Špatná situace

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Carwus

Špatná situace

Příspěvek od Carwus » 22 led 2020, 01:59

Dobrý den Pánové

Přišel jsem Vás poprosit o radu.
Je mi 19 a na můj věk mám s dámami hodně zkušeností,poprvé jsem si dal holku ve 13(ji bylo 17 a měla na mě dohlizet :twisted: ).
Doteď jsem měl co jsem chtěl, žádná mě nikdy neodmítla jak na jednu noc tak ani na vztah no až do teď . Věc se má tak že s danou slečnou se známe zhruba 2 roky.
První půl rok našeho kamarádství byl zvláštní.
Nic moc jsem necítil ale ona asi ano, takže jsem se k ní choval jako ke každé jiné kamarádce ale pak slečna začala jevit zájem, začala se vyptávat okolních lidí co k ní cítím,věděla že něco chci a já věděl že něco chce ona,dávali jsem si to najevo různými způsoby ale půl rok uběhl a když přišlo na lámání chleba tak jsem byl odmítnut. Důvod jsem věděl okamžitě , chyba byla v tom že nejsem nijak emočně otevřený a někdy jsem se choval dost uzavřeně jen prostě v té době jsem už takový byl,a to mi docela pohlo kufrem,do té doby jsem nikdy nebyl odmítnut a to možná utvrdilo mě city k ní , ale v ten moment jsem trochu vypěnil a pohádal jsem se s ní i když ona se dal chtěla bavit ale věděl jsem že kdyby se s ní dále bavil tak bych byl maximálně kamarád s výhodami tak jsem se od ní odtrhl.
Další rok jsem se držel mimo vztahy úspěšně, jedine vztahy jsem míval na noc.
No a pak můj velmi dobrý kamarád začal chodit ven s jednou partou tak jsem se přidal taky. No a hádejte kdo v ni byl? :D
Tou dobou už chodila přes půl roku s klukem, ale já nechtěl někomu lézt do zelí tak jsem vubec nic nezkoušel ale ona vydávala zvláštní znaky, ale já to nebral nijak vážně , dotykala se ruky,vlasů.
No tak jsem se začali bavit a stýkat jako nikdy před tím.No a pomalu jsem si k ní zase vybudoval city. Pak náhle přišel jejich rozchod na akci kde jsem byl taky, stalo se to na Silvestra. Celý zbytek večera jsme byly spolu,bavily jsme se atd. Dotykala se a já taky, bylo by to ale moc lehké. Když jsem ji ráno vezl domů opilou a ubrecenou tak jsme si ještě před jejím domem zapálily a když jsem ji utisoval tak stala přímo naproti mně a čekala co bude(někdy jsem na akcích schopný sbalit a dát si holku na záchodě klidně i 3x za večer takže odvaha mi vůbec nechybí ale v tomto případě jsem nešel za sexem ale za láskou a vztahem) ale nějak jsem zpanikařil, takže jsem ji dlouze objal,políbil na čelo a jel domů.Vim že kdybych šance využil tak je to teď úplně jinak.
Od té doby mi vydává znaky např. doteky, chce se bavit, sama začíná konverzaci,zajima se o mě atd.
K těm dotekům, skočí mi na záda, dá mi pěst do ramene atd ale když ji vrátím dotek tak řekne ať na ni nesaham (u všech holek když na mě sahají tak s nima ještě ten večer skončím v posteli ale v tomto případu ne) . Umím číst ženy, ale v tomto případě jsem nevedel jak na tom jsem.
Žárlivost,něco za něco, a další taktiky využívám už od mých 14 takže to na ní aplikuju.
Takže jsem minulý týden vyznal city a dostal jsem zase odmítnuto z důvodu že je po rozchodu a že teď sama neví co chce, ale že se mnou chce zůstat kamaradka, ale rovnou jsem jí řekl že ve friendzonu nebudu ať s tím nepočítá a napsala že ok a nějak dal jsme to neresily tak jsem se na to vykaslal a choval jsem se k ní jako k někomu koho miluju i když řekla že nic nebude takže jsem to akceptoval.
Nějak 3 dny po odmítnutí jsme jeli za kamarádem do města na internát a během jízdy byly zase doteky, no tak jsem si ji chtěl otestovat a na jedne autobusové zastávce stala velmi pěkná slečna tak jsem se na ni okatě podíval aby si toho všimla, ale co jsem nečekal bylo že dostanu jednu facku zleva, řekl jsem jí že nevim proč bych se nemohl podívat na jinou holku když mě sama odmítla, neřekla nic.
Nabrali jsme kamaráda a jeli jsme do McDonaldu, hned u vchodu jsme byly pozdravení velmi pěknou číšníci která pak za náma došla co si dáme,když jsme si objednali tak jsem se já a kamarád bavily o tom jak by jsme ji nabrali ze zadu tak mi málem zlomila kotník a zbytek dne se semnou nebavila. Stále dostávám znaky ale nevím co mám dělat aby byla moje.
Jestli mi dokážete nějak poradit byl bych velice rád .
Pokud nedokážeš pomoct tak tě i tak cením že jsi dočetl tento román ;)

surfernamare
Poděkoval: 4 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Špatná situace

Příspěvek od surfernamare » 22 led 2020, 21:17

Podla mna ju uz konecne vyšukaj, lebo ti bude lamat kotniky az kym nezostanes na voziku :D

Carwus

Špatná situace

Příspěvek od Carwus » 22 led 2020, 23:41

Jen nechápu že nesmím opětovat doteky, v sobotu jdem na klub tak doufám že se to tam rozuzlí

surfernamare

Špatná situace

Příspěvek od surfernamare » 24 led 2020, 20:13

To mas predsa urcovat ty, ci smies alebo nesmies

Mistr Yoda
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Špatná situace

Příspěvek od Mistr Yoda » 04 úno 2020, 16:09

No, napsat že by to měl určovat on umí každý, ale občas je realita složitější než teorie. Myslím, že na to jdeš správně přes to žárlení. A když ti řekne aby ses jí nedotýkal, tak to ber jako test. Pamatuju si jak mi řekla před 5 měsíci bejvalka holka (Už tehdy bejvala) na akci ať se jí nedotýkám, tak jsem bez slov odešel a začal balit jiný, pak mi i sama psala a tak.

surfernamare

Špatná situace

Příspěvek od surfernamare » 09 úno 2020, 21:41

Ja viem, ze sa to lahko pise, keby som to v realite vedel zakazdym dosiahnut, tak uz mam vlastne kurzy. Ale treba byt tak aspon mentalne nastaveny, presvedcit najprv sameho seba, ze to tak moze byt. A samozrejme mat za sebou velku vzorku, pokojne sa moze stat, ze prave tato jedna akurat neznasa dotyky. No ak sa mi to nestalo prvykrat, zrejme uz bude chyba vo mne.

Odpovědět