Který druh baliče podle Cloningera jste?

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...

Ke kterému typu máte podle Cloningerova inventáře temperamentu a charakteru nejblíže?

Hledač novinek
24
29%
Závislý na odměně
28
34%
Vyhýbač nepříjemným situacím
30
37%

Celkem hlasů: 82

Princ
Poděkoval: 430 krát
Obdržel poděkování: 1045 krát

Příspěvek od Princ » 28 srp 2017, 01:58

Napsal jsem článek o psychobiologii: Tři druhy svůdníků podle hladiny neurotransmiterů

Popisuje známé psychiatrické hodnocení lidí na tři skupiny podle jejich hladiny neurotransmiterů. Následně pro každý typ obsahuje rady, jak přistupovat ke streetgame, abyste maximalizoval motivaci.

Ke kterému typu se nejvíce blížíte? Hlasujte v anketě výše! Pak do příspěvku napište, kterou možnost jste vybrali. Pro členy Internshipu povinné! :)

Můžete také tipovat, do které kategorie spadnou ostatní.

19. 9. - Bootcamp v Moskvě

28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

KapitánLáska
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 15 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KapitánLáska » 28 srp 2017, 03:00

Zvolil jsem typ 1, ale myslím že jsem spíš mix prvního a druhého. Nejsem závislý na pochvale ostatních, ale rád vidím když někomu udělám radost. Taky se snažím se všema vycházet dobře, ale někdy na tom pohořím. Například vnímám lidi podle toho, jak bych je chtěl vidět a omlouvám jejich špatné vlastnosti. Potom se občas stane, že mě někdo využívá ve svůj prospěch a já mu celou dobu chci jen pomoct.
"Do you have a lot of possessions? Lot of money in the bank?"
"Possessions making rich? I dont have that type of richness. My richness is life." Bob Marley

Princ
Poděkoval: 430 krát
Obdržel poděkování: 1045 krát

Příspěvek od Princ » 28 srp 2017, 03:22

JJ, souhlasí, super sebe-reflexe
19. 9. - Bootcamp v Moskvě

28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

Tygr
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 88 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tygr » 28 srp 2017, 10:30

To nejde takto říct. Dal jsem za 2, ale přijde mi, že jsem kombinace všech tří. Nepříjemným situacím jsem se dřív vyhýbal, teďka je vyhledávám. Dřív jsem byl uzavřený a nechtěl jsem zkoušet nové věci, teďka se bojím nudy.
Ale nejvíc jsem se našel ve dvojce, protože s ostatními týpky po boku dám vždycky lepší výkon. Aj se líp hecuje a všechno. Nejsem závislý na pochvale, ale prostě je dobrý pocit, když vidím výsledek.

A závislost na adrenalinu se dá vypěstovat :twisted:
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.

Kozel

Příspěvek od Kozel » 28 srp 2017, 11:56

Moc pěkný článek. Ať bych seberaději vybral 1 nebo 2 tady asi není jiná cesta než vybrat třetí typ. Nás tady na streetgame nejspíš moc nebude. Už jenom myšlenka na streetgame mě vyčerpává :) Mám tendenci všechno plánovat na roky dopředu a raději těch plánů mít hned několik pro všemožné případy, zůstat v přítomnosti a nesklouznout do budoucnosti je těžké. Strach z nového je také často přítomný. Nedá se dělat nic než se překonat, zkoušet to, vydržet, ideálně s podporou parťáka, prostě s někým za kým si člověk může jít lízat utržené rány. Vím že to nezní moc motivačně, but here we go.

