Vztah a důvěra

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Dominik
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 0

Vztah a důvěra

Příspěvek od Dominik »

Zdravím,
Mám kamarádku se kterou si velmi rozumím. Políbil jsem jí a ona se nechala unést.
Vyznal jsem co k ní cítím. Mě řekla, že mě také miluje, ale bylo to neupřímné a sám jsem se jí na to musel zeptat. Tak, jestli to neřekla ze strachu nebo není upřímná?
Mám pocit, že nemám její plnou důvěru a není ve všem upřímná.
Řekla, že potřebuje čas mě ještě více poznat. Spíš mám pocit, že se chce vyhnout vztahu se mnou.
Poradíte prosím?

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1801 x

Vztah a důvěra

Příspěvek od Princ »

Holky jsou predátoři. Místo přímého oslovení se nalíčené nachomýtají okolo, háží vlasy, špulí rty... Pořád žertovně lžou a předstírají. Když se jim jen tak vydáš, zkazíš jim celou zábavu.

Ona nechce kluka, který chce vztah. Chce kluka, o kterého se musí snažit, kterého si do vztahu musí VYHRÁT.

Spi s hodně holkama, ale co se týče vztahu, vždy buď brutálně vybíravý a pořádně si ženu prověř na všech úrovních (včetně postele), než tě nějaký vztah vůbec napadne.

Jinak nebudeš sexy a i kdyby k takovému vztahu (kde bys byl rád, žes ji vůbec přesvědčil) došlo, nebyl bys tam v dobré pozici.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Dominik

Vztah a důvěra

Příspěvek od Dominik »

Princ píše: 17 čer 2020, 07:18 Holky jsou predátoři. Místo přímého oslovení se nalíčené nachomýtají okolo, háží vlasy, špulí rty... Pořád žertovně lžou a předstírají. Když se jim jen tak vydáš, zkazíš jim celou zábavu.

Ona nechce kluka, který chce vztah. Chce kluka, o kterého se musí snažit, kterého si do vztahu musí VYHRÁT.

Spi s hodně holkama, ale co se týče vztahu, vždy buď brutálně vybíravý a pořádně si ženu prověř na všech úrovních (včetně postele), než tě nějaký vztah vůbec napadne.

Jinak nebudeš sexy a i kdyby k takovému vztahu (kde bys byl rád, žes ji vůbec přesvědčil) došlo, nebyl bys tam v dobré pozici.
Pokud jsem to dobře pochopil, tak mám být alespoň trochu nedostupný i když jsme se už políbili?
A s tím, že potřebuje nějaký čas do nového vztahu lhala a chce mě testovat, jestli o ní budu i dál stát a nevdám se jí nebo si jen hraje s mími city?
A až bude cítit tu lásku ke mě dejme tomu, tak to sama řekne, že je připravená a dá to i intimnostmi najevo a já se zatím do té doby mám držet trochu dál?
Pokud to byl test dá se takhle napravit? A co se vzájemného psaní týče. Mám jí vždy nechat napsat jako první aby měla nutkání mě vidět?
Děkuji za radu.
Princ

Vztah a důvěra

Příspěvek od Princ »

Polibek je nic. Stokrát jsem se s neznámou holkou přímo na ulici líbal po jedné minutě. Tam nejde o nic vážného - holka to prostě udělá, jak to zrovna cítí. Není to žádný záchytný bod v Chcete být milionářem :)

Napravíš to ne nějakým trikem, který uděláš, ale tím, že OPRAVDU přestaneš chtít vztah víc, než ona.

Opíchej pár holek a srovnej si to v hlavě.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Dominik

Vztah a důvěra

Příspěvek od Dominik »

Princ píše: 17 čer 2020, 09:11 Polibek je nic. Stokrát jsem se s neznámou holkou přímo na ulici líbal po jedné minutě. Tam nejde o nic vážného - holka to prostě udělá, jak to zrovna cítí. Není to žádný záchytný bod v Chcete být milionářem :)

Napravíš to ne nějakým trikem, který uděláš, ale tím, že OPRAVDU přestaneš chtít vztah víc, než ona.

Opíchej pár holek a srovnej si to v hlavě.
Z morálního hlediska, když chci jednu určitou holku, tak si užívat s jinou v posteli není správné.
Neber si to prosím osobně. Pokud tě to urazilo, tak se omlouvám.

Takže ta kamarádka mi lže o tom co ke mě cítí a není tam ta upřímnost?
Pokud to tak je budu se držet dál aby vztah chtěla více ona a budu nedostupný ať k intimnosti přistoupí první i se psaním na fb.
Vždy mě bere za ruku, tak teď nevím, jestli jí mám ruku pustit a trochu od ní ustoupit aby se snažila ona.

