Jak dát děvče do pořádku

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Princ
Poděkoval: 493 krát
Obdržel poděkování: 1405 krát

Jak dát děvče do pořádku

Příspěvek od Princ » 16 kvě 2020, 21:36

Jsi si úplně jistá, co chtějí všechny tvé kamarádky? A že představují světovou většinu?

Je dobré se stále rozhlížet, stále se vzdělávat, držet otevřenou hlavu...

"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

Darcy

Jak dát děvče do pořádku

Příspěvek od Darcy » 16 kvě 2020, 21:52

Princ píše:
16 kvě 2020, 21:36
Jsi si úplně jistá, co chtějí všechny tvé kamarádky? A že představují světovou většinu?

Je dobré se stále rozhlížet, stále se vzdělávat, držet otevřenou hlavu...
Jesli si jsem jistá, že žádná moje kamarádka nechce kluka, co si myslí, že ji vycvičí jako psa? To teda jsem.
Ale dobře, určitě to bude tím, že se pohybuju jenom mezi zapšklými feministkami a normální holka touží po tom, aby jí nějaký "alfa samec" říkal, co má dělat.:D Jen tak mimochodem, co třeba volební práva, ty byste nám nechali? :D

TristanPRG
Poděkoval: 47 krát
Obdržel poděkování: 43 krát

Jak dát děvče do pořádku

Příspěvek od TristanPRG » 16 kvě 2020, 22:12

holyPete píše:
16 kvě 2020, 21:16
chápu že nemáš chlapa :D
Ja len dodám, že toto je tak hrooozne ohraný diss :DD že až :D

Princ

Jak dát děvče do pořádku

Příspěvek od Princ » 17 kvě 2020, 06:38

Darcy píše:
16 kvě 2020, 21:52
Ale dobře, určitě to bude tím, že se pohybuju jenom mezi zapšklými feministkami a normální holka touží po tom, aby jí nějaký "alfa samec" říkal, co má dělat.:D
Možná si to jen vykládáš moc extrémně. Každopádně na sexuální preference feministek jsou dnes už studie - politické názory jejich sexualitu nemění.
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."

holyPete
Obdržel poděkování: 15 krát

Hasíme flame

Příspěvek od holyPete » 17 kvě 2020, 07:02

TristanPRG píše:
16 kvě 2020, 22:12
Ja len dodám, že toto je tak hrooozne ohraný diss :DD že až :D
Myslel jsem to spíš jako: vidím, že nemáš chlapa, proto trávíš čas tady na fóru

Darcy:

Žádné holce neberu její osobnost. Všechny bytosti jsme si rovny.

Ale. Svádění ve vztahu prostě nekončí, jak píše Princ. A svůj názor, co jsem vyjádřil, který překrucuješ, mám čistě z vlastní zkušenosti.

Nikdo si tu nechce dělat z přítelkyně vlastního submisivního otroka. Pointa byla spíš v tom, že ty jako holka chceš podvědomě cítit dominanci. Že chlap se o tebe (potažmo celou rodinu) postará. A tuto (ne)schopnost on vyzařuje 24/7, i ve vztahu, ty to vnímáš a podle toho tě (ne)přitahuje :)

Z téhle debaty budou benefinovat spíš ostatní uživatelé fóra, protože s holkou bych se mohl přít donekonečna a to nikam nevede. Určitě ne do postele. ;)

Darcy

Jak dát děvče do pořádku

Příspěvek od Darcy » 17 kvě 2020, 11:01

holyPete píše:
17 kvě 2020, 07:02
Myslel jsem to spíš jako: vidím, že nemáš chlapa, proto trávíš čas tady na fóru
Je mi to jasné, ty by jsi to své holce nikdy nedovolil.:D

Ještě mi ale přijde vtipná jedna věc, neprosazuješ Princi náhodou hroznou svobodu od státu? Jak do toho zapadá schvalování příspěvků ve fóru?:D Nebo vyšší členové té vaší sekty už můžou publikovat rovnou?:D

TristanPRG
Obdržel poděkování: 43 krát

Jak dát děvče do pořádku

Příspěvek od TristanPRG » 17 kvě 2020, 11:10

"vidím, že nemáš chlapa, proto trávíš čas tady na fóru" to je prakticky to isté, len rozvitá veta :) vidím..ako v čom? Ja som nemal babu už 8 mesiacov a ako to vidno keď to nemáme v profile? ty máš babu? :shock: :)

Princ

Jak dát děvče do pořádku

Příspěvek od Princ » 17 kvě 2020, 15:01

Darcy píše:
17 kvě 2020, 11:01
neprosazuješ Princi náhodou hroznou svobodu od státu? Jak do toho zapadá schvalování příspěvků ve fóru?:D
Fórum je dobrovolné, stát dobrovolný není.

