávama, jak předešlé ženské, to mi vlastně vyhovuje.
Taky když dělá noční 12h a ani nemá mobilní internet, tak nemá na nějaké vypisování moc času ani možností.

Co mě stresuje je budoucnost, protože je jasné, že jako cizinka bude muset určitě odjet dřív nebo později zpátky domů na delší čas.

Chyba byla, že jsem přestal meditovat. A že pak místo toho, abych si užíval krásnou přítomnost se zbytečně stresuju myšlenkama na budoucnost. S tím musím přestat. Užívat si s ní dokud je v ČR a prostě uvidím, jak to bude nebo nebude dál.
aldot

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od aldot »

m4xp0w3r7 píše: 10 črc 2020, 07:28 Co mě stresuje je budoucnost, protože je jasné, že jako cizinka bude muset určitě odjet dřív nebo později zpátky domů na delší čas.

Nebude ona, bude iná. :) :D

cudzinka? ukrajinky, a nielen ony, majú iné móresy ako my. napríklad výlučne iniciatívu nečakaj, že ti napíše prvá. poväčšine ženy majú iné postavenie v spoločnosti a tým pádom aj inú mentalitu ako sk/cz.
m4xp0w3r7

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od m4xp0w3r7 »

aldot píše: 10 črc 2020, 08:50 Nebude ona, bude iná. :) :D

cudzinka? ukrajinky, a nielen ony, majú iné móresy ako my. napríklad výlučne iniciatívu nečakaj, že ti napíše prvá. poväčšine ženy majú iné postavenie v spoločnosti a tým pádom aj inú mentalitu ako sk/cz.
Ano je to rusky mluvící Ukrajinka. A přesně tak mi to přijde, že když nenapíšu první já, tak ona sama nenapíše.
m4xp0w3r7

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od m4xp0w3r7 »

Možná jsem to měl spíš pojmenovat "Vztah s Ruskou/Ukrajinkou"

Taky na můj vkus málo mluví. Ze začátku mě to štvalo. Pak jsem si řekl, zbytečné to řešit a prostě občas klidně 15 minut vůbec nemluvíme.
Fyzická přitažlivost funguje tak co.

Nejdřív jsem si říkal, že málo mluví, protože mluví česky jen trochu. Tak ji povzbuzuju aby hodně mluvila.
Pak jsem si říkal, že je prostě taková povaha a že toho moc nenamluví.

A teď mě ještě napadlo, jestli to není tím, že prostě je tak vychovaná a čeká, že začínám mluvit já a nastoluji témata já?
Wixe
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 20 x

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od Wixe »

Jak to dopadlo? :D Taky mám teď v rotaci jednu mařku 8+ (ale češku), která když jí nenapíšu nebo neřeknu, ať v určitý den napíše, tak prostě sama od sebe nenapíše. Ale pokaždý mi na zprávu odpoví a domluvit schůzku s ní není problém a nechá se ve všem mnou vést, ale o našem (pro ni potenciálním budoucím) "vztahu", ať už vážném nebo FWB vůbec nemluví ani se na něj neptá, což mi nevadí, protože mi to tak i vyhovuje, ale říkám si, čím to je, protože ostatní holky v této fázi už o těchto věcech dávno mluví :)
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1801 x

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od Princ »

Bud rad, ze je nekdo obcas v pohode :)
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
m4xp0w3r7

Jak se chovat ve vztahu?

Příspěvek od m4xp0w3r7 »

Wixe píše: 17 led 2021, 23:38 Jak to dopadlo? :D Taky mám teď v rotaci jednu mařku 8+ (ale češku), která když jí nenapíšu nebo neřeknu, ať v určitý den napíše, tak prostě sama od sebe nenapíše. Ale pokaždý mi na zprávu odpoví a domluvit schůzku s ní není problém a nechá se ve všem mnou vést, ale o našem (pro ni potenciálním budoucím) "vztahu", ať už vážném nebo FWB vůbec nemluví ani se na něj neptá, což mi nevadí, protože mi to tak i vyhovuje, ale říkám si, čím to je, protože ostatní holky v této fázi už o těchto věcech dávno mluví :)
Dopadlo to, tak jak jsem se bál. Ten dojem, že mě nemiluje a budoucnost se mnou neplánuje, byl správný. Odjela zpátky na Ukrajinu, i když jsem projevil přání s ní bydlet a nabídnul formální sňatek, aby tu mohla zůstat, ale tím jsem to jen celé zkazil.
Ale přece jenom mě překvapilo, že dala jasně přednost životě na Ukrajině před ČR, trochu jsem myslel, že je se mnou hlavně kvůli občanství, tak ne no :lol:

Poučení do budoucna pro mě je, tyhle věci nikdy neřešit, to nechat holkám a když budu mít někdy stejný pocit znovu, tak si užívat sexu a budoucnost neřešit.
Odpovědět