35 let panic

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Ženský nejsou

35 let panic

Příspěvekod Ženský nejsou » 29 srp 2017, 20:03

Asi sem nepatřím, tak se předem omlouvám...
Vidím, že vaše forum je velmi aktivní. Balení holek už asi přenechám mladším.

Nikdy jsem to nějak nedokázal v sobě zlomit. A popravdě jsem si nikdy ani nebyl zrovna jistej, jestli balení na ulici je reálná možnost jak získat ženu.

Předpokládám že tady to bude podobné - sice uplynulo spoustu let, ale některý věci se nemění už od pravěku :mrgreen:
Svět se měnil, ale mladá ženská měla vždy vysokou hodnotu. A to je právě asi ten problém :!:

Atraktivní muži jsou žádaní po celý život, zatímco ženy jsou žádané během svého mládí. No a neatraktivní muži můžou jenom slintat... :oops:

Zkoušel jsem i seznamky - zhruba možná tak 500 odpovědí na inzeráty, ještě mně z té doby zůstalo v mailu mraky "mrtvých" adres...
No, co vám budu povídat - bylo z toho akorát jedno rande s nějakou postarší paní, která mě pak už těžce odignorovala.

Tak tohle byl zhruba celý popis mého dosavadního erotického živoat :mrgreen:

princess_hunter

35 let panic

Příspěvekod princess_hunter » 29 srp 2017, 20:45

Ahoj, viděl jsem spoustu kluků za svůj život kteří měli holky. Škaredé kluky, kluky úplně bez peněz, kluky co neměli práci, kluky co v 35 bydlí u mámy. Všichni měli nějaké holky, byť to nebyly desítky. Tady jsi na fóru, kde je spousta lidí kteří jsou schopni ti pomoct a stránky, které ti poskytují pomalu krok za krokem jak holku sbalit. Na tobě už zůstává překonat svůj stín a vykročit, dostat pár odmítnutí, a celou techniku si postupně získat pod kůži.

Ty sem příjdeš a napíšeš tohle. VÁŽNĚ? Doufám že to mělo patřit do beta odboje.

Sám ses škatulkoval prvníma třema slovama "asi sem nepatřím" - pokud nezměníš v sobě tohle myšlení, nenastane u tebe žádná změna a můžeš si zbytek života stěžovat. (Toto ti v tom případě vyhovuje). Nebo se zamyslíš, žes to za 35 let dopracoval tam, kde být nechceš a ZAČNEŠ. Malé krůčky, postupně, s někým. Až se v tobě změní myšlení a vznikne z tebe osobnost. Začneš to postupně celé chápat a zjistíš, že to není o kráse a penězích, ale o tom být chlap a být s tím OK.

Volba je jen na tobě, ostatně vždycky byla.

Napsal jsem to možná drsněji, ale i tak ti přeju ať si zvolíš cestu ze které budeš mít v průběhu radost a na konci života si řekneš, že to stálo za to ;)
Ubytování v Ostravě a Opavě za dobrý street, případně clubgame.
Jestli máš v okolí dobrou párty a hledáš steetaře, tak se klidně ozvi.

Na konci budeš litovat jenom věcí, které jsi neudělal a situací, ve kterých ses nepokusil o maximum.

Ženský nejsou

35 let panic

Příspěvekod Ženský nejsou » 29 srp 2017, 21:02

Není to tak, že bych byl nějaký loser. Jsem na tom finančně i kariérně docela dobře, řekl bych dost nadprůměrně. Jenom ta oblast vztahů mně nějak unikla mezi prsty. Ale takových je nás spousta. Tohle není náhoda... nebo snad znáte nějaké nepolíbené panny, co normálně chodí do práce, jsou inteligentní a schopné komunikace, ale nikdy je nikdo nechtěl?

princess_hunter

35 let panic

Příspěvekod princess_hunter » 29 srp 2017, 22:49

Podívej, nemám právo kohokoliv soudit a ani to dělat nechci. Shrnu jenom fakta, která píšeš a která jsem pochopil.

