Jak reagovat na muže co řekne "Hele, neotravuj nás"

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
toto_culugno
Poděkoval: 245 krát
Obdržel poděkování: 188 krát

Příspěvek od toto_culugno » 18 zář 2017, 20:02

Už je to docela dlouho, vzpomněl jsem si na to zrovna dnes, že se tady zeptám. Oslovím dvě holky s klukem na lavičce. Udělal jsem nepřímé oslovení, zeptal jsem se kolik je hodin, protože jsem měl vybitý mobil a mě to v tu chvíli i opravdu zajímalo. Po odpovědi jsem pokračoval v konverzaci, holky se se mnou baví, usmívají se a najednou kluk asi po půl minutě od oslovení dost otráveně a dominantně prohlásí "Hele, neotravuj nás, jo.." Zůstal jsem stát a jakoby se v tu chvíli něco stalo, holky rázem ztratily zájem o konverzací se mnou.

Odešel sem pryč, ale rád bych slyšel jak byste reagovali vy jako protiútok. Musím uznat, že to ve mě zanechalo dost hluboký dojem. Docela se těším, až mi někdo osloví holku a já to budu moc použít.

Kdo dlouhodobě streetuje a nedává pravidelně holkám sex, ten si holek neváží, upřímně je nemiluje a měl by být z komunity vyloučen.

LLL
Poděkoval: 51 krát
Obdržel poděkování: 36 krát

Příspěvek od LLL » 18 zář 2017, 23:31

Znejistět ho,vyvést ho z míry, tak že ani on nebude vědět jak se to stalo, že ztratil kontrolu nad situací.Třeba si ho vůbec nevšímat,jakoby nic neřekl jako by tam vůbec nebyl.Kdyby svou agresi stupňoval,tak ho znejistět třeba frázemi „Takhle se chováš vždycky?“ ->„V tomhle chodíš normálně?“->„To jsi vždycky tak nervózní?“ Nenadávat mu,neponižovat ho ale donutit ho k pochybnostem o sobě samém.Nebo se nechat inspirovat článkem:
https://streetgame.cz/presilove-hry-znicte-konkurenci/ Hlavně se ním nenechat rozhodit,on má problém ne ty :D Jakmile znejistí,neprojde tvými testy,znervózní,holky to poznají a ty ovládnéš situaci :D

Princ
Poděkoval: 499 krát
Obdržel poděkování: 1467 krát

Příspěvek od Princ » 19 zář 2017, 10:16

Kluci jsou škaredé holky :) Při správném nepřímém oslovení by sis nejdříve kluka získal, falešně se diskvalifikoval, škádlil svůj cíl a gameoval ho skrze proxy...

Pokud se klukovi nebudeš věnovat, často ho tím popudíš, a pak s ním musíš jít do přesilové hry. V tom případě bych už ho ignoroval, přešel na tajnou řeč holek a svůdníků, skrze práci s pozicí ho dostal ze hry, případně jeho směrem občas utrousil nějaký kompliment ("To je super, mohl bys mi udělat webové stránky nebo tak něco.")

Nicméně tyhle taktiky se hlavně hodí, pokud holku přebíráš jinému hráči, přinejhorším jejímu beta příteli. Být nepřátelský na jejího kamaráda není moc výhodné.
Obrázek

Antihrdina
Poděkoval: 96 krát
Obdržel poděkování: 167 krát
Kontaktovat uživatele:

Some nonsense

Příspěvek od Antihrdina » 19 zář 2017, 18:54

Získat ho na svou stranu a pak je balit tak, že to nepozná je asi nejlepší a nejvíc smooth metoda, takovej stealth. Osobně si ale nejvíc užívám když se týpek postupně kompletně sexuálně zasebevraždí vlastní nejistotou, potřebou získávat ujištění o sobě samotnym nebo prostě tím jak je to nudnej slušňáček, i se mi v takovým prostředí líp balí - miluju když kolem mě "hoří."

Což ti vedle stealthu (smooth) dává ještě druhou metodu a tou je taková asistovaná sexuální sebevražda (dirty). Většina kluků bude na cizího "vetřelce" reagovat buď podrážděně nebo budou nervózně čekat až odejdeš. Pokud nastane druhá situace, nemusíš víceméně dělat vůbec nic, on tam tak potichu bude páchat harakiri, ty holky to z něj ucítí.