Smejkys
Obdržel poděkování: 2 krát

Příspěvek od Smejkys » 28 srp 2017, 12:20

Když pročítám všechny 3 body, tak od každého mám něco, ale nejvíce si přisvojuji z 1. Ale některé dny mám občas pocity, že zapadám do 3. Mám to všelijaké... :)

Pomeranč
Poděkoval: 56 krát
Obdržel poděkování: 20 krát

Příspěvek od Pomeranč » 28 srp 2017, 14:12

Myslím, že jsem asi typ 2.
Na začátku prázdnin jsem přestal streetovat, ale když se blížila přednáška, tak jsem vyrazil na asi šesti hodinový street, abych na společném streetu něco předvedl. Před svým druhým kurzem jsem také streetoval hodně. Taky mě vždycky hrozně nakopne, když mi někdo řekne, že se mu líbí můj deník. Možná mám i něco z toho třetího typu, ale považuji se za typ 2.

Bažant
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Příspěvek od Bažant » 28 srp 2017, 15:09

Zvolil som 2. Pozorujem aj niektoré prvky z iných bodov, najmä, neznášam nudu a naozaj radšej robím hocičo. Nevylúčil by som, že rád skúšam nové veci, ale určite nie až v neprimeranom množstve. Na druhej strane veľa plánujem. Niekedy mám všetko až priveľmi zorganizované, ale nemám nejaký pocit neistoty, keď sa plán zmení. Neznášam ale keď mi niekto zmení plány nútene, keď mám napríklad program na polovicu dňa a všetko mi krásne vychádza a kvôli niečomu/niekomu sa musím viac ponáhľať, viem že niečo nestihnem a podobne. To mi spôsobuje veľkú nervozitu. Ak sa všetko darí mám naopak veľmi dobrú náladu.

Najvýraznejšie ale zrejme je, že mám oveľa lepšie úspechy, keď niečo robím s niekym. To na mňa úplne pasuje. Často ma niekto o trochu lepší vie potiahnuť dopredu a dobre motivovať k snahe. Tiež mi celkom záleží na obľube, obdive a rešpekte.

Antihrdina
Poděkoval: 96 krát
Obdržel poděkování: 165 krát
Kontaktovat uživatele:

Hard to decide but easy to tell

Příspěvek od Antihrdina » 28 srp 2017, 16:12

Osobně to mám tak že Typ 1 je nejspíš můj nejpřirozenější, resp. cítím se nejvíc "free" a "cool" když lítám od věci k věci, vymýšlím pořád zajímavější a ujetější akce (sprejování, lítání v noci v kostýmu po městě, splétání konspirací for the lulz...) a sám sebe nijak necenzuruju, prostě jen dělám přesně ty magořiny co mě napadají. U toho jeden typ lidí rád zapojím nebo jim poreferuju (ty, který to taky "baví.") a druhý pošlu do prdele nebo je jen trollím (ti, co moralizujou). Ale není nikdo, kdo by mě mohl zastavit, žádná skutečná autorita kterou bych musel z nějakýho důvodu poslouchat.

Pokud se ale objeví nějakej "ohrožující/limitující" faktor (nebo si prostě chci odpočinout), kterej nemůžu ignorovat (kdokoliv nebo cokoliv, co má nějakou formu oficiální moci), switchnu do trojky a chci do všeho hezky vidět, než ten faktor vyřadím/podkopu/přečkám nebo jinak zneguju. Pak se zase rozjedu.

Dřív, když jsem ještě býval white-knighting fat-ass, byl jsem typická dvojka snažící se nějakým způsobem zalíbit/zavděčit všem. Měl jsem znaky jedničky, ale fakt jenom zlehka.
In a dedicated search for higher knowledge, absolute answers and ultimate happiness, I have lost everything else - friends, family and myself. Eventually waking up from my selfish delirium, I have lost this religion as well, returning back into the Wasteland.

