Jak přestat myslet na bývalou

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
selfmade
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od selfmade » 15 úno 2020, 15:34

Ahoj, jsem tu nový, zdravím všechny :)
Mým problémem je, že nedokážu přestat myslet na svojí bývalou, rozešli jsme se před pár týdny. Mám jí v hlavě ať dělám co dělám.
Byla to moje jediná přítelkyně, 7 let vztah. Nedokážu ani vystát myšlenku že teď bude s někým jiným. Vím, že je to špatně, ale chtěl bych ji jen pro sebe, myslel jsem že spolu budem do konce života..Taky mám strach že si už takovou nenajdu, tohle pro mě byla 10/10.
Jak se z těhle sr***k mám dostat? Furt bych jen brečel a litoval se, můj svět je vzhůru nohama.
Články na streetGame mám přečtené, děkuju za každou další radu.

Princ
Poděkoval: 493 krát
Obdržel poděkování: 1405 krát

Příspěvek od Princ » 15 úno 2020, 19:01

Máš je i aplikované, nebo jen přečtené?
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

Johnnny
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Johnnny » 17 úno 2020, 01:23

Jsem na tom stejně jen s tím rozdílem, že můj vztah trval 6 let. Můžu ti jen popsat můj “postup zotavení”, ale každému sedí něco jiného ;) nenapsal si, jestli ten rozchod byl iniciovaný spíše ze strany tvé expolovičky, ale předpokládám že ano. Pokud si se jako já nevyhnul trapným pokusům o to, uprosit jí o poslední šanci tak gratuluju nejsi v tom sám :D jako první si zkus v hlavě nastavit, že je mezi vámi konec. Není to žádná pauza nebo zkouška vztahu - už netvoříte pár. Pokud máš spousty společných fotek (jako že máš), tak je někam schovej aby tě nelákalo na ně koukat. To samé sociální sítě - zablokuj dotyčnou a netrap se jejím sledováním. Osobně jsem nezablokoval jen její telefonní číslo, ale smazané je. Je to tvrdé, ale každá další výmluva proč s ní musíš být v kontaktu, tě jen sráží a drží dole ;) dalším krokem je tvůj posun. Zkus popřemýšlet co v životě zlepšit, co změnit a jak být tou nejlepší verzí sebe sama. Číst články o tom jak být dobrý v balení holek a jak se sebezdokonalovat je fajn, ale bez praxe je to na nic. Překonej strach a posuň se postupně dál. Stačí opravdu málo, jen se koukej kolem sebe. Např. včera jsem byl nakoupit, hledal jsem nějaký jogurt, ale nikde jsem ho neviděl a tak jsem se zeptal mladé brigádnice, co tam doplňovala zboží a po opětovaném úsměvu a vzájemných vtipech jsem ji pozval na rande a dostal číslo. Výsledkem byla euforie a skvělá nálada na celý den :D Raduj se z maličkostí a pokud tě truchlení ze vztahu sabotuje, dej tomu čas. Je mi jasné, že teď jsi ve fázi odmítání - lituješ se a brečíš. Vykašli se na rady typu “pro jedno kvítí slunce nesvítí” nebo “najdeš si lepší, uvidíš”. Jako jo je to pravda, ale mě to v ten moment znovu blokovalo na tu dotyčnou a v hlavě mi vyskočilo, že ona byla ta pravá a jediná láska mého života. Uvědom si, že lituješ hlavně své investice do vašeho společného vztahu - první láska trvající 7 let. Můžu tě uklidnit tím, že prvních lásek končí hromady, takže určitě máš na výběr z velké nabídky slečen. Je to jen na tobě, jak se k výzvě v podobě rozchodu postavíš.
Článků a knížek o tomhle tématu je spousta, zaměř se na sebe a dej se dohromady :) budu držet palce
PS: omlouvám se za délku, trochu jsem se rozepsal