Pokud ti ale začne něco vyčítat nebo bude prostě podrážděnej otevřeně, tak bych mu nejspíš odpovídal úplný nesmysly nebo dával nevyřešitelný hádanky s tím, že se má ozvat až najde řešení.
In a dedicated search for higher knowledge, absolute answers and ultimate happiness, I have lost everything else - friends, family and myself. Eventually waking up from my selfish delirium, I have lost this religion as well, returning back into the Wasteland.

Princ

Příspěvek od Princ » 19 zář 2017, 23:42

Nedávno se mě jeden Estonec před holkou zeptal: "Jaký je v Česku průměrný plat?" :) To byla náležitá sebevražda.
Obrázek

Bažant
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Příspěvek od Bažant » 20 zář 2017, 14:24

Normálne si mu odpovedal?

Princ

Příspěvek od Princ » 20 zář 2017, 14:31

"Jaký u vás? To je super, můžeš jí kupovat dárečky a brát ji na dovolenou!" :)
Obrázek

Antihrdina
Kontaktovat uživatele:

Still wondering

Příspěvek od Antihrdina » 20 zář 2017, 15:22

Já se nikdy nepřestanu divit tomu jak společnost borce dokonale sexuálně odzbrojila a nastavila beta-samectví jako veřejně akceptovanej standart. Když nějakýmu average Joe řeknu, že ty jeho kecy o prachách, vzhledu a děvkách jsou hromada sraček, tak na mě čumí jak kdybych spadl z Marsu.
In a dedicated search for higher knowledge, absolute answers and ultimate happiness, I have lost everything else - friends, family and myself. Eventually waking up from my selfish delirium, I have lost this religion as well, returning back into the Wasteland.

toto_culugno

Příspěvek od toto_culugno » 21 zář 2017, 14:16

Děkuji všem za přínosné řady, i tobě Antihrdino, i když ne všemu co píšeš asi plně to :D

Princi máš pravdu, že při správném oslovení.. Já jsem pořád asi ještě moc velký začátečník, hláška toho typu s webovou stránkou nezní jako vyhlášení války, zkusím to nějak použít.

Být nepřátelský se určitě nevyplatí, nějak to moc ke klukům neumím jinak. Myslím ale, že jim bylo líto, že jsem odešel. Mohl to být beta kámoš, jejich brácha, kdokoliv kdo by mohl žárlit.

Přirovnání ke skaredym holkám to zase dostává úplně jiný nádech :D Nenapadlo mě říct třeba Ahoj kámo, vážně ti to sluší.

Beta samectvi je hezky veřejně akceptovatelný standard, jinak by asi nemohlo existovat skoro nic z toho co známe, bohužel ani tento web :D Je fajn smysl života snažit se o změnu, patřit mezi lidi co se snaží o to samé. Těžko se pak asi člověk stane třeba fanatickým fanouškem nějakého fotbalového klubu nebo podobných nesmyslů a ztrat času. Některé články jsem četl i desetkrát s pořád v nich nacházím něco nového.

Prachy jsou důležité tak nějak akorát. Přece jenom, s x tisícema a iPhonem v kapse se asi streetuje přece jenom jinak, než s x exekucema nebo insolvenci na krku, že jo :D
Kdo dlouhodobě streetuje a nedává pravidelně holkám sex, ten si holek neváží, upřímně je nemiluje a měl by být z komunity vyloučen.

Martymuscul
Poděkoval: 15 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Příspěvek od Martymuscul » 21 zář 2017, 14:43

Mára píše: Prachy jsou důležité tak nějak akorát. Přece jenom, s x tisícema a iPhonem v kapse se asi streetuje přece jenom jinak, než s x exekucema nebo insolvenci na krku, že jo :D
co je akorát? Pokud řešíš iPhone, hledáš berličky a tzv. status., to si vůbec nepouštěj do hlavy.
Viděl jsem Prince jak podává top holce něco..., no vypadalo to i jako telefon, nahoře a dole to bylo slepený izolepou...:), aby mu tam napsala svoje číslo a taky napsala, jestli měl v kapse tisíce, nevim... Princi nebylo by foto toho přístroje, jako názorná pomůcka :)
Zamiluj si proces vývoje. |

Lépe eskalovat a přepálit to, než pak litovat pasivity.

toto_culugno

Příspěvek od toto_culugno » 21 zář 2017, 16:30

Přečti si ještě jednou co jsem napsal. Ty jsi to uplně otočil :D iPhone jsem myslel jako přirovnání. Napsal jsem to jen tak, že peníze se nedají "neřešit", protože vím, kam to vede, ale nechci o tom tady diskutovat a řešit, že na penězích nezáleží. Žádná holka nechce zadluženého magora bez práce. Jasně, vyspí se s ním, možná za ním občas uteče od manžela pro sex, ale žít s ním a vychovávat děti dobrovolně nebude i kdyby byl sebelepší svůdník.

