Zaspal jsem dobu - co s tím?

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Nezaregistrovaný

Příspěvek od Nezaregistrovaný » 06 říj 2019, 16:26

Ahoj. Je mi něco přes dvacet a donedávna jsem holky neřešil, místo toho sportoval atd. Teď jsem si uvědomil, že bych chtěl nějakej vážnější vztah, jenže co se nestalo.. asi jsem v nějakém zlomovém údobí, většina mých vrstevnic co se mnou ještě před pár lety chodila do školy, je teď zhruba za poslední rok a půl zadaná a už spolu bydlí, zatímto já jsem u rodičů a moc lidí neznam.. Jsem z malého města, takže tu není neomezený výběr partnerek jako jinde.

Potřeboval bych teď poradit, jak se s tim srovnat. Už nebudu mít takový výběr a určitě to nebude tak jednoduchý. Dřív stačilo nějakou oslovit a jít s ní ven.. Nechci se omezovat na ty co byly, ale nedokážu si představit, jak jinak to udělam. Prostě mám poznat co nejvíc lidí a až si s nějakou budu dobře rozumět, mám do ní dělat i když někoho bude mít?

Ono tolik času není, za pár let až jim potáhne ke třicítce, začne z nich velká část mít už děti. O pár let mladších holkách se nebavim, ty jsou spíš volný.

Princ
Poděkoval: 460 krát
Obdržel poděkování: 1211 krát

Příspěvek od Princ » 06 říj 2019, 16:43

Na holky v nějakém maloměstě se neomezuj, nemá to žádnou cenu, normálně jezdi streetovat do větších měst, ideálně se i přestěhuj.
Tvrdá práce na sobě šlechtí, co si ale zvýšit motivaci pár snadnými výsledky už v průběhu?

Obrázek

Nezaregistrovaný

Příspěvek od Nezaregistrovaný » 06 říj 2019, 16:54

Princ píše:
06 říj 2019, 16:43
Na holky v nějakém maloměstě se neomezuj, nemá to žádnou cenu, normálně jezdi streetovat do větších měst, ideálně se i přestěhuj.
Já se stěhovat nechci, spousta kámošů si dokázala najít partnerku tady.

Princ
Poděkoval: 460 krát
Obdržel poděkování: 1211 krát

Příspěvek od Princ » 06 říj 2019, 16:59

Tak něco se vždycky najde :), záleží, jak moc je člověk ambiciózní, a kam až to chce dotáhnout.
Tvrdá práce na sobě šlechtí, co si ale zvýšit motivaci pár snadnými výsledky už v průběhu?

Obrázek

Woody
Poděkoval: 16 krát
Obdržel poděkování: 19 krát

Richard je super a Sebastián potřebuje pomoc

Příspěvek od Woody » 19 lis 2019, 14:59

Nezaregistrovaný píše:
06 říj 2019, 16:54
... spousta kámošů si dokázala najít partnerku tady.
No a ty to s trochou úsilí zvládneš i v divočině velkoměsta! :D

Vem si, že možná mají přítelkyni. V betadiáři zaškrtnuto velký políčko, už jen vzít si ji, udělat haranty a možná i rozvést se. A možná další srance.
Ti kluci maj' přítelkyně, ale co maj' víc? Čuměj spolu na filmy, žerou instantní polívky, jen tak přežívají a co se týče rozvoje osobnosti, stojej na místě. Jó, možná někdy zajdou se svejma známejma na pivo a pomluvěj' ty, co nedošli. :D

Nechci bejt skeptickej ohledně vztahů. Znám i lidi, jejichž přítelkyně a soužití s nima je super. Je to aj' v nějaký knížce od Prince (jsem to čet teď v létě, super četba), že to, že jsi ve vztahu z tebe alfu neudělá.
Vem si kluka, říkejme mu Richard, kterej nemá holku/manželku/děti/podobný_srandy, ale žije si libovej život podle svejch představ, užívá si radosti i tam, kde ji průměrní nevidí, je pozitivní, sebevědomý, prostě super.

A pak si vem třeba... nevím, Sebastián. Sebastián má sice přítelkyni, třeba i hezkou. Ale jeho život je strašně nudnej. Ráno vstane znuděně do práce, vynese své partnerce koš, nachystá se a jde do práce. V práci to nějak odkroutí, pak se ozve pár známejm, jakej je šéf pitomec, a jde z práce. Cestou se staví v Mekáči na čízburgr, a přijde domů, kde ho holka sjede, že zas nevyklidil myčku, tak on sklopí ocas a aspoň jde po špičkách na WC, aby sklopil prkýnko dolů, aby míň řvala... a stejně prd, řve dál že jo. :D
Sebastián zbytek dne stráví u televize, nebo když chce, aby "na něj stará neječela", jde do hospody jaxeříká na jedno, kde si postěžuje kámošům na svůj údajně nefér život.
No né, prostě zombie trouba, co na sobě nepracuje.