Maxi
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Příspěvek od Maxi » 28 srp 2017, 17:47

První aka ADHD. :)
A část aspektů z třetího typu - to svádím na rozvinutý sekundární narcismus avšak léčený :D

Restless
Obdržel poděkování: 12 krát

Příspěvek od Restless » 28 srp 2017, 18:34

Tak zcela upřímně,našel jsem se v "jedničce"-takže jen trocha Dopaminu v mozku koluje...:-(
Asi poslední měsíc se mi v hlavě StreetGame trochu otočil,předtím jsem šel do ulic oslovovat a byl jsem zklamanej z odmítnutí a nezájmu a hlavně jsem chtěl čísla,schůzky.
Poslední týdny po tomhle nepasu-tedy..ne number ONE.Jde mi o nové zážitky,jak provedu oslovení,jak se bavím s holkou,jaký vykouzlím úsměv a hlavně o SEBEVĚDOMÍ.
Jsem zvědavej,jak dlouho mi vydrží tohle nastavení v hlavě,protože je to konečně těšení se na metro,street,tramvaj-super Adrenalin a velká radost z toho!A chci pořád posouvat hranice,kde,kdy a koho oslovovat...

"Nehledám překážky,hledám cíle"

Restless
Obdržel poděkování: 12 krát

Příspěvek od Restless » 28 srp 2017, 18:36

Pomeranč píše:Myslím, že jsem asi typ 2.
Na začátku prázdnin jsem přestal streetovat, ale když se blížila přednáška, tak jsem vyrazil na asi šesti hodinový street, abych na společném streetu něco předvedl. Před svým druhým kurzem jsem také streetoval hodně. Taky mě vždycky hrozně nakopne, když mi někdo řekne, že se mu líbí můj deník. Možná mám i něco z toho třetího typu, ale považuji se za typ 2.

Těším se na společný STREET!!! 8-)

"Nehledám překážky,hledám cíle"

OtecZ

Příspěvek od OtecZ » 28 srp 2017, 23:06

Aha, všichni jsou tu jednička, jen já jsem letadlo. Jak jinak, pane doktore. :-) :-) :-)

Jak je na tom tedy Otec Z? Tak to je trojka. I když upřímně, aby to nebylo tak jednoduché, poněkud jsem váhal, neboť s velikostí mně vlastní jsem dokázal ve své povaze umně zkombinovat to nejhorší ze dvojky i trojky. :-) Na jednu stranu bytostně potřebuji lidi kolem sebe a žiju z jejich obdivu a obliby, ale zrovna tak nesnáším nepříjemné situace a kritika mne mnohem spolehlivěji naštve, než jakýmkoliv způsobem namotivuje.

Nicméně, pokud si mám odpovědět na otázku, co mne v životě nejvíc brzdí, pak to vždy byla jednoznačně nechuť pouštět se do nepříjemných situací a nemít nad věcmi kontrolu. V počátcích streetgame mi zřejmě proto dělalo nejzásadnější problém jít za holkou s představou v hlavě, že mne s nemalou pravděpodobností s nepříjemným výrazem odmítne. No, už je to trochu lepší. :-) :-)

Inu, takže dnes je to lidovka. Za tři. :-)
Ženy jsou jako tornádo. Přichází vlhké a při odchodu s sebou berou auta a domy.

princess_hunter

Příspěvek od princess_hunter » 29 srp 2017, 09:57

Já zvolil Typ 2. Myslím, že mám od každého něco a občas to závisí na aktuální náladě. Když to shrnu, tak nepotřebuju chválit jak malý kluk, ale oslovení které vyjde, mě nabije vždy nejvíce.
Ubytování v Ostravě a Opavě za dobrý street, případně clubgame.
Jestli máš v okolí dobrou párty a hledáš steetaře, tak se klidně ozvi.

Na konci budeš litovat jenom věcí, které jsi neudělal a situací, ve kterých ses nepokusil o maximum.

Nucky
Poděkoval: 10 krát
Obdržel poděkování: 7 krát

Příspěvek od Nucky » 29 srp 2017, 17:46

Dost jsem se našel v tom 1 typu zrovna tento týden 3.9 mám rezervovaný tandemový seskok z letadla...

Odpovědět