Vztah a důvěra

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1801 x

Gaslighting

Příspěvek od Princ »

Bat_u_zek píše: 13 srp 2020, 01:16 Přišla o půlnoci opilá někdo ji přivezl. A rekla mi s ledovým klidem,ze by to udelala znovu a,ze příště až ji budu volat tak to necha vyzvanet a nezvedne mi to a,ze bych se mel jit léčit.Ze by to prý nikomu nevadilo jen me.
Je to citlivá situace. Když ti někdo říká, že by ses měl léčit, možná jsi reagoval přehnaně, to já nevím. Ale možná tě někdo gaslightuje - snaží se zpochybnit tvé duševní zdraví, přesvědčit tě, že ty jsi ten špatný, který za to může.

Moje odpověď na "Nikomu to nevadilo" by byla: "Je mi jedno, co vadilo někomu jinému, mě to vadí, takže se s tebou rozcházím, každopádně hodně štěstí."

Na světě je dost empatických lidí, kteří tvé pocity budou brát vážně a ne se z tebe snažit udělat viníka. Já jakoby přesně nevím, jak dobrý nebo špatný partner jsi, ale osobně netoleruju žádný gaslighting.

Takže co bych v praxi udělal:

1) Zbavil se téhle holky
2) Nehledal nový vztah, protože na vztahy teď očividně ještě nejsi připraven
3) Splnil si zkoušku mužství, začal se učit svádění

Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Bat_u_zek
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 0

Vztah a důvěra

Příspěvek od Bat_u_zek »

Nevim co jsem udělal tak špatného, ze me odkopla kvuli tomu,ze jsem po dlooouhe době zazarlil na to,ze dala přednost jinému předemnou kort kdyz jsem ji chtěl podpořit a rozveselit kdyz ji nebylo nejlépe? Chodil jsem ji na proti do prace dělal vse co ji na očích viděl srandovali jsme...myslim si,ze jsem pro ni byl dobrým partnerem
Bat_u_zek

Vztah a důvěra

Příspěvek od Bat_u_zek »

Jo jen jsem ji řekl,ze ja bych ji tohle v životě neudelal,ze je pro mě ta nejdůležitější. A ona mi rekla,ze by ji nevadilo kdyby musela cekat až se vykecam s jinou...je to divné a moc její chovani nechapu?
Princ

Vztah a důvěra

Příspěvek od Princ »

No chce to trénink, abys holkám porozuměl, proto se to tu jmenuje streetgame.cz :)

Žárlení a otravování není sexy.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Bat_u_zek

Vztah a důvěra

Příspěvek od Bat_u_zek »

Jaké otravovani?
Princ

Vztah a důvěra

Příspěvek od Princ »

Nedělej z holky střed světa a neřeš, jestli ti jednou nezvedne telefon později.

Aby to nezapadlo: trénuj balení holek.

Litovat tě tu nikdo nebude, my tu jsme jen od toho, abychom ti doporučili street :)
Ďábelská posedlost
surfernamare
Udělil poděkování: 99 x
Obdržel poděkování: 118 x

Vztah a důvěra

Příspěvek od surfernamare »

Jaké otravovani?
odepsal jsem ji na všechny její zprávy, ze to bude dobre,ze ji take chci obejmout a,ze se na ni tesim domu. Nedalo mi to a chci ji podpořit ještě po telefonu tak ji volam ... Doma jsem ji řekl,ze me to docela dostalo a,ze jsem si myslel,ze bude rada kdyz me uslyší a ne,ze me odsunu na druhé místo tak jak to udělala
Presne taketo, velke velke
Bat_u_zek

Vztah a důvěra

Příspěvek od Bat_u_zek »

Takze ty bys svou pritelku nechtel podporit a nereagoval bys na to,ze byla na dne a i po te co psala,ze by chtela obejmout? Takze jsem ji měl nechat být nebo co si pod tím mam představit?
Princ

Vztah a důvěra

Příspěvek od Princ »

Když je žena na dně, je to něco jiného, než když je na dně chlap... Najdeš tu k tomu materiály...
Ďábelská posedlost
Michal.pt
Obdržel poděkování: 4 x

Vztah a důvěra

Příspěvek od Michal.pt »

Přesně s něčím podobným jsem se setkal měsíc zpátky. Okamžitě jsem to utnul a pryč s takovým člověkem. Myslím že je to o nějaký sebeucte nenechat se sebou vyjebavat, protože pokud to vše co děláš pro ni děláš s dobrým úmyslem, nemá se k tobě co takhle chovat.
Bat_u_zek

Vztah a důvěra

Příspěvek od Bat_u_zek »

Ja nepotrebuju,žádnou litost ja jsem chtěl jen poradit a jestli se náhodou někdo nesetkal s takovouhle situaci? O tom to snad taky je ne? A ne me hned poslat balit holky 😁
Michal.pt
Obdržel poděkování: 4 x

Vztah a důvěra

Příspěvek od Michal.pt »

Tak litovat tě nelituji.prave říkám, že mám zkušenost s něčím dost podobným. A že názor mám to utnout a uvědomit si, že máš větší hodnotu než kterou ti dává ona. Otevře si pivo a čumí na TV tvl.
surfernamare
Udělil poděkování: 99 x
Obdržel poděkování: 118 x

Vztah a důvěra

Příspěvek od surfernamare »

Praveze sme sa s tym stretli vsetci a vsetci sme to aj riesili jedinym moznym spôsobom,,, :D
aldot
Udělil poděkování: 241 x
Obdržel poděkování: 44 x

Vztah a důvěra

Příspěvek od aldot »

mám frajerku ktorá sa ma pýtala, čo by som robil , keby sa okolo nej motali iní chlapi. ja reku, že nič. proste viem že je do mňa bläzon, sexu so mnou sa nevie nabažiť a tým že ju navonok odháňam, tak ona sa silno snaží o mňa. jednoducho, je v stave že by ju ani nevera nenapadla. a prakticky je mi to šumafuk. niekedy mám myšlienky, že by som sa pozeral na ňu ako si to rozdáva s druhým.

ja osobne na vernosť neverím, a ani od ženy nepožadujem , zbaliť sa dá každá.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Odpovědět