1) holky ve svém životě nemáš ale zároveň chceš mít
2) jsi schopný o tom vytvořit web a několik úvah - nečetl jsem to (takže možná se ospravedlnit před světem a před sebou, že za to může okolí)
3) s klukama se podporujete v negativních myšlenkách a vzájemně utvrzujete ve vlastních omylech (znova sorry za podání) mimochodem v tomhle chceš potvrzení i ode mě. Takové holky co píšeš být logicky ani nemůžou, je to nastaveno tak, že chlap si svojí kořist musí ulovit sám.

Je to o tom, že s kým se stýkáš, tím jsi. Říká se, že člověk je průměrem pěti lidí, se kterými nejvíce tráví čas. Pokud budeš trávit čas s klukama co jsou panicové a nemají dost kuráže s tím něco dělat. Budeš mít tento mindset a zůstaneš tam kde jsi. Pokud se budeš stýkat s lidma, co kolem sebe mají ženy, mají s nimi sex a budeš otevřený novým názorům a věcem, tak se tvůj mindset začne měnit a bavit se s holkou ti příjde normální jako si ráno čistit zuby. Pokud k tomu budeš mít návody a tipy co jsou tady, tvojí cestu to urychlí.

Zkus si představit, že je ti padesát a pořád jsi tam, kde jsi dneska. Odpověz si sám, co se musí stát, aby se něco změnilo? Každý z lidí tady na foru ti napíše, že musíš streetovat. Pravda je, že pokud budeš v životě šťastný, tak se klidně můžeš smířit s celibátem. (ale fakt s tím musíš být OK) A pokud něco chceš, tak si za tím musíš jít. Pokud si ale na věci sám nepřijdeš, budeš jak křeček v běhacím kolečku. Hlavní je, abys zjistlil dvě věci: 1) co chceš 2) proč to chceš. Napiš si to, rozmysli a vylep někam kde to každý den uvidíš. Pak se najde spousta lidí a budeš se divit kolik ochotných ti na tvé cestě pomůže. Ať už budeš mnich v dobrovolném celibátu, nebo člověk který ve svém životě chce mít ženy.

mám tady jedno čínské přísloví " nejlepší čas zasadit strom byl před 20 lety, druhý nejlepší čas je právě teď"
Ubytování v Ostravě a Opavě za dobrý street, případně clubgame.
Jestli máš v okolí dobrou párty a hledáš steetaře, tak se klidně ozvi.

Na konci budeš litovat jenom věcí, které jsi neudělal a situací, ve kterých ses nepokusil o maximum.

Princ
Aktivní přispěvatel

35 let panic

Příspěvekod Princ » 29 srp 2017, 23:55

Já jsem tu jeden z nejškaredších, a snad každý žlutě označený uživatel mě tu viděl úspěšně balit krásné ženy :) Chtělo to ale roky a roky dřiny. Za tu dobu jsem mnohokrát pochyboval, mnohokrát to chtěl vzdát, ale nakonec jsem naštěstí pokračoval, a teď jsem tady.

Ženský nejsou píše:Není to tak, že bych byl nějaký loser. Jsem na tom finančně i kariérně docela dobře, řekl bych dost nadprůměrně. Jenom ta oblast vztahů mně nějak unikla mezi prsty. Ale takových je nás spousta.

Je vás extrémní spousta! Takových lidí je na kurzu mnoho, a máme s nimi skvělé výsledky (viz jejich deníky). Chce to doopravdy pochopit, jaké charakteristiky vytvářejí přitažlivost, a probudit je v sobě.

Pokud jsi už uspěl v jiných věcech, snáz uspěješ i v tomto. Chce to podobné vlastnosti: zvědavost, tvrdou dřinu, extrémní konzistenci.