Já se klidně přiznám, že jsem asi rok byl takovým Sebastiánem. Měl jsem holku, měl jsem všechno. Ale tak to bejt nemá. Dokonce jsem včera prozřel a řek si, že jsem si ten rozchod celkem zasloužil.

Sorry za vypisování, ale jestli ses dočetl až sem, tak nebuď Sebastián. :D
When you know nothing matters, the universe is yours.
All should bow before you. Make them!

surfernamare
Poděkoval: 4 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od surfernamare » 25 lis 2019, 10:11

Na vysoku nechces ist? Nikde nie je vacsi vyber zien ako tam ;)
Samozrejme byvat na koleji, za ten trochu nizsi komfort to stoji + logistika je uplne uzasna, staci mat aspon trochu chapavych spolubyvajucich

hubertjezpet
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 50 krát

Příspěvek od hubertjezpet » 28 lis 2019, 07:25

Nezaregistrovaný píše:
06 říj 2019, 16:26
Ahoj. Je mi něco přes dvacet a donedávna jsem holky neřešil, místo toho sportoval atd. Teď jsem si uvědomil, že bych chtěl nějakej vážnější vztah, jenže co se nestalo.. asi jsem v nějakém zlomovém údobí, většina mých vrstevnic co se mnou ještě před pár lety chodila do školy, je teď zhruba za poslední rok a půl zadaná a už spolu bydlí, zatímto já jsem u rodičů a moc lidí neznam.. Jsem z malého města, takže tu není neomezený výběr partnerek jako jinde.

Potřeboval bych teď poradit, jak se s tim srovnat. Už nebudu mít takový výběr a určitě to nebude tak jednoduchý. Dřív stačilo nějakou oslovit a jít s ní ven.. Nechci se omezovat na ty co byly, ale nedokážu si představit, jak jinak to udělam. Prostě mám poznat co nejvíc lidí a až si s nějakou budu dobře rozumět, mám do ní dělat i když někoho bude mít?

Ono tolik času není, za pár let až jim potáhne ke třicítce, začne z nich velká část mít už děti. O pár let mladších holkách se nebavim, ty jsou spíš volný.
A čemu vadí to, že většina tvých vrstevnic je zadaná, tomu, aby jsi je oslovoval? Nevím, možná se s nimi znáš od školy.
Neexistuje žádný dostatečně dobrý důvod neoslovit.
Třeba je tvé město malé a bojíš se, že jej vyoslovíš. V tom případě oslovuj v Praze. Jeď jednu sobotu do Prahy a celý den oslovuj. Třeba řekni jen: Ahoj, máš pěknou bundu, koupím ji za litr pro svoji dceru. Používej humor, ale zároveň jim nedávej najevo 100% jistotu toho, že máš o ně zájem. Vyvolej v nich nejistotu. Největší zájem holek se prý vyvolá nezájmem.

Chystám se brzy jet oslovovat páry kluk a holka a klukovi budu říkat: Ahoj, máš pěknu dceru. Ale asi mě za to někdo zmlátí. Toto byl extrém. Pokud to použiješ a někdo tě zmlátí, nechoď potom prosím za mnou s tím, abych ti zaplatil léčbu. Třeba mě ale ani nikdo nezmlátí.

Oslovuj všechny holky, i patnáctileté, i čtyřicetileté. Hranice jsou jen v tvé hlavě. (Mé hranice jsou i v mém špatném zdravotním stavu, asi mám nějakou poškozenou cévu do mozku a někdy jsem úplně mimo, takže važ si toho, že jsi zdravý.)
Já bych na tvém místě buď autem dojížděl oslovovat do nějakého velkého města nebo se do nějakého velkého města, ideálně do Prahy nastěhoval.
Sám autem dojíždím, v Praze nebydlím, jelikož můj plat je extrémně malinkatý na to, abych mohl utahnout nájem a zároveň mi i zbylo něco na jídlo a nemusel jsem vybírat jídlo z popelnic spolu s jinými bezdomovci.

surfernamare

Příspěvek od surfernamare » 28 lis 2019, 15:21

hubertjezpet píše:
28 lis 2019, 07:25
Ahoj, máš pěknou bundu, koupím ji za litr pro svoji dceru.
Toto nepouzivaj :D
hubertjezpet píše:
Chystám se brzy jet oslovovat páry kluk a holka a klukovi budu říkat: Ahoj, máš pěknu dceru.
Ani toto :lol:
hubertjezpet píše:
Oslovuj všechny holky, i patnáctileté,
Nie je nic lepsie ako vazny vztah s 15tiletou
hubertjezpet píše:
Největší zájem holek se prý vyvolá nezájmem
Prý. Mne napriklad funguje, ked prejavim zaujem, ale kazdy sme predsa iny

Anngel
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 5 krát

Příspěvek od Anngel » 28 lis 2019, 19:30

hubertjezpet píše:
A čemu vadí to, že většina tvých vrstevnic je zadaná, tomu, aby jsi je oslovoval? Nevím, možná se s nimi znáš od školy.
Neexistuje žádný dostatečně dobrý důvod neoslovit.
Třeba je tvé město malé a bojíš se, že jej vyoslovíš. V tom případě oslovuj v Praze. Jeď jednu sobotu do Prahy a celý den oslovuj. Třeba řekni jen: Ahoj, máš pěknou bundu, koupím ji za litr pro svoji dceru. Používej humor, ale zároveň jim nedávej najevo 100% jistotu toho, že máš o ně zájem. Vyvolej v nich nejistotu. Největší zájem holek se prý vyvolá nezájmem.

