Zaspal jsem dobu - co s tím?

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Nezaregistrovaný

Příspěvek od Nezaregistrovaný » 06 říj 2019, 16:26

Ahoj. Je mi něco přes dvacet a donedávna jsem holky neřešil, místo toho sportoval atd. Teď jsem si uvědomil, že bych chtěl nějakej vážnější vztah, jenže co se nestalo.. asi jsem v nějakém zlomovém údobí, většina mých vrstevnic co se mnou ještě před pár lety chodila do školy, je teď zhruba za poslední rok a půl zadaná a už spolu bydlí, zatímto já jsem u rodičů a moc lidí neznam.. Jsem z malého města, takže tu není neomezený výběr partnerek jako jinde.

Potřeboval bych teď poradit, jak se s tim srovnat. Už nebudu mít takový výběr a určitě to nebude tak jednoduchý. Dřív stačilo nějakou oslovit a jít s ní ven.. Nechci se omezovat na ty co byly, ale nedokážu si představit, jak jinak to udělam. Prostě mám poznat co nejvíc lidí a až si s nějakou budu dobře rozumět, mám do ní dělat i když někoho bude mít?

Ono tolik času není, za pár let až jim potáhne ke třicítce, začne z nich velká část mít už děti. O pár let mladších holkách se nebavim, ty jsou spíš volný.

Princ
Poděkoval: 445 krát
Obdržel poděkování: 1090 krát

Příspěvek od Princ » 06 říj 2019, 16:43

Na holky v nějakém maloměstě se neomezuj, nemá to žádnou cenu, normálně jezdi streetovat do větších měst, ideálně se i přestěhuj.

Nezaregistrovaný

Příspěvek od Nezaregistrovaný » 06 říj 2019, 16:54

Princ píše:
06 říj 2019, 16:43
Na holky v nějakém maloměstě se neomezuj, nemá to žádnou cenu, normálně jezdi streetovat do větších měst, ideálně se i přestěhuj.
Já se stěhovat nechci, spousta kámošů si dokázala najít partnerku tady.

Princ
Poděkoval: 445 krát
Obdržel poděkování: 1090 krát

Příspěvek od Princ » 06 říj 2019, 16:59

Tak něco se vždycky najde :), záleží, jak moc je člověk ambiciózní, a kam až to chce dotáhnout.

Odpovědět