Získání zpět ex

Udržování šťastných a zdravých dlouhodobých vztahů, budování harémů...
Johnnys
Poděkoval: 1 krát

Ex v práci

Příspěvek od Johnnys » 07 led 2019, 20:50

Čau,
píšu sem, protože mi to přijde jako nejbližší téma. Má sex ex poznala, že k ní cítím víc než jen sex (neskutečně mě přitahovala, omezil jsem ostatní holky) pracuje na stejném místě.
Dale už mi nechtěla vidět, ale neřekla mi to na plnou hubu, tak je.se jí zeptal a vlastně to ukončil sám ( popisují v deníku).
Nastartovala tím novou éru mého života - včera první libacka po asi minutě od oslovení, celkem super nálada.
Nevim, jak se k ní chovat. Dnes jsem ji potkal, byl jsem v poho, ona mě sama objala silněji než obvykle, koukal jsem se jí do očí, ale už bez sexuální jiskry.....jednu chvíli jsme se pak na sebe koukali a smáli se se, a pak jeden z nás řekl, ok, pojďme to brát vážně... :D

Ona ta mrcha prostě pozná, že mi chybí, vsadím koule. Neumím se tvářit dominantně nebo se přetvařovat, že ji nechci, je to na mě vidět. :shock:
Otázka - Jak byste se chovali vy? Odmítat obejmutí? Opíchat kolegyně? Totální street je teď samozřejmostí...ale stejně to zatím nepomáhá. Nabyté momentum při osobní konfrontaci okamžitě ztrácím :)

Princ
Poděkoval: 285 krát
Obdržel poděkování: 608 krát

Získání zpět ex

Příspěvek od Princ » 07 led 2019, 20:53

Co je cílem?
U baráku máme pumpu a je tam nová pumpařka, jak byste to na ní zkusili?

Changer
Poděkoval: 4 krát

Získání zpět ex

Příspěvek od Changer » 07 led 2019, 21:53

Sám sebe 4 facky, studenú sprchu, vypni internet, vyjdi do prírody niekam na kopec a predstav si, že odteraz ju už v živote neuvidíš. Od toho momentu by si žil bez nej ďalších 60 rokov.

Zvoľ imaginárny postup a aplikuj ho do momentálnej situácie.

Johnnys
Poděkoval: 1 krát

Získání zpět ex

Příspěvek od Johnnys » 08 led 2019, 02:02

Díky, zkusím jich 5.

Cílem ji dostat zpět. Už asi mám řešení. Prostě sukat jiné jak to jde. Ona časem neodolá...před chvílí jsem.ji potkal po sexu s jinou a hrál jsem sales dobře. 8-)

Lucas
Poděkoval: 108 krát
Obdržel poděkování: 84 krát
Kontaktovat uživatele:

Získání zpět ex

Příspěvek od Lucas » 08 led 2019, 18:46

Johnnys píše:
08 led 2019, 02:02

Cílem ji dostat zpět. Už asi mám řešení. Prostě sukat jiné jak to jde. Ona časem neodolá...před chvílí jsem.ji potkal po sexu s jinou a hrál jsem sales dobře. 8-)
Chápu, že k ní něco cítíš, taky ke spoustě holek něco cítím, ale spousta z nich mě odmítlo, že už se nechtějí vidět. No co nadělám, jdu dál a třeba jednou se dáme dohromady. Když hodně oslovuješ holky, tak si zamilovaný, třeba do 4 holek, no a co teď s tím, když tě každá odmítne. To je potom síla, než když cítíš ztrátu k jedné holce.
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Lucas to nevzdává!

Odpovědět