Holka kterou jsem oslovil viděla jak si beru instagram od jiné holky

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Čtyřka
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Čtyřka »

Čau, co děláte když se vám stane že vás vidí holka kterou jste oslovili jak oslovujete jinou. Oslovil jsem holku před obchodem ,seznamil se s kamarádkama co tam byly s ní. Měla docela zájem a vypadalo to super. Cca za 5 min jsem oslovil další a jak jsem si od ní bral instagram slyšel jsem jak se někdo vedle směje. Prošli kolem mě. Smáli se jeji kamarádky a ona na mě koukala zklamaně. Nechci před holkama tajit že streetuju ale v ten moment to vypadalo docela blbě. Chtěl bych jí napsat ale nevím jak by reagovala. Navíc sleduje na instagramu tu holku se kterou mě viděla.. ale myslím že se neznají protože ona jí nesleduje zpátky. Celkově mi přijde že když oslovuji v Brně třeba ve vankovce, zachvili mám pocit, že jsem hodně nápadný. Navíc tam potkávám holky které jsem oslovili den zpátky. Myslím že se zachvili stane že je oslovim po stejnou holku po druhé. Jak nato holky reagují? Přijde mi že je Brno docela malé. Streetuji převážně Svobodak, Česká, Hlavas, Vankovka . Má někdo i jiné místo kde je hodně holek?
Díky za odpověď.

Učíme se skrze bolest a utrpení, dokud nepochopíme,že můžeme růst i skrze lásku a potěšení.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1809 x

Příspěvek od Princ »

Čtyřka píše: 25 kvě 2021, 21:05 Měla docela zájem a vypadalo to super. Cca za 5 min jsem oslovil další a jak jsem si od ní bral instagram slyšel jsem jak se někdo vedle směje.
Prodluž ty oslovení, rychle odejít s kontaktem je až plán D.

Jinak mít kámošky je normální, jasně že tě uvidí s jinýma holkama.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Čtyřka

Příspěvek od Čtyřka »

Ano,snažím se brát kontakt v průběhu oslovení .
Takže jí mám normálně napsat? A co odpovědět když se na to zeptá?
Učíme se skrze bolest a utrpení, dokud nepochopíme,že můžeme růst i skrze lásku a potěšení.
Princ

Příspěvek od Princ »

Jo napsat normálně a na případný test odpovědět "Líbí se mi, jak si mě hned hlídáš :P" nebo něco takového.

Je to častá situace. Dobřes udělal, že ses zeptal hned v začátcích, během let to použiješ ještě stokrát.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Čtyřka

Příspěvek od Čtyřka »

Yes,to je super diky moc👌
Ještě jsem se chtěl zeptat. Zjistil jsem že už je pro mě jednodušší oslovit holku na ulici než jí napsat. Za 4 dny venku jsem se dostal z koktaveho pozdravení na pár minutový rozhovor. Jenže pak nevím jak jí napsat... Nebo jak vést konverzaci předtím, než ji pozvu ven. Přemýšlím o koupení instruktorskeho manuálu nebo This is game. Je tam něco i o digi? Jak balit na instagramu, koupím časem, teď na to nejsou úplně finance.
Princ

Příspěvek od Princ »

Im a TiG digigame moc neřeší
Ďábelská posedlost
Woody
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 81 x

Příspěvek od Woody »

Čtyřka píše: 26 kvě 2021, 10:43 Přemýšlím o koupení instruktorskeho manuálu nebo This is game. Je tam něco i o digi? Jak balit na instagramu, koupím časem, teď na to nejsou úplně finance.
To jsou super knížky, ale digigame to úplně neřeší, jak Princ říkal. To je spíš takový návod na skvělý život. Instagramový webinář je skvělá věc, která obsahuje tipy a triky jak mít supr profil (to mě osobně zajímalo nejvíce), princip instagramového života (sexuální trh a tak) a zprávy taky. Jsou tam i nějaké základy Principů chatu, ale zas né všechny :D

Ale na zlepšení zábavy s instagramem (potažmo holkama, potažmo životem) to stačí. Před pár dny se mi jedna holka ozvala sama od sebe. Né že bych po ní toužil, ale zvedlo mi to náladu, jako Jupijahej, zase jsem se posunul!
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Čtyřka

Příspěvek od Čtyřka »

Ano časem plánuji určitě pořídit.
Lucas
Udělil poděkování: 278 x
Obdržel poděkování: 139 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucas »

Tak Brno je vesnice. Začínám to taky vnímat. Chce to občas pro šílenější zážitky dát Prahu, Olomouc atd...
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
Odpovědět