Je rozdíl ve věku?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Raptorecek
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 97 x

Je rozdíl ve věku?

Příspěvek od Raptorecek »

Zdarec,
jsem tu nováček, o streetgame jsem se v podstatě dozvěděl někdy předevčírem od kamaráda a stačil si tak jen pročíst některá vlákna v diskuzi a mrknout na pár videí.

Doposud jsem jel v podstatě jen onlajn seznamovaní, z časových důvodů a na rovinu i protože mi to v reálu asi moc nejde s cizími lidmi. Extrovert nejsem, ale je to do jisté míry stresující. Online seznamování mě ale poslední roky začíná čím dál více vysírat a tak jsem se ho rozhodl, v zájmu duševního zdraví, ukončit a nyní vážně zvažuji vystoupit z komfortní zóny a zkusit jít na kurz s Princem do Prahy. I kdybych u toho měl chcípnout :D

A teď k tématu. Za týden mi bude 41 a podle toho co čtu, tak se přeci jen asi věkem už vymykám zdejšímu průměru. Resp. popisované metody a reakce bych viděl tak na holky kolem dvacítky a ty už o "strejdu" nebudou mít zájem. Moje reálná cílovka jsou holky kolem třicítky (25 - 35), uvítal bych proto reálné zkušenosti od zkušenějších streeterů nebo lidí mého věku. Fungují stejné věci na holku, které je dvacet a třicet? Máte tipy na co si dát pozor a co naopak spolehlivě funguje u těch starších?

Díky za vaše postřehy!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Raptorecek za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:59)
Hodnocení: 2.9%

“Nope, no monsters in the forest. Nothing in there but squirrels.”
Princ
Udělil poděkování: 539 x
Obdržel poděkování: 2335 x

Je rozdíl ve věku?

Příspěvek od Princ »

Ahoj,

mám spoustu studentů přes 40, dokonce i přes 50. Rekord na kurzu je 60 let, takže to bych byl rád, kdyby to zase někdo překonal :)

I po čtyřicítce dvacítky sbalíš, pokud bys chtěl. Pokud se ti více zamlouvají třicítky, ty samozřejmě sbalíš taky :)

Na streetgame hodně vypiluješ kalibraci, emoční inteligenci, prostě umět se přizpůsobit dané ženě, dané situaci. Nevolíš si tedy předem styl hry podle toho, jak stará se zdá, spíše to pružně upravuješ během hry.

Obecně bych poradil:

1) I ke starší ženě se chovat jako ke své malé holčičce. Nikdy si ji nezbožšťovat, nejednat s přehnaným respektem, nesnažit se o nějakou serióznější verzi hry více na úrovni. Velký vzájemný respekt neustále připomíná, že se neznáte, vytváří bariéry a celkově svádění zpomaluje.

Prostě jako když balíš policistku ve službě: "nesmíš tu uniformu vidět", musíš v ní dál vidět tu holčičku, kterou doopravdy je.

2) Na starší ženy většinou můžeš být přímější. Obvykle už vědí, co chtějí, mají svoje odšukáno a nevadí jim některá klíčová slova, která by patnáctku vylekala.

No ale hlavně trénovat tu kalibraci. Prostě každou ženu oslovit přítomně, bez předsudků, bez snahy na všechno roubovat jedinou ztuhlou kostru... a pak jí udělat zážitek na míru :) Takové svádění je pak velice univerzální.

Já se prostě hodně zpřítomním, charismaticky tu ženu pozdravím, pak se na ni velice dobře podívám, u toho dál jsem hyper-přítomný, a pak už dobře cítím, jak pokračovat. Hodně lidí tam naběhne a začne něco mlít a tu ženu úplně ignorují :) To je pravý problém, ne velké věkové rozdíly.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek (spolu 3):
Raptorecek (25 črc 2021, 09:18) • Petros (27 črc 2021, 12:09) • rengaf (28 srp 2021, 15:59)
Hodnocení: 8.6%
Co ženě říct? Absolvujte 6.11. celý Výcvik Konverzace
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 98 x

Je rozdíl ve věku?

