Trénink oslovování

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
ReSet
Příspěvky: 1
Registrován: 21 bře 2019, 18:25
Bydliště: Ostrava

Trénink oslovování

Příspěvek od ReSet » 11 dub 2019, 07:24

Zdravím
Po minulém streetu , kdy jsem chodil po městě asi hodinu a nenašel Jsem žádnou na seznámení Jsem si řekl , že alespoň zkusím jednání s lidmi. Ten den jsem oslovil asi 20 lidí a ptal se na všechno možné: čas /cestu/názory (dělám soukromí průzkum ) nebo jsem řekl pár komplimentů ... Myslím že to byl pro začátek dobrý tréning .
Uvědomění , že je jedno, jestli mluvím s nádhernou holkou nebo s ,,polobezdomovkyní,, jde o to jednat s každým praktický stejně ..martin123
Příspěvky: 942
Registrován: 13 čer 2017, 20:49
Bydliště: Plzeň
Poděkoval: 399 krát
Obdržel poděkování: 240 krát

Trénink oslovování

Příspěvek od martin123 » 11 dub 2019, 07:40

Ano, pokud je pro tebe nemožné se překonat do oslovení holky, druhá nejlepší věc je oslovit prostě kohokoli a bavit se s ním. S tímhle postupem budeš zanedlouho oslovovat holky úplně v pohodě:)
Další věc je, že pokud jsi to "nenašel žádnou na oslovení" myslel tak, že ti žádná nepřipadala dost hezká, nebo všechny až moc spěchaly,.... - věř, že takhle mozek často racionalizuje (ospravedlňuje) strach z oslovení. Jakože "Ta až moc na někoho čeká." :D Ve skutečnosti kolem tebe mohly být holky, které bys klidně oslovit mohl, které jsi ale jakoby "neviděl" :D Je to dost zvláštní, ale prostě se stává, že nováček v jednom kuse říká "Ta je až moc...." a když se do toho dostane a udělá pár výstupů z komfortní zóny, najednou oslovuje ve velkém:) Jenom trošku extra info:)
Každopádně dělat jakékoli nejtěžší výstupy z komfortní zóny, které jsi v tu chvíli schopen, je rozhodně nejlepší. A postupně progresovat (žebříček od tleskání na veřejnosti až k sexuálnímu oslovení policistky ve skupině :D).

dark-1492
Příspěvky: 5
Registrován: 02 dub 2019, 14:23
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 4 krát

Trénink oslovování

Příspěvek od dark-1492 » 12 dub 2019, 12:35

Jak bylo výše řečeno, tak by to mohlo být ten počáteční strach. Nebo máš např. z porna natolik vysoké nároky, že ti žádná nepříjde adekvátní.

Uživatelský avatar
Aragorn
Příspěvky: 215
Registrován: 16 bře 2019, 20:58
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 104 krát

Trénink oslovování

Příspěvek od Aragorn » 21 dub 2019, 18:34

Jde o to se dostat do správného momenta. Kdy cítíš, že jsi v pohodě, nemáš strach z oslovení a potom bude snadný získávat kontakty a všechny holky budou přátelštější... kalhotky budou lítat vzduchem.. :D
Můžeš mít třeba špatnou náladu, bude pršet a 3 holky po sobě tě pošlou do prdele, tak celá tvoje dnešní hra může jít do kopru.
Říkej si vždycky, co je tvůj problém... je pro mě nepřirozené oslovit holku.. tak si dej za cíl oslovit každou co potkáš.. jedné se zeptej kde je metro, další řekni, že jí to sluší a časem si s ní povídej co nejdéle, vezmi číslo. Ale pokud jsi v místě, kde je málo holek, tak se můžeš klidně rozehřívat na týpkovi tím, že si s ním pokecáš o hospodě, nebo fotbale a plácneš si s ním. ;)
Pokud máš problém s očním kontaktem, tak se holky časem ptej, jakou má barvu očí. To je určitě fajn a nezapomenout úsměvy. :)
A jak říkal Martin, pokud nejsi uprostřed Prahy kde jsou stovky holek každou minutu, tak pracovat s tím co je a nevyřazovat holky, proč ji nejde oslovit. ;)

Odpovědět