Ženský nejsou

35 let panic

Příspěvekod Ženský nejsou » 30 srp 2017, 06:40

Vím že čím toho víc napíšu, tím budu víc za kverulanta, což nechci. Jenom ještě - takový dojem z toho všeho - je to asi jenom můj zkreslený pohled na věc - ale není to prostě manipulace se ženami?

Princ
Aktivní přispěvatel

35 let panic

Příspěvekod Princ » 30 srp 2017, 11:43

Tak my ženy milujeme, proto je obvykle tak hodně balíme :) Našimi hlavními hodnotami jsou akce, inovace, šíření dobra. Nejde nám o to, rozehrávat na ně nějaké velké triky, jako hlavně o vlastní hlubokou osobnostní proměnu směrem k atraktivnímu muži.

Vypadáš jako milý, inteligentní chlapík. Jen prostě tvrdíš, že jsi s ženami ztracený, zatímco já na vlastní oči viděl stovky takových lidí transformovat se a začít mít úspěchy.

SweetTom
Aktivní přispěvatel
Kontaktovat uživatele:

35 let panic

Příspěvekod SweetTom » 30 srp 2017, 12:49

Je to smutné že 35 a stále panic. Je neskoro plakať nad rozliatym mliekom. Dám ti jednoduchú otázku. Si ochotný prejsť si odmietnutím? Bude to trvať pár rokov driny ale na konci bude určite odmena.
"Chyba je Tvůj učitel, ne nepřítel."
Howard Schultz, zakladatel Starbucks,

Tygr
Kontaktovat uživatele:

35 let panic

Příspěvekod Tygr » 30 srp 2017, 15:53

Princ píše:Já jsem tu jeden z nejškaredších,...

Falešná diskvalifikace :D :shock:
Nechci holku....chci jich pět.

Ženský nejsou

35 let panic

Příspěvekod Ženský nejsou » 02 zář 2017, 22:10

Co to znamená "falešná diskvalifikace"?

Princ
Aktivní přispěvatel

35 let panic

Příspěvekod Princ » 02 zář 2017, 22:46

Když o sobě záměrně řekneš holce něco špatného, abys ukázal, že se nesnažíš zapůsobit, že tě nemá jistého, případně abys ostatní muže ve skupině přesvědčil, že o ni nemáš zájem.

Na poslední téma vyjde tento měsíc nový článek ;) (Jsem skoro 100 článků po předu, proto přesně nevím, co půjde ven dříve.)

Falešná diskvalifikace ti umožňuje optimalizovat její vnímání tvého zájmu, procházet testy, předem krást její námitky...

"Bydlím s mámou a hraju počítačové hry" je falešná diskvalifikace. Stejně tak například: "Jsem gay" anebo "Jsem ženatý". Když budeš vašemu vztahu sám klást do cesty překážky, vyjdeš ze situace jako někdo, kdo ji nepřemlouvá a nesnaží se za každou cenu. Pak už nebude klást překážky ona.

Ženský nejsou

35 let panic

Příspěvekod Ženský nejsou » 03 zář 2017, 10:16

Je to věda...
Takže máš napsaných 100 článků dopředu? Já mám zatím asi 3 :mrgreen:

Princ
Aktivní přispěvatel

35 let panic

Příspěvekod Princ » 03 zář 2017, 10:29

Jsi možné v lepší pozici :) Mě vždycky přijde, že článku ještě chybí final touch, a místo přemýšlení napíšu nějaký jiný :)

Ženský nejsou

35 let panic

Příspěvekod Ženský nejsou » 03 zář 2017, 14:33

Jsi zkrátka velmi potentní (literárně) :lol:

P.S.
Aktivní přispěvatel

35 let panic

Příspěvekod P.S. » 04 zář 2017, 16:52

"Minieš 100% striel, ktoré nevystrelíš" Wayne Gretzky
Pôsobíš, ako fajn človek. Proste len neoslovuješ holky :D
Neberiem drogy. Sám som droga.

Zpět na