Opravdu mi lže a není upřímná a mám být nedostupný a zdržovat se intimností?
A tu ruku jí mám pouštět nebo by to vypadalo špatně? Já bych to bral jako nezájem...
Je pravda, že člověk chce co mít nemůže a i tak se o to snaží. Většinou.
Předem děkuji za odpověď a radu.
Princ

Vztah a důvěra

Příspěvek od Princ »

Dominik píše: 17 čer 2020, 09:30 Z morálního hlediska, když chci jednu určitou holku, tak si užívat s jinou v posteli není správné.
Neber si to prosím osobně. Pokud tě to urazilo, tak se omlouvám.
Mě to vůbec neuráží :D Jen mi není jasné, jak se sexem s jednou kazíš pro jinou? Když má někdo tři manželky, to podle tebe není morální? :)

Kolik ti je?

Nikde nepíšu, jestli ti lže. Nemám dostatek informací, abych o něčem rozhodoval. Z příspěvků vidím jen tvé nastavení mysli - že mluvíš o nějakém vztahu a lásce a strašně řešíš holku, se kterou jsi ještě ani nespal. Že přemýšlíš, jak dostat holku do vztahu, místo aby tam ona chtěla dostat tebe. A že se to snažíš zalepit tím, kdo bude psát první a jestli budeš pouštět ruku, místo abys adresoval opravdový vnitřní problém.
Ďábelská posedlost
Dominik

Vztah a důvěra

Příspěvek od Dominik »

Princ píše: 17 čer 2020, 09:48 Mě to vůbec neuráží :D Jen mi není jasné, jak se sexem s jednou kazíš pro jinou? Když má někdo tři manželky, to podle tebe není morální? :)

Kolik ti je?

Nikde nepíšu, jestli ti lže. Nemám dostatek informací, abych o něčem rozhodoval. Z příspěvků vidím jen tvé nastavení mysli - že mluvíš o nějakém vztahu a lásce a strašně řešíš holku, se kterou jsi ještě ani nespal. Že přemýšlíš, jak dostat holku do vztahu, místo aby tam ona chtěla dostat tebe. A že se to snažíš zalepit tím, kdo bude psát první a jestli budeš pouštět ruku, místo abys adresoval opravdový vnitřní problém.
Z morálního hlediska na to nahlížíme odlišně a je mi 25 let.
Nejde mi o to se s ní hned vyspat. Jí je 19 let. Je ale velmi rozumná a vyspělá...
Můj opravdový vnitřní problém je, že z ní necítím upřímnost v zásadních věcech co se vztahů týče i když je velmi rozumná atd.
Necítím z ní jistotu, upřímnost na které si velmi zakládám. Jinak tam není důvěra.
Můžu si s ní o tom promluvit, ale může zařadit zpátečku a toho se bojím.
Vím, že se to liší tomu jak to děláš ty, ale přes to tě žádám o radu.
Děkuji ti
Princ

Vztah a důvěra

Příspěvek od Princ »

Chceš vztah s holkou, ze které necítíš upřímnost?

Proč nenajít jinou, pokud je to pro tebe důležité?
Ďábelská posedlost
Dominik

Vztah a důvěra

Příspěvek od Dominik »

Princ píše: 17 čer 2020, 10:08 Chceš vztah s holkou, ze které necítíš upřímnost?

Proč nenajít jinou, pokud je to pro tebe důležité?
Protože je to skvělá holka. Jen ta upřímnost chybí.
Nevím jak pro ostatní, ale pro mě není jednoduché si najít jinou.
Princ

Vztah a důvěra

Příspěvek od Princ »

Dominik píše: 17 čer 2020, 10:32 Nevím jak pro ostatní, ale pro mě není jednoduché si najít jinou.
No právě v tom je ten problém. Tohle musíš řešit.

Holky nechtějí kluka, co má problém najít jinou.

Evolučně, s takovým by měly i neatraktivní děti a jejich gen by zanikl.
Ďábelská posedlost
Bat_u_zek
Udělil poděkování: 1 x

Vztah a důvěra

Příspěvek od Bat_u_zek »