Jsem pro, ať si každá soukromá společnost nastaví vlastní pravidla a cenzuruje, jak chce. Nemůžu soukromé společnosti nutit, aby něco necenzurovali a hostovali obsah, který tam nechtějí. Je to plně jejich prostor. Je to jak někomu počmárat dům a nutit ho, aby si to nechával na zdi.

Stát je placený z tvých peněz, soukromé společnosti ne.

Libertariánům nevadí tržní cenzura, například cenzura facebooku. Víc (třeba odpověď na: "Stát je dobrovolný, protože se můžeš odstěhovat") najdeš v libertariánských knížkách nebo videích.

Kvjat_RB
Poděkoval: 55 krát
Obdržel poděkování: 18 krát

Jak dát děvče do pořádku

Příspěvek od Kvjat_RB » 17 kvě 2020, 18:51

Darcy píše:
16 kvě 2020, 11:46
....stačí nechovat se jako debil.:-)
Nesouhlasím s tím, že je to až takhle jednoduché. Spoustu kluků (včetně mě) je toho důkazem. :)

aldot
Poděkoval: 144 krát
Obdržel poděkování: 27 krát

Woodyho paradox nejistoty

Příspěvek od aldot » 19 kvě 2020, 15:56

Woody píše:
15 kvě 2020, 23:18

A na druhé straně bych měl na streetu bych byl víc v chillu, protože bych věděl, že u ex doma se stejně budu těšit teplu její kundičky.

mám istotu že keď to nevyjde na streetu, tak niekde inde to bude tak ci tak... to by som potom mal aj ja v paži. ale také šťastie ja nemám.

Lucas
Poděkoval: 223 krát
Obdržel poděkování: 114 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak dát děvče do pořádku

Příspěvek od Lucas » 19 kvě 2020, 17:05

Darcy píše:
16 kvě 2020, 11:46
Ono balení holek je vlastně strašně jednoduché - stačí nechovat se jako debil.:-)
Ooo díky, přesně tohle je rozzuzlení mého života. Je to jednoduché. :D :D
Škoda, že jsem to předtím nevěděl a zjistil to až teď. Na druhou stranu, tady neřešíme jen balení holek. Je tojedno z témat tady na fóru. Když člověk chce žít zdravý životní styl, tak najde co potřebuje a to bych mohl pokračovat dál... :)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Vito
Poděkoval: 46 krát
Obdržel poděkování: 19 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak dát děvče do pořádku

Příspěvek od Vito » 21 kvě 2020, 00:32

Darcy, tohle je trochu typický příklad jevu, kdy člověk filtruje informace pro svoji pravdu, co myslíš? 😁

Neříkala sis náhodou “ty šovinistická hovada! Však já na ně něco najdu”? 😄
Princ píše:
16 kvě 2020, 21:15
Jestli jsi nechodila s vůbec žádnou holkou, pak už tuplem bych se nepouštěl do neznámého...
Feminimni svět je jinej než maskulini - proste pokud jses v roli kluka, působí na tebe jiný vjemy a jinak než v roli ženy a obráceně
(plačící dítě na ženu působí v průměru jinak (jinak intenzivně) než na muže atd.)

Rada nechovat se jako debil (ve významu normálně) ti prijde jako perfekt, ale schválně si něco otestujme: vzpomeň si na svoje bývalí/aktuální spolužáky ze střední/vejšky a ruku na srdce... “kteří jsou ti kluci, co se počítaj?” Opravdu u těch 80% - co jsou normální, v klidu, v pohodě, nedebilove - je to TA vlastnost? 😂

... 70% chlapu tady jsou podle definice - jak ty říkáš - nedebilove, normální chlapi, co to vnímají vklidu normálně nějak podle zvyklosti naučeně. !Pozor rozuzleni! - jsou tady protože to nefunguje:)

A protože úplně cejtim, jak se mě chystas chytit za slovo: ne, nepřišli se sem učit chovat debilně, ale efektivně.

Na co člověk myslí, to projektuje na ostatní. A opravdu nejde myslet na “teď udelam vyváženej” a být pritazlivej.

Dominance při sexu je ok, ale ve vztahu škodí?
Čistá dominance je projev mindsetu, a ten buď je nebo není a ne že od 6:00 - 21:00 není a pak na šílenou mrdačku je.

A tvl... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ je snad nad sluncem všem jasný, kdo ovládají nadsázku, že PedoPete použil přirovnání holky k vycvičení psovi jako obraznymu popisu principu dominance (má to filozofickou hloubku, ale na to seru) nebo si jako vážně myslíš, že Holy Pete váže holku na vodítko a nechává spát v boude?

Člověk filtruje informace pro svoji pravdu...
... nemůžu se dočkat na ten úhel pohledu

Odpovědět