Odemkni svou nejatraktivnější možnou verzi! 💘🚀 Přitažlivost právě vyšla!

Odmítnutí ?

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Daedrik12

Odmítnutí ?

Příspěvek od Daedrik12 » 14 pro 2019, 01:02

Ahojte,
včera jsem jedné holce řekl po 4 měsících, že ji miluju, ale ona mi odpověděla, že jestli jí vážně můžu milovat po takhle krátký době a ještě řekla, že mě má hodně ráda, ale tak nevím jestli to mám pochopit, že jsem dostal těžkej friendzone a nebo jestli se snažit dál ..

Princ
Poděkoval: 490 krát
Obdržel poděkování: 1395 krát

Odmítnutí ?

Příspěvek od Princ » 14 pro 2019, 08:26

A spite spolu normalne?
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

Daedrik12

Odmítnutí ?

Příspěvek od Daedrik12 » 14 pro 2019, 10:48

Nespíme, ona je jehovistka a má to "zakázaný", ale chtěl jsem na to jít postupně a stejně se s ní vyspat :D

hubertjezpet
Poděkoval: 20 krát
Obdržel poděkování: 61 krát

Odmítnutí ?

Příspěvek od hubertjezpet » 14 pro 2019, 11:38

Daedrik12 píše:
14 pro 2019, 01:02
Ahojte,
včera jsem jedné holce řekl po 4 měsících, že ji miluju, ale ona mi odpověděla, že jestli jí vážně můžu milovat po takhle krátký době a ještě řekla, že mě má hodně ráda, ale tak nevím jestli to mám pochopit, že jsem dostal těžkej friendzone a nebo jestli se snažit dál ..
David říká "miluji tě" až u svatebního oltáře. "Miluji tě ti řeknu, až ti budu nasazovat prstem", pokud by třeba říkala, že neříkáš miluji tě.

Princ

Odmítnutí ?

Příspěvek od Princ » 14 pro 2019, 15:13

"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."

Daedrik12

Odmítnutí ?

Příspěvek od Daedrik12 » 14 pro 2019, 16:39

Co teda doporučujete ?

Já jen, abych s ní neztrácel čas a pak se třeba dozvěděl, že mě stejně nechce a jen řekla, že to chce víc času.

Princ

Odmítnutí ?

Příspěvek od Princ » 15 pro 2019, 09:46

Woody
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 41 krát

Dělejte to paralelně!

Příspěvek od Woody » 15 pro 2019, 14:20

Daedrik12 píše:
14 pro 2019, 16:39
Co teda doporučujete ?

Já jen, abych s ní neztrácel čas a pak se třeba dozvěděl, že mě stejně nechce a jen řekla, že to chce víc času.
Často mluvím o sériovém a paralelním svádění, když se bavím s kámoši třeba z VUT.

Sériové: Vždy jen jedna holka za období. Pomalé, nudné, bych zíval. Kór když jdeš po zkušenostech.
Oslovuju a oslovuju, pak se s nějakou začne dařit a věnuji se pouze jí, i když jsem s ní třeba byl jen jednou na rande. Touto dobou ostatní holky přehlížím, nedejbože odmítám. Protože tím bych ji přeci podváděl a to já nechci. Asi by se mi nelíbilo, kdyby takhle šla na rande s jiným klukem. Malý spoiler: Ona kolikrát půjde. A když né, jen citově vydírá. Rande není závazek.

Paralelní: Více holek za jedno období! Kouzelné, mrtě tě posune, a ciwe těch zkušeností, co nabereš! Můj ultraplodnej říjen s pěti různými rande za měsíc by měl být standardem.
Oslovuju a oslovuju, s jednou se zadaří, jedeš. Až se rozloučíte a potkáš další, oslovíš zase, jedeš. Na konci dne se holkám ozveš, odepíšeš jim, dáte další dejt, jdeš ji vybušit, a tak, no. :D A další a další holky. Můj kamarád Lucas mi říkal, že má holek, že ani neví, kdy je má udržovat, kdy s nimi jít... já mám momentálně v 'rotaci' jen dvě, ale i tak, nepřestávám streetovat.

MINDSET: Ciwe uvědom si, jak bych ty holky týral, kdybych za nima nešel. Ony chtějí bejt oslovené super klukem! A ten dement je neosloví jen kvůli tomu, že zrovna má rozjetou jednu. Díky bohu za Woodyho, celkově i streetaře, co svádí paralelně a můžu si je užít aspoň trošičku.