Ryan76
Poděkoval: 1 krát

Příspěvek od Ryan76 » 17 úno 2020, 11:32

Ahoj, jsem tu nový, předem děkuji za přijetí, vaše články a příspěvky jsou velmi přínosné, výstižné. Momentálně si procházím nelehkým životním obdobím, věk 40let, 14/9 let vztah/manželství, dvě děti 10 a 8 let. Žena se v červnu odstěhovala, prý v tom nikdo není, nebyla špatná, vytratila se jiskra (tak byla dle informací všude jen ne doma), máme dvě děti, tyto jsou spíše u mě, střídáme si je po dohodě, termín rozvod zatím nezazněl. Ke sve osobě jsem se od manželky dozvěděl, perfektní táta, jistota, spolehlivost, špatný manžel... Vše jsem obětoval pro rodinu, rekonstrukce domu, vzdal jsem se přátel, koníčku, atrsktivita nulová. Nejlepší je oslovit mraky nových bab, lépe je i svést. Tím člověk částečně získá svou ztracenou sebedůvěru zpět. Mně to určitě pomohlo 😉

selfmade
Poděkoval: 8 krát

Příspěvek od selfmade » 17 úno 2020, 18:06

Johnnny píše:
17 úno 2020, 01:23
Můžu ti jen popsat můj “postup zotavení”, ale každému sedí něco jiného ;)
Díky moc, tohle si snad budu číst několikrát denně, je to moc hezky napsaný. Děkuju Johnnny

aldot
Poděkoval: 144 krát
Obdržel poděkování: 27 krát

Příspěvek od aldot » 23 úno 2020, 08:27

Ryan76 píše:
17 úno 2020, 11:32
Nejlepší je oslovit mraky nových bab, lépe je i svést. Tím člověk částečně získá svou ztracenou sebedůvěru zpět. Mně to určitě pomohlo 😉

keď má človek šťastie, tak áno. Ale keď nie tak je to ďalší zdroj frustrácie a depresie

Princ

Příspěvek od Princ » 23 úno 2020, 08:59

"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."

aldot

Příspěvek od aldot » 23 úno 2020, 09:49

Princ píše:
23 úno 2020, 08:59
Žádné štěstí: https://streetgame.cz/jak-se-vyrovnat-s ... ebevedomi/
nemám problém osloviť holku, ani neočakávam že každú tretiu zbalim. ale fakt aspoň raz za týždeň či aspoň raz za mesiac jednu zo sto oslovených by mi fest zdvihlo sebavedomie.

ale keď človek oslovuje, študuje, investuje a rok nemá sex tak už vážne pochybuje o sebe, či to je mnou alebo holkami, ktoré si vyberajú na základe výzoru.

pritom som otvorený rôznym variantam sex-vzťah, neupinam sa na jednu holku a smola všade kade chodím.

Princ

Příspěvek od Princ » 23 úno 2020, 09:52

První sex ze streetu mi taky trval více než rok. A stejně to byl nejlepší rok mého tehdejšího života ;)

aldot

Příspěvek od aldot » 23 úno 2020, 10:08

Princ píše:
23 úno 2020, 09:52
První sex ze streetu mi taky trval více než rok. A stejně to byl nejlepší rok mého tehdejšího života ;)
mal si jednoducho šťastie, ja ho nemám. možno karma, možno osud, čo ja viem, aj tak výsledok je ten istý nekonečná samota

Princ

Příspěvek od Princ » 23 úno 2020, 18:21

Jo to bude ono, štěstí :D

Lucas
Poděkoval: 223 krát
Obdržel poděkování: 114 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucas » 26 úno 2020, 10:20

aldot píše:
23 úno 2020, 10:08
mal si jednoducho šťastie, ja ho nemám. možno karma, možno osud, čo ja viem, aj tak výsledok je ten istý nekonečná samota
To je hláška z nějakého filmu určitě. :)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

aldot

Příspěvek od aldot » 26 úno 2020, 11:42

Lucas píše:
26 úno 2020, 10:20
To je hláška z nějakého filmu určitě. :)
neviem, ale môžem taký nejaký vymyslieť

Lucas
Poděkoval: 223 krát
Obdržel poděkování: 114 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucas » 26 úno 2020, 13:50

aldot píše:
26 úno 2020, 11:42
neviem, ale môžem taký nejaký vymyslieť
Zajdi si na kurz. ;)
Tím se stopro posuneš.
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

aldot

Příspěvek od aldot » 26 úno 2020, 18:30

Lucas píše:
26 úno 2020, 13:50
Zajdi si na kurz. ;)
Tím se stopro posuneš.
jeeeej super, ďakujem. za ten som si nevšimol, že je tu aj takáto možnosť. to ozaj, fakt?

Odpovědět