Potřebuji asi pomoct ...
Jdu rovnou k věci. Dnes mi přítelkyně psala z práce,ze ji to tam vůbec nebaví,ze ji boli břicho a,ze by chtěla obejmout...odepsal jsem ji na všechny její zprávy, ze to bude dobre,ze ji take chci obejmout a,ze se na ni tesim domu.Nedalo mi to a chci ji podpořit ještě po telefonu tak ji volam a ona mi řekla,ze ted nemůže,ze ji typek pozval na cigaretu ,ze s nim chce dokourit at zavolám pozdeji...byl jsem z toho docela mimo...Doma jsem ji řekl,ze me to docela dostalo a,ze jsem si myslel,ze bude rada kdyz me uslyší a ne,ze me odsunu na druhé místo tak jak to udělala. Nevím,ale já bych si tohle k ni v životě nedovolil a myslím si,ze to od ní nebylo fér??? Jel jsem se projet na kole a kdyz jsem přijel domů jen jsme se potkali ve dveřích a zmizela...nevím jak dál řešit tuhle situaci?
surfernamare
Udělil poděkování: 99 x
Obdržel poděkování: 118 x

Vztah a důvěra

Příspěvek od surfernamare »

Dnes mi přítelkyně psala z práce,ze ji to tam vůbec nebaví,ze ji boli břicho a,ze by chtěla obejmout
Zrejme to bol len nejaky momentalny vylev, ake zeny casto mavaju. Ked si jej volal, uz na to aj zabudla
Bat_u_zek
Udělil poděkování: 1 x

Vztah a důvěra

Příspěvek od Bat_u_zek »

Přišla o půlnoci opilá někdo ji přivezl. A rekla mi s ledovým klidem,ze by to udelala znovu a,ze příště až ji budu volat tak to necha vyzvanet a nezvedne mi to a,ze bych se mel jit léčit.Ze by to prý nikomu nevadilo jen me.Na situaci ve které dopoledne byla si myslím,ze semnou mohla mluvit a ne me nechat cekat.Mam pocit,ze jsem úplně k ničemu a fakt nevím co dál...
Zeph
Udělil poděkování: 146 x
Obdržel poděkování: 82 x

Vztah a důvěra

Příspěvek od Zeph »

Hlavně žádnou žárlivou scénu. Když uvidí, že jsi maskulinní, tzn. tady hlavně emočně pevný, pořádně ji to k tobě přitáhne.

Byl bych s tím ok, taky bych chodil ven s jinýma. Požadovat od holky loajalitu nefunguje. Funguje dát ji plný prostor a když uvidí tvou nezávislost na ní, přitáhne ji to k tobě tak, že spíš sama bude chtít být loajální.
>>Kdo je Zeph?<<

Let's go fail, I can't stand not taking action.
Princ

Vše o ženské nevěře

Příspěvek od Princ »

Nevěru si nijak kompletně nepojistíš. Když jí jiné kluky zakážeš, může to dělat tajně.

Existují 2 dobré možnosti:

1) Vládnout pevnou rukou. Když jsi hodně dominantní, hodně sebejistý, hodně v pozici, můžeš jí hodně věcí zakázat a může to pro ni být sexy, ta představa, že je tvým majetkem. Tohle je možnost, kterou nabízíš - může ji vzít nebo jít jinam.

Zdá se, že na tuto variantu v pozici nejsi. Ty jí nezvládáš, ona cítí, že si s tebou může dělat, co chce. Nepůsobíš pak sexy majetnicky, jen zoufale ohroženě.

2) Jiné kluky neřešit, protože o nic nejde, není na to čas... Protože věříš, že jsi super, a kdyby tě podvedla s nějakým ňoumou, ještě by ses jí pak smál :) Třeba já bych se fakt smál, kdyby holka, co mívá se mnou 30 orgasmů, mě s někým podvedla a zjistila, že s ním má jen 3 :D Ještě týden by měla na talíři mé vtipy: "A nechceš místo tří vajíček radši jenom skořápky? Nechceš místo autem jet na koloběžce?" :D

Co nefunguje:

3) Snaha holce nevěru kazit. To je, když máš holku, která tě hodně chce podvádět, a ty jí to ne sebejistě zakážeš, ne to sebejistě neřešíš, ale snažíš se jí to různě zoufale kazit, protože bys to nesnesl a zároveň myslíš, že nemůžeš být bez ní. Pak se snažíš najít její milence, prát se s nimi, různě jí stalkovat, hledat v klubu a vodit jí domů, kontrolovat ji v té práci... :D To je strašný fail, staví tě to do nejhorší možné pozice.

Ta nevěra stojí na ní. Takže ty chceš, aby tě podvádět nechtěla. Ne abys jí v tom každý den vlastnoručně bránil. Jakmile tě vidí nejistého, šance nevěry stoupá.

Touhu po nevěře tedy snižuješ tím, že (1) se konzistentně cítí jako tvá malá holčička, nebo (2) tě to nevyvádí z míry a tím působíš silnější a jí to tolik nebaví.
Ďábelská posedlost
Odpovědět