Příspěvek od Aragorn_ »

Zaujmout holku, která je podle tvých představ a výrazně mladší není nemožné.
Mně bylo 31, když jsme si na streetu našel krásnou osmnáctku 10/10 na 2 letý vztah.
Může to být tím, že vypadám mladě. Některé holky jsou vyloženě na starší. ;)

Pro čtyřicátníka holky 25-35 nevidím jako nějaký problém. Spíš bych se, ale oblékl nějak jako kluk,
ne jako důstojný pán v klobouku a saku, ale jako rozpustilý teenager (u těch 25). :)

Měl by si ukázat svoji klukovskou žertovnou stránku, když budeš jako morous jejich starší tatík, tak to asi nepůjde.
Záleží, ale taky na tipu holky, kterou oslovíš. Když půjdeš za holkou co má tetování od zadku až po krk a fialové vlasy,
tak můžeš být drzejší než třeba na bankovní úřednici, která čte starobylou literaturu, tam by mohl
gentleman ze staré školy zafungovat. :)

Moje motto je, že věk je jenom číslo, klidně beru sedmnáctku i třicítku, pro mě je důležité jak ta holka vypadá a jaký má vlastnosti,
některé holky to mají podobně. Pro mě jsou holky 25+ na sex přestárlé, ale některé holky do 30 vypadají slušně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Aragorn_ za příspěvek:
Raptorecek

Je rozdíl ve věku?

Princ píše: 25 črc 2021, 09:07
1) I ke starší ženě se chovat jako ke své malé holčičce. Nikdy si ji nezbožšťovat, nejednat s přehnaným respektem, nesnažit se o nějakou serióznější verzi hry více na úrovni. Velký vzájemný respekt neustále připomíná, že se neznáte, vytváří bariéry a celkově svádění zpomaluje.

Já se prostě hodně zpřítomním, charismaticky tu ženu pozdravím, pak se na ni velice dobře podívám, u toho dál jsem hyper-přítomný, a pak už dobře cítím, jak pokračovat. Hodně lidí tam naběhne a začne něco mlít a tu ženu úplně ignorují :) To je pravý problém, ne velké věkové rozdíly.
Díky Princi, nevím jak to děláš v praxi, ale já tu vidím asi jako velký problém třeba skutečnost, že při oslovení té ženě vykám. Cítím to jako slušnost u někoho, koho neznám a není to dítě a začínám si uvědomovat, jestli to třeba taky není špatný signál a nepůsobí to komisně. Je to prostě asi nastavené vychováním.
Raptorecek

Je rozdíl ve věku?

Aragorn_ píše: 25 črc 2021, 09:13 Zaujmout holku, která je podle tvých představ a výrazně mladší není nemožné.
Mně bylo 31, když jsme si na streetu našel krásnou osmnáctku 10/10 na 2 letý vztah.
Může to být tím, že vypadám mladě. Některé holky jsou vyloženě na starší. ;)
Tak to ti přeju, chlape :) Jistě že jsou, ale to bude spíš menšina, takže obtížnější hledání.
Aragorn_ píše: 25 črc 2021, 09:13 Pro čtyřicátníka holky 25-35 nevidím jako nějaký problém. Spíš bych se, ale oblékl nějak jako kluk,
ne jako důstojný pán v klobouku a saku, ale jako rozpustilý teenager (u těch 25). :)
lol, asi jsem to měl napsat lépe. Oblek a sako nenosím, to není zrovna typ oblečení, ve kterým se cítím příjemně a kor teď v létě se opotím pokaždé, když potkám nějakého maníka, co je do toho navlečený. Vůbec, trika a v létě volné košile a kraťasy. Na skejťáka nebo hoppera to asi nedotáhnu, no možná by mi asi měl někdo ukázat co je teď v módě, potože tenhle aspekt mi vždy nějak unikal a fixoval sjem se na věci, ve kterých mi je příjemně.

