Jak vyprovokovat testy?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Pomeranč
Udělil poděkování: 74 x
Obdržel poděkování: 36 x

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od Pomeranč »

Procházet ženskými testy je nejsnazším způsobem, jak na streetgame budovat přitažlivost.
Ale některé holky skoro netestují a nebo jsou to testy příliš slabé...

Tak mě zajímá, jak holku vyprovokovat k tomu, aby mi tam hodila nějaký pořádný test, kterým když projdu, tak to vyvolá velkou přitažlivost.
Díky.

Princ
Udělil poděkování: 563 x
Obdržel poděkování: 2458 x

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od Princ »

Obecně odlišné, sebejisté chování provokuje testy.

Např. máš růžové triko - testuje, jestli jsi s tím v pohodě.

Jsi tlustý - testuje, jestli jsi s tím v pohodě.

Oslovíš ji před přítelem - testuje, jestli jsi s tím v pohodě.
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Antihrdina
Udělil poděkování: 96 x
Obdržel poděkování: 179 x
Kontaktovat uživatele:

Don't Be "Mr. Normal"

Příspěvek od Antihrdina »

Je to jak píše Princ, holka uvidí že máš nějaký odlišnosti, vlastnosti či slabiny a bude to targetovat. Já je většinou provokuju v obrovské míře skoro instantně protože i přes svou docela malou výšku ( cca 166 cm - na kterou mě testovaly dřív, teď už jsem s tím tak moc v pohodě že to targetne jedna z obrovské hromady a jen jednou) chodím hrozně výrazně oblíkanej. Navíc moje chování je něco mezi Jokerem a Jackem Sparrowem, nedávno jsem ve škole chodil za holkama s hláškou "Baví tě dýchání?"

Psal jsem to tu už kdysi jednomu týpkovi, ale je to takhle - představ si hru jako RPG z pohledu nějaké kosti. Bety a gammy jsou takový ty šedohnědý NPCčka co mají stejný dialogový stromy, nezačínají žádný questy a nic zajímavýho od nich prostě nezískáš. Prokecneš jich pár, všecko je to stejný, pak už je obcházíš. Takhle nějak holky vnímají nevýrazný kluky, vijou přesně co čekat a pokud je zrovna nepotřebujou zneužít (podobně jako ty NPCčka ve hře, jsou dobrý tak možná na okrádání, nevýhodnej obchod pro ně nebo zabíjení za účelem skillování), není důvod je testovat nebo vůbec na ně mluvit.

No a pak jsou barevnější (vystylovaný - cokoliv, prostě ne "pan rifle a šedý nebo hnědý tričko") postavy důležitý pro děj nebo záhadný postavy co se objeví jednou za čas a tím ji zaujmou (alfa/sigma), stejně tak musíš i ty zaujmout tu holku - výraznej vzhled, gestikulace i vystupování (já třeba melu totální kraviny a holky mě dost často zkouší rozhodit, zdominovat nebo znejistit, což si neuvěřitelně užívám), jiný dialogový stromy, plus začínáš quest k sexu nebo nějakýmu hrozně kůl adventure (třeba jít v noci sprejovat na rozpadlý zahradní domky).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antihrdina za příspěvek:
Karlo (24 lis 2017, 00:37)
Hodnocení: 2.9%
In a dedicated search for higher knowledge, absolute answers and ultimate happiness, I have lost everything else - friends, family and myself. Eventually waking up from my selfish delirium, I have lost this religion as well, returning back into the Wasteland.
minlo1
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od minlo1 »

Viete mi poradiť nejaké vety respektíve ako sa správať keď chcem od baby napr. v klube vyprovokovať test ?
Lucky
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od Lucky »

Holky dávají testy, když si ověřují, jestli jsi materiál na něco víc.
Takže ji musíš sexuálně přitahovat a vést tu konverzaci mimo přátelskou zónu.
To v ní budí pocity, které řeší testováním.
jachaknecht
Udělil poděkování: 10 x
Obdržel poděkování: 7 x

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od jachaknecht »

Miluju testy, značí to zájem. Radši mám testy od holek, ale v onlinu nás testují i trolly. Ty zase nekrmit.
andrew_d
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 11 x

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od andrew_d »

Mě poslední dobou přijde, že je tady strašně "přeceňované" to, že se každý v tom projití testu snaží o konkrétní co nejlepší odpověď, aby prošel, přitom podle mě je nejdůležitější to vůbec neřešit a nenechat se rozhodit. Tzn. musím s tím být kongruentní a musí to odpovídat mému stylu, prostě ta odpověď samotná musí být podaná autenticky, prostě jako kdybys seděl na detektoru lži. Je úplně fuk, jestli holce odpovím čistou pravdu nebo to zahraju do autu, ale musí to vycházet autenticky ze mě a nesmím nad tím dlouho přemýšlet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi andrew_d za příspěvek:
křesťan (22 srp 2022, 17:08)
surfernamare
Udělil poděkování: 180 x
Obdržel poděkování: 379 x

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od surfernamare »

Testy su sucast hry. Ak sa ti nepacia, v poriadku, ale prichadzas o efektivny nastroj.
A urcite je lepsie naucit sa prechadzat testy skôr, ako ta v posteli prekvapi otazka typu: kolko uz si mal zien? Asi jej tam nechces hovorit cisla, alebo ano?
andrew_d

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od andrew_d »