No dneska stejně kdejaká pokladní za pár měsíců prokouří víc peněz než stojí nový iPhone, takže symbol "bohatství" to asi nebude, i když třeba v Rusku je to nutnost a tam jsou sakra na prachy :D Ruska se mě zeptá klidně kolik vydělávám a nijak se necítí blbě, jsou tak vychovávaný hlavně se dobře vdát, protože tam je chlapů málo a chlapů co nechlastají, nemlátí ženy a celkově a nemají v hlavě úplně na...no ještě méně. Proto je to tam také venku jako na modní přehlídce. Podobně to mají v hlavě všechny ženy na světě, jen výchovou zdá se že potlačené. Čím více na východ, tím víc hezčí ženy a naopak.

Takže ano, peníze jsou sakra moc moc dulezite, ale nemyslím to tak nemám iphone rovná se nemám na to sbalit ženu. Nehledě na to, že dneska se dá iPhone 6 koupit v bazaru okolo 6-7 tisíc.

Antihrdina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Antihrdina » 29 zář 2017, 22:48

Mára píše:Děkuji všem za přínosné řady, i tobě Antihrdino, i když ne všemu co píšeš asi plně to :D
Ze mě si příklad moc neber, pokud tě nebaví vyvolávat konflikt tam, kde to není nutný a dělat absolutní sexuálně-romantickej mayhem v momentálním kolektivu za účelem vlastní zábavy a sledování, co se stane. Každopádně vždycky rád přihodím svůj analytickej pohled na věc a pochybnou formu řešení.

Pavel
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Pavel » 12 led 2018, 16:26

Mára píše:
18 zář 2017, 20:02
Už je to docela dlouho, vzpomněl jsem si na to zrovna dnes, že se tady zeptám. Oslovím dvě holky s klukem na lavičce. Udělal jsem nepřímé oslovení, zeptal jsem se kolik je hodin, protože jsem měl vybitý mobil a mě to v tu chvíli i opravdu zajímalo. Po odpovědi jsem pokračoval v konverzaci, holky se se mnou baví, usmívají se a najednou kluk asi po půl minutě od oslovení dost otráveně a dominantně prohlásí "Hele, neotravuj nás, jo.." Zůstal jsem stát a jakoby se v tu chvíli něco stalo, holky rázem ztratily zájem o konverzací se mnou.

Odešel sem pryč, ale rád bych slyšel jak byste reagovali vy jako protiútok. Musím uznat, že to ve mě zanechalo dost hluboký dojem. Docela se těším, až mi někdo osloví holku a já to budu moc použít.
Ještě jsem se do téhle situace nedostal, ale určitě bych zústal v pohodě a reágoval asi takto: "Nevím jak ty, ale holky se baví skvěle. Nehraješ náhodou hokej? Strašně mi připomínaš jednoho kluka co byl tento rok na mistrovství... (Chvíli s ním vést konverzaci a získávat si ho na svojí stranu).
Muž může být šťasten s kteroukoli ženou, pokud ji nemiluje.

Stenley
Poděkoval: 16 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Příspěvek od Stenley » 12 led 2018, 20:50

Skvele téma . Jak reagujete naopak vy, když vam někdo chce balit holku. Prece jen "neotravuj nas" je dost negativni ne? Zvlast kdyz se ji to treba líbí

Italienguy
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Italienguy » 19 led 2018, 16:18

Taky by mě zajímalo, jak si ubránit teritorium, když se třeba v hospodě při fotbálku objeví přivátej čtyřicátník a začne házet vtípky na Itálii (přítelkyně je o 10 let starší a nemluví česky). Já to vždycky přejdu jako by se nic nedělo, ale niterně mě to vyloženě sere, hlavně když se přítelkyně směje...ale ona je prostě taková stále dobře naladěná. Jak byste reagovali, pokud by vám následně řekla, že jí ten týpek přijde vtipnej? Občas jsou ty testy k nasráníhodný! :lol:

Odpovědět