Svěřuje se mi

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 22 x

Svěřuje se mi

Příspěvek od petrpan »

Poznal jsem jednu holku na seznamce, nedopadlo to a stykame se dal a tím, ze nic není. Ale rika mi úplně všechno co ani nepotřebuju vědět. Třeba ze o víkendu byla s jedním klukem a prý ji neudělal. Ale to mě jako panicovi muže byt jedno. Tak proč mi to říká, provokuje mě?mnebo jak byste na to reagovali?

Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Svěřuje se mi

Příspěvek od Princ »

A co je tvým cílem?
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
petrpan

Svěřuje se mi

Příspěvek od petrpan »

Prvně zjistit, proč ma potřebu něco takového říkat mně. Jestli třeba něco naznačuje nebo mě má něco jako vrbu. Původně byl cíl sbalit před nějakým časem, z její strany pak řekla, ze nic víc než přátelství z toho nebude. A teď mi říká takové osobní věci. Tak jestli je možnost, ze to sama přehodnotila. Třeba píše i sama a zajímá se. Dam jeden příklad. Byli jsme venku a tak se bavíme o vztazích a kolem a já řeknu, ze jdu večer na rande. A druhy den ráno hned vyzvida jaké to bylo atd. Jako by třeba žárlila? Probíram s ni občas takhle holky.tak nevím.
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Svěřuje se mi

Příspěvek od Princ »

Myslím tím, co je teď tvým cílem s ní.
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
petrpan

Svěřuje se mi

Příspěvek od petrpan »

Sbalit.
Panelák
Udělil poděkování: 65 x
Obdržel poděkování: 106 x

Svěřuje se mi

Příspěvek od Panelák »

petrpan píše: 18 čer 2020, 13:30 A druhy den ráno hned vyzvida jaké to bylo atd. Jako by třeba žárlila? Probíram s ni občas takhle holky.tak nevím.
Nene kamo, nežárlí, to je prostě hard friendzone, zkus se s tim srovnat co nejdřív a najdi si jinou díru, což neznamena tuhle odriznout, pokud ti vyhovuje jako kamaradka, jen fakt od toho nečekej nic víc.
Učim tanec v klubu.
Orb67
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 7 x

Svěřuje se mi

Příspěvek od Orb67 »

JirZa píše: 18 čer 2020, 20:07 Nene kamo, nežárlí, to je prostě hard friendzone, zkus se s tim srovnat co nejdřív a najdi si jinou díru, což neznamena tuhle odriznout, pokud ti vyhovuje jako kamaradka, jen fakt od toho nečekej nic víc.
Souhlas, jen dodám, ze jsi pro ni “kamarádka”, proto se ti takhle svěřuje.
petrpan

Svěřuje se mi

Příspěvek od petrpan »

No díky. Nakonec to dopadlo tak, ze jsem "upgradoval" profily na seznamkach, udelal nove fotky, popis a dalsi a docela mam vice shod. Byl jsem i na vice schuzkach a tuhle uz neresim. Fakt,sem tam si vzpomenu,tak jednou za tydena nebo ji napisu, obcas se ozve sama. Ale vim, ze tady je mrtvo. Dokonce ji pisu moje historky z rande, jaky to bylo :D
Nucky
Udělil poděkování: 16 x
Obdržel poděkování: 24 x

Svěřuje se mi

Příspěvek od Nucky »

hlavně hodně strefovat
Wixe
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 33 x

Svěřuje se mi

Příspěvek od Wixe »

petrpan píše: 18 čer 2020, 13:16 Poznal jsem jednu holku na seznamce, nedopadlo to a stykame se dal a tím, ze nic není. Ale rika mi úplně všechno co ani nepotřebuju vědět. Třeba ze o víkendu byla s jedním klukem a prý ji neudělal. Ale to mě jako panicovi muže byt jedno. Tak proč mi to říká, provokuje mě?mnebo jak byste na to reagovali?
Už z druhé věty je evidentní, že se jedná z její strany o těžkou friendzone jako po X letech kamarádění :). Kdyby žárlila, už byste čekali potomka :D . Pokud ji chceš klátit, tak se na ni vykašli. Buď ti to paradoxně pomůže ji svést nebo aspoň s ní nebudeš ztrácet čas. Pokud chceš s ní kamarádit nebo ji používat jako návnadu/pivotku pro nové holky, tak pokračuj, ale neinvestuj do ní moc.
Odpovědět