Aragorn_ píše: 25 črc 2021, 09:13 Moje motto je, že věk je jenom číslo, klidně beru sedmnáctku i třicítku, pro mě je důležité jak ta holka vypadá a jaký má vlastnosti,
některé holky to mají podobně. Pro mě jsou holky 25+ na sex přestárlé, ale některé holky do 30 vypadají slušně.
To je i moje motto, ale vysvětluj to někdy děvčatům :D Nemám problém s dvacítkou ani s třicítkou, zkušenost je ale spíš taková, že ony se později v posteli dokážou víc odvázat a experimentovat. Ale samozřejmě je to o tom, jak si je naučíš. Jde pak právě i o ty vlastnosti. Já sám dělám v "zábavním průmyslu", mám poměrně mladé malířky/spolupracovnice a sice nejsem vyslověně gamer, ale sem tam něco dám a mám rád deskovky a zábavu. A u těch mladších prostě cítím, že by na tyhle věci mohl být větší průnik a pokud někoho nmáš jen do postele a "pak padej", je dobrý najít nějaké společná témata a záliby. Možná jim křivdím, ale u těch starších mi pak už přijde, že je tyhle věci příliš nezajímají.
aldot
Udělil poděkování: 313 x
Obdržel poděkování: 173 x

Je rozdíl ve věku?

Příspěvek od aldot »

Raptorecek, ja som tiež 40.

osobne, lepšie sa mi oslovujú holky do 25 ako nad 30. mladšie sú veselšie, bez predsudkov a bez nejakých extra negatívnych skúseností s mužmi. nad 30 sú ženy zamerané na dlhodobejšie vzťahy a tam sú aj iné kritériá na muža, ďalej sú aj na iné veci zamerané a väčšinou vedia ako muža odpálkovať, čo potom negatívne vplýva na tvoju psychiku.

ak môžem poradiť, nerieš vek, oslovuj rad radom každú, dokým nenaberieš skúsenosti. Keď budeš skusený, môžeš si vybrať už akúkoľvek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi aldot za příspěvek (spolu 2):
Raptorecek (25 črc 2021, 15:39) • rengaf (28 srp 2021, 15:59)
Hodnocení: 5.7%
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Raptorecek

Je rozdíl ve věku?

aldot píše: 25 črc 2021, 12:33 Raptorecek, ja som tiež 40.

osobne, lepšie sa mi oslovujú holky do 25 ako nad 30. mladšie sú veselšie, bez predsudkov a bez nejakých extra negatívnych skúseností s mužmi. nad 30 sú ženy zamerané na dlhodobejšie vzťahy a tam sú aj iné kritériá na muža, ďalej sú aj na iné veci zamerané a väčšinou vedia ako muža odpálkovať, čo potom negatívne vplýva na tvoju psychiku.

ak môžem poradiť, nerieš vek, oslovuj rad radom každú, dokým nenaberieš skúsenosti. Keď budeš skusený, môžeš si vybrať už akúkoľvek.
S temi jinými kritérii mohu souhlasit, proto jsem se ostatně ptal - co jsem si tak přečetl několik článků, tak mi i ty popsané reakce přijdou spíš od mladších holek. Jen to asi jen v mojí hlavě, že si hledají vrstevníky. Na seznamkách tohle třeba vůbec nefunguje, kolikrát jsem se dozvěděl, že i 10 let rozdíl už je moc. Já proti pěkné dvacítce vůbec nic nemám, pokud nebude mít ona nic proti me :lol: Asi uvidím na kurzu, mám pocit, že i kdybych tu precetl vsechno co je zde napsané k tématům, tak mi porad bude nejprve chybet realna zkusenost a videt u toho i ostatní.
aldot
Udělil poděkování: 313 x
Obdržel poděkování: 173 x

Je rozdíl ve věku?

Příspěvek od aldot »

raptorecek píše: Na skejťáka nebo hoppera to asi nedotáhnu, no možná by mi asi měl někdo ukázat co je teď v módě, potože tenhle aspekt mi vždy nějak unikal a fixoval sjem se na věci, ve kterých mi je příjemně.
zaplať si stylist(k)u . ono obliekať sa ako 18 v 40 tiež nie je ideal. modernea štýlovo áno.
mne stylistka poradila a aj išla do obchodu so mnou. Ja sám som zíral ako farby, strihy a typy oblečenia dokážu zmeniť človeka a zároveň nie je narvaný v saku.
Aragorn_ píše: Měl by si ukázat svoji klukovskou žertovnou stránku, když budeš jako morous jejich starší tatík, tak to asi nepůjde.
ale nie byť jak šašek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi aldot za příspěvek:
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
surfernamare
Udělil poděkování: 132 x
Obdržel poděkování: 337 x

Je rozdíl ve věku?