Jsou testy a testy.
Já neřekl, že ze mě vychází jen konkrétní odpověď. Zrovna s tímto testem co jsi napsal, nemám problém a říkám většinou třeba něco ve stylu:
"No něco to už bude, ale tak každý máme svou minulost" případně "Holky mě vždy náhaněly, co ti budu povídat". Důležitý je prostě, jak to podáš a jaká odpověď je kongruentní s tvým já nebo s tím, jak si tě projektuje ta holka.
Pokud řeknu nějaký vtípek ve smyslu, že jsem ještě panic nebo že ona je zrovna 283. v pořadí, tak se zasměje a pak řekne, néé vážně, tak jak to je?
Pokud to budeš přecházet a dělat neslyšícího, může tě potkat tak akorát LMR :D

surfernamare píše: 22 srp 2022, 18:21 Testy su sucast hry. Ak sa ti nepacia, v poriadku, ale prichadzas o efektivny nastroj.
A urcite je lepsie naucit sa prechadzat testy skôr, ako ta v posteli prekvapi otazka typu: kolko uz si mal zien? Asi jej tam nechces hovorit cisla, alebo ano?
surfernamare

Jak vyprovokovat testy?

Pokud řeknu nějaký vtípek ve smyslu, že jsem ještě panic
No ked odpovies takto, ukazes tym velke sebavedomie, ziadny panic alebo niekto s 2 zarezmi by si na to netrufol. A ju to realne cislo (radsej) potom uz nezaujima.

Pacil sa mi tu jeden clanok, ze tieto jednoduche testy su priprava na testy, ktore ta cakaju vo vztahu. Ked sa ta zena zacne vypytovat: kde si bol? kolko stala ta motorka? Tak jej asi nepovies "aale zopar eur to bolo"
andrew_d

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od andrew_d »

No tak samozřejmě záleží, co je to za druh vztahu a jak to mám nastavené. Zrovna tohle cos napsal mi přijde úplně OK, pokud je to třeba volný vztah nebo FB. Něco jiného je, pokud má někdo s babou společné finance.

Jen říkám z dlouholeté zkušenosti, že mě tyhle vtípky neprochází, holka se sice zasměje a jasně pozná, že jde o vtípek, ale pak chce stejně slyšet konkrétní odpověď. A zamlčovat to nebo přecházet mi taky nejde. Proto většinou dávám sebevědomou, občas i celkem konkrétní odpověď a dál se už neptá. Něco jiného je taky, pokud se bavíš s patnáctkou, tam tyhle srandy jsou v pohodě, ale pokud je to čtyřicítka, občas je fajn dát jim i odpovědi. K mému stylu prostě nikdy nepasoval ten šašek nebo klaun a pokud jsem jím občas byl, tak to hrubě nevycházelo a jednou mi dokonce i kámoška říkala, že tím se totálně zabíjím v konverzaci a že to ke mě nesedí. Jasně, mám rád srandu s přáteli, ale pokud chci balit babu, radši budu stokrát ten tichej drsňák v rohu, než šašek na parketu :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi andrew_d za příspěvek:
aldot (02 zář 2022, 18:26)
surfernamare

Jak vyprovokovat testy?

Zmyslom prechadzania testov je stanovit si hranice, nie zo seba spravit šaša. Clovek to musi podat tak, aby vyslal signal "s takouto otazkou na mna nechod, děvenko", nie "haha pome sa hrat".
Ak jej na take otazky odpovedas normalne, nestanovujes si hranice, ale ju pustas stale dalej s otvorenou narucou.
holka se sice zasměje a jasně pozná, že jde o vtípek, ale pak chce stejně slyšet konkrétní odpověď
Toto ak mi spravi, tak vacsinou nemam dostatocny respekt. Mala by moju odpoved respektovat, nie vyzadovat novu, ktora sa jej bude viac pacit
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
Neolick (05 zář 2022, 22:27)
andrew_d

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od andrew_d »

Chápu jak to myslíš, ale fakt si nemyslím, že by mě holka nerespektovala, když jí třeba řeknu, že je moje 532. partnerka a zasmějem se tomu a pak chce nějakou reálnější odpověď. Je jasný, že ne na všechno odpovím jak lama, ty hranice mám. Jde spíš o to, že většinou to zkouší znova, když plácnu nějakou evidentní blbost.

Občas je fajn, pustit si je blíž, otevřít se, být zranitelný. Tohle baby žerou, pokud umíš být autentický a posiluje to vzájemné spojení a komfort.
Když holka cítí, že nejsi jen další "robot" s naučenejma frázema. A neznamená to, že by se za to balič měl stydět nebo se cítit "beta".
aldot
Udělil poděkování: 332 x
Obdržel poděkování: 179 x

Jak vyprovokovat testy?

Příspěvek od aldot »

surfernamare píše: 23 srp 2022, 10:23 No ked odpovies takto, ukazes tym velke sebavedomie, ziadny panic alebo niekto s 2 zarezmi by si na to netrufol. A ju to realne cislo (radsej) potom uz nezaujima.

Pacil sa mi tu jeden clanok, ze tieto jednoduche testy su priprava na testy, ktore ta cakaju vo vztahu. Ked sa ta zena zacne vypytovat: kde si bol? kolko stala ta motorka? Tak jej asi nepovies "aale zopar eur to bolo"
Vo vzťahu sú fajnové testy typu "kde si bol? Skym si tam bol Prečo meskaš? Odkiaľ máš na to? Kto ti to kúpil? Prečo ti to kúpil(rozumej za sex)? " a keď je chorobne žiarlivá tak si to riadne užiješ
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
surfernamare

Jak vyprovokovat testy?

No ak si prechadzal testy predtym, tak to nebude skusat tak moc (ak nechce dostat po zadku).
Ak je naozaj chorobne ziarliva, tak s takou nemusis byt
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
aldot (05 zář 2022, 11:14)
Odpovědět