Chystám se brzy jet oslovovat páry kluk a holka a klukovi budu říkat: Ahoj, máš pěknu dceru. Ale asi mě za to někdo zmlátí. Toto byl extrém. Pokud to použiješ a někdo tě zmlátí, nechoď potom prosím za mnou s tím, abych ti zaplatil léčbu. Třeba mě ale ani nikdo nezmlátí.

Oslovuj všechny holky, i patnáctileté, i čtyřicetileté. Hranice jsou jen v tvé hlavě. (Mé hranice jsou i v mém špatném zdravotním stavu, asi mám nějakou poškozenou cévu do mozku a někdy jsem úplně mimo, takže važ si toho, že jsi zdravý.)
Já bych na tvém místě buď autem dojížděl oslovovat do nějakého velkého města nebo se do nějakého velkého města, ideálně do Prahy nastěhoval.
Sám autem dojíždím, v Praze nebydlím, jelikož můj plat je extrémně malinkatý na to, abych mohl utahnout nájem a zároveň mi i zbylo něco na jídlo a nemusel jsem vybírat jídlo z popelnic spolu s jinými bezdomovci.
Jenom se furt vymlouváš na malej plat, jasně nevystačí to na nějakej samostatnej byt ale na samostatný pokoj, nebo když tak na sdílený pokoj rozhodně... :) A potom by si vyřešil dost věcí a nemusel se pořád vymlouvat na to jak ti je doma blbě..:-)
„Člověka soudíme ne podle toho, co o sobě říká, nebo co si o sobě myslí, ale podle toho, co dělá.“

Dokud to uzvednu, tak se s tím jen kamarádím..

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 29 lis 2019, 07:59

Anngel píše:
28 lis 2019, 19:30
Jenom se furt vymlouváš na malej plat, jasně nevystačí to na nějakej samostatnej byt ale na samostatný pokoj, nebo když tak na sdílený pokoj rozhodně... :) A potom by si vyřešil dost věcí a nemusel se pořád vymlouvat na to jak ti je doma blbě..:-)
Doma je mi většinou dobře. Když dojíždím nebo pracuji, tak je mi špatně.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 29 lis 2019, 08:00

Anngel píše:
28 lis 2019, 19:30
Asi by mě zase stresovala změna stěhování. Jsem prostě asi odepsaný lidský odpad společnosti a největší troska v republice. Takže jsem vlastně velmi výjimečný.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 29 lis 2019, 12:58

Zaspání doby je asi jedna z nejhorších věcí, která se může stát.
Je asi důležité s tím okamžitě něco dělat.
Často promrháme celý život. Je důležité si to včas uvědomit a alespoň kus života žít naplno.
V mém případě to znamená začít hodně oslovovat.

Až mi bude 80 a budu starý, slabý, budu se pochcávat a posrávat, asi bude lepš9 vzpomínat na to, jak jsem za život oslovil 50000 žen (i když bych třeba ani žádnou nesbalil), než vzpomínat, jak jsem celý život promarnil.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 06 pro 2019, 12:21

Jako odpověď na "zaspal jsem dobu" je asi ihned začít něco dělat- oslovovat, změna životního stylu, jídelníček a podobně. Vlastně si nastudovat těch asi 500 Princových článků, přečíst si jeho 3 knihy a uvádět to do praxe. Odpovět, kdy začít něco dělat, je asi hned teď. Lepší teď než za 10 let nebo nikdy.

Ano, třeba jsme již plno času promarnili. Musíme se ale asi pokusit žít naplno alespoň po ten zbytek času, co nám zbývá.

Je mi 27 let. 27 let jsem promrhal. Ten čas mi nikdo nevrátí. Mám pouze šanci využít čas, který mi zbývá.
Takže radím, jdi tento víkendu v sobotu a v neděli ven a oslovuj, ideálně 10 hodin denně. Transformuj se oslovováním místo sledování televiz, pokud sledování televize třeba holduješ.

Mirtan

Příspěvek od Mirtan » 08 pro 2019, 23:10

Chce to začít hned teď, nejhorší je nedělat nic ;)

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 09 pro 2019, 08:54

Mirtan píše:
08 pro 2019, 23:10
Chce to začít hned teď, nejhorší je nedělat nic ;)
Myslíš to ironicky? Myslíš, že ta věta nedává smysl?

Odpovědět