Příspěvek od surfernamare »

Měl by si ukázat svoji klukovskou žertovnou stránku, když budeš jako morous jejich starší tatík, tak to asi nepůjde.
Myslis? Ja mam taku skusenost, ze holky okolo 25 maju tychto prerastenych teenagerov okolo seba plno. To co ich zaujme, je kusok "dospelactva", napriklad obliect si sportove sako namiesto mikiny, mat zaujimavu karieru, zazitky z cestovania apod. Nie to ze si dnes v noci spal na lúke, lebo doma ti bolo teplo :D
Naopak tie 40tky by na to mozno sli, ony su rady za kazdy zavan mladosti v ich zivote plnom nudy a starnutia
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek (spolu 2):
aldot (26 črc 2021, 12:50) • rengaf (28 srp 2021, 15:59)
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 98 x

Je rozdíl ve věku?

Příspěvek od Aragorn_ »

surfernamare píše: 26 črc 2021, 11:58 Myslis? Ja mam taku skusenost, ze holky okolo 25 maju tychto prerastenych teenagerov okolo seba plno. To co ich zaujme, je kusok "dospelactva", napriklad obliect si sportove sako namiesto mikiny, mat zaujimavu karieru, zazitky z cestovania apod. Nie to ze si dnes v noci spal na lúke, lebo doma ti bolo teplo :D
Naopak tie 40tky by na to mozno sli, ony su rady za kazdy zavan mladosti v ich zivote plnom nudy a starnutia
Jasný, no hele, řeknu jak to vidím já. ;)
Já jsem to myslel, že spousta mužů po čtyřicítce si představuje ideální rande s pětadvacátkou v bílé košili, kdy dámu doprovodí do kavárny a vidí v sobě ty gentlemany. Vidí v ženě tu bohyni, ke které se musí sklánět a být k ní zdvořilý a často to skončí tak, že je to takový creepy rozhovor dvou cizinců s vykáním.
Pokud, ale oslovuje ženy 40-50, tak tam by to mohlo fungovat do určité míry, ten respekt, slušnost a tak.

Já už košili nenosím a oblékám se jako mladší.. Nemám rád, když mi mladá holka vyká a kouká na mě jako na nějakou autoritu, zase to, ale brání tomu, aby se uvolnila a zajiskřilo to. Spíš chci působit jako její partner, protějšek, než jako její táta (Jsem teď lehce po třicítce).

Zajímavá kariéra, zážitky z cestování, cokoliv co zaujme je určitě fajn, aby konverzace nespadla na bod mrazu.
Určitě nějaké vtípkování a flirtování.
Já bych řekl kámo, že je to taky hodně o typu holek. Některé holky jsou stydlivější a slušnější a na jiné můžeš zase odvážněji.

Někde jsem četl názor holek, jak by si představovali ideální oslovení, bylo to něco ve stylu:
Dobrý den slečno, promiňte, že vyrušuji, ale...
Někomu to možná funguje, ale když chceš od té holky něco odvážnějšího, tak je potřeba se k tomu zdlouhavě dostávat.

Určitě bych to neviděl jako nějaký praštěný teenager, který se chichotá každé ptákovině.
Ale zase ne takový nudný chlápek v obleku, co nemá holce co říct.
Spíš takový charismatický, sebevědomý chlap, co má v sobě to klukovského rošťáctví. :)
Holce podle mě jde o to, jaký je v jádru kluk.

Já teď oslovuji něco ve stylu - Ahoj, vypadala si jako sympatická holka, tak jsem tě přišel pozdravit, říct ti ahoj.
Potom se bavím o té holce, co má na sobě a z toho nastřeluji další témata.