Sice tě ta holka nemá 100%, ale to nevadí, stejně by ji to přestalo bavit. Ono mít 1% času stráveného s dobrým klukem je lepší, než žádný čas s dobrým klukem. :)
When you know nothing matters, the universe is yours.
All should bow before you. Make them!

Princ

Odmítnutí ?

Příspěvek od Princ » 15 pro 2019, 15:37

Tak balit holky sériově (vždy jen 1 naráz) totálně není cesta v ničem, to by se člověk mohl dožít 150 a stejně se k ničemu nedobral... :)

Woody

Trojí utrpení při sériovém svádění

Příspěvek od Woody » 15 pro 2019, 17:21

Já bych se bez paralelního svádění unudil. Teď si tak užívám své dvě rozranděné holky! Kdybych tenkrát v listopadu kolem té Bělorusky prošel, že mám přece rozjetou Drobnou (viz Woodyho hlášení #54+ v klubové sekci), nebo nedejbože kdybych nechodil s kámoši na street jen kvůli Drobné, ciwe to by dopadlo.

1) Nudil bych se, protože se mi nechce bejt doma u počítače, byť je zde pravděpodobnost, že udělám něco do bakalářské práce. Street je láska i životní styl. Nebaví mě to s kamarády, co nestreetují (jedinou záchranou je láska k penězům, Kiyosakiho dílům etc). Máma se diví, že se nebavím se spolužáky ze školy. Ale o čem se s nima mám jako bavit, když na street nejdou. :D
2) Holky by trpěly, protože by je nikdo neoslovil. Můj mindset dříve: "Oslovím ji, je fakt krásná, bylo by mi to líto." A dnes: "Oslovím ji, jsem super kluk, bylo by jí to líto."
3) Drobná by trpěla, protože bych přišel o své zážitky, které mi napomáhají stát se kvalitním klukem a rozumět holkám.

Jak vidno, mít rozjetou jen jednu holku by u mě bylo na sílu. Rozdal bych utrpení trojím způsobem a navíc už neumím nechat bejt krásnou holku jen proto, že mám vyhlídnutou jinou. :D

Lucas
Poděkoval: 223 krát
Obdržel poděkování: 114 krát
Kontaktovat uživatele:

Dělejte to paralelně!

Příspěvek od Lucas » 26 úno 2020, 10:25

Woody píše:
15 pro 2019, 14:20
Můj kamarád Lucas mi říkal, že má holek, že ani neví, kdy je má udržovat, kdy s nimi jít...
Zajímalo by mě, jak to ten týpek dělá. 😀
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

aldot
Poděkoval: 138 krát
Obdržel poděkování: 27 krát

Dělejte to paralelně!

Příspěvek od aldot » 27 úno 2020, 07:03

Lucas píše:
26 úno 2020, 10:25
Zajímalo by mě, jak to ten týpek dělá. 😀
niekto ma šťastie a niekto len svoju ruku. stál som asi v nesprávnej rade pred narodením.

TristanPRG
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 42 krát

Odmítnutí ?

Příspěvek od TristanPRG » 05 bře 2020, 15:39

Princ píše:
15 pro 2019, 15:37
Tak balit holky sériově (vždy jen 1 naráz) totálně není cesta v ničem, to by se člověk mohl dožít 150 a stejně se k ničemu nedobral... :)
Jop a to je presne môj postup k oslovovaniu vonku:) Je to tak výnimočné, že síce to nie je jedna za mesiac, možno 2-3 ale tá jedna sa podarí a je to ako keby som vyhral v eurojackpote, samozrejme spravidla po prvom rande to ide do stratena a tým pádom na konci mesiaca je výsledok 0 :D

Oslovovať palelne znie super, ten pocit keď sa oslovenie podarí je super, viem, že by ma to niekam posunulo, hoci si seba posunutého a takto zmýšľajúceho ako napr. Woody z popisu, predstaviť nedokážem. Zvládnuť presvedčiť svoju hlavu v tomto smere zatiaľ nedokažem:) ale možno raz:))

Woody

Odmítnutí ?

Příspěvek od Woody » 05 bře 2020, 20:24

Zandem někdy street, pokud jsi z Brna. Bude sranda. 😃

PavinaProko

Odmítnutí ?

Příspěvek od PavinaProko » 31 bře 2020, 20:21

Velmi informativní video. Každý může rozumět svým vlastním způsobem. Ale můj osobní názor je, že musíte vyřešit problémy s dívkou přímo, mluvit s ní. A nežádejte o pomoc na fórech.

Odpovědět