Bolest

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Jaqub
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Bolest

Příspěvek od Jaqub »

Je mi 14, šikanovali mě, tak jsem přestal chodit do školy, nechodil jsem tam 2 roky, ty 2 roky jsem byl 24 hodin denně zavřený v jedné místnosti v slzách, jednou za týden k sociálce. Propadl jsem a teď jsem nastoupil na novou školu. Nejím tam, jsem vyhukanej ze všeho, byl jsem 2 roky izolován před světem a teď se do toho vracím.

Líbí se mi ve třídě jedna holka, ale jelikož nemám koule na to ani se na ni podívat ani si vytáhnout svačinu a najíst se ze stresu, nemám kde začít. Nějaký rady? Potřebuju se nějak s ní začít bavit, ale zjistil jsem, že vůbec neumím mluvit s lidma neumím vést konverzaci atp, potřebuju fresh start... Díky

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1801 x

Bolest

Příspěvek od Princ »

Rozkouskuj si to. Když nejde udělat nejlepší věc, udělej druhou nejlepší. Když to nejde, tak třetí nejlepší…

Co bys na svém životě teď dokázal zlepšit?
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
LoArmistead
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 74 x

Bolest

Příspěvek od LoArmistead »

Jaqub píše: 19 kvě 2021, 15:57 Je mi 14, šikanovali mě, tak jsem přestal chodit do školy, nechodil jsem tam 2 roky, ty 2 roky jsem byl 24 hodin denně zavřený v jedné místnosti v slzách, jednou za týden k sociálce. Propadl jsem a teď jsem nastoupil na novou školu. Nejím tam, jsem vyhukanej ze všeho, byl jsem 2 roky izolován před světem a teď se do toho vracím.

Líbí se mi ve třídě jedna holka, ale jelikož nemám koule na to ani se na ni podívat ani si vytáhnout svačinu a najíst se ze stresu, nemám kde začít. Nějaký rady? Potřebuju se nějak s ní začít bavit, ale zjistil jsem, že vůbec neumím mluvit s lidma neumím vést konverzaci atp, potřebuju fresh start... Díky
Kámo, Ty sis prožil tyhle sračky, přežils to, zvednul ses, našel sis novou školu, začínáš novej život, nelituješ se ale namísto toho vymýšlíš, jak sbalit spolužačku? Tim jsi dokázal, že seš imho silnější než většina lidí. Takže teď hlavně klid, ono to všechno půjde, je Ti 14, všechno máš před sebou. ;)
-32 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-kouzlo upřímnosti-
Aragorn_
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 12 x

Bolest

Příspěvek od Aragorn_ »

Jaqub píše: 19 kvě 2021, 15:57 Je mi 14, šikanovali mě, tak jsem přestal chodit do školy, nechodil jsem tam 2 roky, ty 2 roky jsem byl 24 hodin denně zavřený v jedné místnosti v slzách, jednou za týden k sociálce. Propadl jsem a teď jsem nastoupil na novou školu. Nejím tam, jsem vyhukanej ze všeho, byl jsem 2 roky izolován před světem a teď se do toho vracím.

Zkus začít streetovat a bavit se se spoustou holek. Můžeš začít tím, že přijdeš za holkou a řekneš něco ve stylu:
Ahoj, viděl jsem, že vypadáš jako sympatická holka, tak jsem ti přišel popřát hezký den.
Udělej to třeba u 10 holek a potom se s nima zkus bavit dál. Můžeš začít kamarádskými konverzacemi a prorazit to.
Je to jako když jsi nikdy necvičil a chceš zvedat těžké čínky, musíš začít u lehčích a postupně jak si vybuduješ svaly
(tady nějaký komunikační dovednosti), tak můžeš přidávat. Jsi chlap, tak bojuj! 8-)
Odpovědět