Ale chci teď hodně experimentovat a zkoušet různé věci, co funguje a co ne.
Řekl bych, že každý má tak trošku svůj styl, co si najde a funguje mu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Aragorn_ za příspěvek (spolu 2):
surfernamare (26 črc 2021, 17:08) • rengaf (28 srp 2021, 15:59)
Raptorecek

Je rozdíl ve věku?

surfernamare píše: 26 črc 2021, 11:58 Myslis? Ja mam taku skusenost, ze holky okolo 25 maju tychto prerastenych teenagerov okolo seba plno. To co ich zaujme, je kusok "dospelactva", napriklad obliect si sportove sako namiesto mikiny, mat zaujimavu karieru, zazitky z cestovania apod. Nie to ze si dnes v noci spal na lúke, lebo doma ti bolo teplo :D
Vážně chceš v tomhle počasí chodit venku v saku? Já teda rozhodně ne. Popravdě nosím standardně trika a džíny, v létě košile - ty volnější, ne žádné manažerské bílé či lososové - a kraťasy, protože nesnáším horko. Zážitky z cestování? Asi tě to bude šokovat, ale prakticky necestuji. Mám náročnou práci a se psem se taky blbě léta do Thajska nebo na Island. Jaká je definice zajímavé kariéry? Jestli to, že budu machrovat kolik mám pod sebou lidí, že jsem top manažer a kolik beru, tak to asi taky nevyjde. Práci mám sice zajímavou, naopak mohu říct, že pod nikým nemakám já, ale jinak bude záležet, jaká je pro koho definice úspěchu a především o co se zajímá.

A teď mě omluv, vykoukla tu na mě objednávka od zákazníka z Jižní Koreje. Chvilku jsem se vyděsil, jestli "Republic of Korea" není ta severní, ale pak mi došlo, že je to nesmysl, protože ta částka by musel být budget na jídlo pro celou vesnici. Tak na měsíc.
surfernamare
Udělil poděkování: 132 x
Obdržel poděkování: 337 x

Je rozdíl ve věku?

Příspěvek od surfernamare »

To je nevyhoda chlapov v lete, tazko je obliect sa pekne. Zatial co zeny su za hviezdy :D
V lete sa mi osvedcila taka ta ľanova kosela, na ktorej vyhrnies rukavy a ides. Kratasy iba ak sa to uz vazne neda vydrzat.
Nemusis jej opisovat svoju karieru v manazmente, ale chapes ako to myslim. 25-rocna, ktora prave vysla zo skoly hlada zivotny posun, nie niekoho, o kom si nie je ista, ci este nahodou nebyva u mamy.
spousta mužů po čtyřicítce si představuje ideální rande s pětadvacátkou v bílé košili, kdy dámu doprovodí do kavárny a vidí v sobě ty gentlemany. Vidí v ženě tu bohyni
Praveze ja si myslim, ze toto by mohlo fungovat na tie 18tky, ktore si este dost idu romantiku. 40 rocna uz ti to nezozerie :D Ani 25 rocna asi, iba ak je trochu pribrzdena.
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
Raptorecek

Je rozdíl ve věku?

surfernamare píše: 26 črc 2021, 17:15 To je nevyhoda chlapov v lete, tazko je obliect sa pekne. Zatial co zeny su za hviezdy :D
V lete sa mi osvedcila taka ta ľanova kosela, na ktorej vyhrnies rukavy a ides. Kratasy iba ak sa to uz vazne neda vydrzat.
Nemusis jej opisovat svoju karieru v manazmente, ale chapes ako to myslim. 25-rocna, ktora prave vysla zo skoly hlada zivotny posun, nie niekoho, o kom si nie je ista, ci este nahodou nebyva u mamy.
To se jim to machruje když mají slabší kůži! :D I tak mám škodolibé nutkání se některých zeptat, jesli jim třeba není zima podle toho, jak bývají ještě navlečené. Víš co, tohle nevyhraješ, protože pokud máš podat nějaký výkon, musíš se cítit dobře. A pokud je venku 35 a já bych měl být navlečený do kalhot, tak bych byl asi dobrý komparzista umírajícího někde v Africe na poušti, ale rozhodně ne dobrý balič.

Tak jasně, můžeš imponovat tím, že máš job, kde nežiješ z měsíce do měsíce, vlastní byt....jinak teda možná tě to překvapí, ale podle průzkumu 64% lidí do (teď nevím jestli 30 nebo 35) bydlí ještě u rodičů. A to jsme dokonce 3% pod evropským průměrem! A soudě podle posledních měsíců to bude už jen horší a horší. Někdo bydlí, protože má nějaký servis. Velká část ale asi budet jednoduše proto, že jim nic jiného nezbývá. Lidi z Prahy budou dobře vědět o čem mluvím.
Odpovědět