Dostávání z friendzonu

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
váš_kamarád
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 0

Dostávání z friendzonu

Příspěvek od váš_kamarád »

Čau baliči,
potřebuji radu. Líbí se mi jedna holka, byli jsme spolu v létě týden u nás na chatě (je mi 15 a je to sestry kamarádka) a ona mě balila. Já jsem jí chtěl říct, že se mi líbí taky, ale nenašel jsem odvahu. Když už jsem ji našel tak jsem slyšel jak nás špehují ségra a ještě jedna její kamarádka. Příležitost jsem našel až o půl roku později, ale bohužel pouze přes zprávu :| Ona mi napsala že je to na ni strašně rychle a že neví. Když jsem jí na to odepsal, že je lepší napsat rovnou ne než nevím, tak mi odepsala, že ne napsat nechce. Řekl jsem jí, že v létě mi to připadalo oboustranné a ona odepsala, že to oboustranné bylo. Když jsem se jí zeptal v čem je chyba a co se od léta změnilo, tak mi napsala: "V Tobě chyba není" "Přestali jsme se vídat a já už nic necítím, jen kamarádství" Tak se Vás ptám co mám dělat když ji pořád miluju? Vím že je to blbost, ale teď si jeden kluk napsal na instagram "sleduj moji kočičku" a označil ji tam :oops: Mám ji tedy ještě někam pozvat? Popřípadě kam? Je to už sice skoro půl roku od této konverzace, ale i tak ji pořád miluju :cry:
Díky za rady
Váš kamarád

Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Dostávání z friendzonu

Příspěvek od Princ »

Pokračovat dál takhle by nemělo cenu. Spíš se tady nauč, co funguje, a příští pokus už dělej s dobrým pochopením žen.
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
surfernamare
Udělil poděkování: 123 x
Obdržel poděkování: 324 x

Dostávání z friendzonu

Příspěvek od surfernamare »

Ty si ani nebol vo friendzone, pol roka ste sa nevideli a pises jej, ze sa ti paci. To je skoro to iste, ako keby si to napisal uplne neznamej holke, je to divne + ocividne je teraz zadana. Svoju sancu si proste prepasol.
Poucenie z toho je, ze ked mas sancu, tak ju mas vyuzit hned a nie vyckavat.
Onfox
Udělil poděkování: 6 x
Obdržel poděkování: 2 x

Dostávání z friendzonu

Příspěvek od Onfox »

Já bych ti poradil- jdi na street, bal jiné holky, věnuj se osobnímu rozvoji, nakup materiály od Prince, tuhle holku nech být třeba půl roku a pak se jí můžeš ozvat jako celkově lepší člověk, možná tě pak sama začne chtít 8-)
Užívejte života a choďte na streetgame 8-)
Odpovědět