Panictví a holky

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Panictví a holky

Příspěvek od petrpan »

Zdar kluci, myslíte, že holky mají nějaký "software" na zjištění zda jste panic nebo ne? Myslím, že jestli to tady nějací panici navštěvují, mohlo by jim to pomoct :D
Když jsem byl panicem, tak jsem chodil na různá rande, vždycky jsme s holkou super pokecali, ona řekla, že v pohodě a ty kecy kolem, ale nikdy nic nebylo, max. líbání. Tou dobou nic víc. Pak mi jedna holka "otevřela" oči, protože mi řekla na jedné schzce, že jsem určitě panic a líbím se ji, ale nemá odvahu udělat první krok. No protože to byla pravda, řekl jsem že jo :lol: no nakonec to s tou holkou dopadlo...ale já se ji ptal jak to věděla a ona to prý ze mě vycítila jak mě uviděla, ale vůbec nevím jak :lol:
neřekl bych, že jsem se choval jako typický panic, nedělalo mi problém dělat doteky a podobně, jenm ne a ne dotáhnout do konce. Možná jsem u ni tím kdysi zvýšil atraktivitu, že bude mít panice a ta představa se ji líbila.

Před nimi ještě jedna holka jenom při psaní napsala, že si myslí, že budu panic, ale to jsem ji neprozradil. Jen se ptal proč si myslí a ona že nemám erotický narážky atd a na to prý není zvyklá :lol:

Vůbec nechápu, jak jde cítit že je někdo panic, to maji holky tak dobrý odhad nebo co? A nemyslím si, že bych se tou dobou choval jako typický incel, nedělalo mi problém pak s holkou o čemkoliv mluvit, jenom ne to dotáhnout, i holek kolem mě bylo dost.

už je to minulost, ale zajímal by mě váš názor a třeba to někomu pomůže.

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Panictví a holky

Příspěvek od Princ »

Jo ono jde trochu vycítit, kolik má chlap sexu.

Ženy evolučně potřebují atraktivní syny, aby jejich geny nezanikly. Proto dokáží rozeznat, o které muže není zájem, a vyhnout se jim.

Těžko se to sehrává, protože těch panických signálů jsou stovky a zahrnují také pachové informace.
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Panictví a holky

Příspěvek od surfernamare »

Před nimi ještě jedna holka jenom při psaní napsala, že si myslí, že budu panic, ale to jsem ji neprozradil. Jen se ptal proč si myslí a ona že nemám erotický narážky atd a na to prý není zvyklá :lol:
Ak si takymto spôsobom neprechadzal shittesty, tak je pochopitelne, ze sa to spytala :D
Na "myslim ze si panic" nemas odpisat "preco?" ale napriklad: jasne, sex az po svadbe a detoch ;)
hubertjezpet
Udělil poděkování: 28 x
Obdržel poděkování: 72 x

Panictví a holky

Příspěvek od hubertjezpet »

Princ píše: 05 kvě 2021, 08:32 Jo ono jde trochu vycítit, kolik má chlap sexu.

Ženy evolučně potřebují atraktivní syny, aby jejich geny nezanikly. Proto dokáží rozeznat, o které muže není zájem, a vyhnout se jim.

Těžko se to sehrává, protože těch panických signálů jsou stovky a zahrnují také pachové informace.
Na druhou stranu i panic, který streetuje třeba 30 hodin týdně pravidelně celý rok (pokud skutečně stráví celé hodiny ve společnosti holek každý den díky oslovením), dle mě určitě musí vylučovat pachy, které dají najevo, že to není nějaký ukřiknutý kluk, který se streetovat bojí. To, pokud někdo pořád streetuje, se musí podepsat na jeho hladině hormonů, kortizolu, testosteronu, pravidelný streetař asi nevylučuje silné pachy strachu.

Nemusí být chlap ještě alfa samcem, měl by ale začít budovat mindset alfasamce, začít si to o sobě myslet, dělat činy v životě tak, aby to byla jednou pravda.

Takže dle mě to má dva prvky:
1. streetovat
2. začít budovat mindset alfasamce, tím, že si to o sobě začnu myslet a zároveň se budu pokoušet aplikovat rysy alfasamce do mé osobnosti, se alfa samci budu časem přibližovat.
Mám u sebe jedno pdf knihy týkající se alfa samců, název knihy sem ale napsat nemohu, jelikož bych dostal od Prince kopačky. Každý si ale můžete najít na Internetu, co to znamená být alfa samec.

Ženy hledají muže, který pro ně bude mít nějakou hodnotu, a asi to vycítí, hodnotou může být bohatství, společenský status, smysl pro humor.

Psal to i Princ, dle mých materiálů skutečně existuje mnoho a mnoho signálů, kterým muž ostatním říká, zda je alfa samec nebo beta samec.

Zkus si navodit mindset, že panic nejsi. Panici asi dávají těmi signály najevo, že jsou panici. Panic by ale i tak měl mít mindset nepanice, nezakládat vše jen na souloži a tvářit se, že panic není, nedávat najevo, že má cíl už nebýt panic, nedávat na první místo cíl zbavit se panictví, ale brát ten život jako hru, panic by dle mě měl mít mindset někoho, kdo souloží 5 krát denně a potom bude vysílat signály, že je to ultrasamec s desítky souloží měsíčně a tím se zvýší asi na atraktivitě.

Ze zkušeností vím, že moje úspěchy na streetu a to, jak mě jiné holky vnímají, závisí zcela na tom, jak se cítím.
Cítím se jako Největší hovno v okrese nebo jako Král republiky?

Každý člověk podvědomě vnímá ostatní lidi dle pachů, řeči těla, tónu řeči, vyřčeným slovům atd.

Nezáleží na tom, že jsi panic, stačí mít mindset alfasamce nepanice.

A že se panic pozná tak, že nemá sexuální narážky? Všichni se celý život učíme. Pokud je někdo panic a chce mít mindset nepanice, asi je třeba se chovat, jako by měl sexu dost. To, co holky asi odrazuje, je, že panici vysílají signály nedostatku sexu.

Já jsem panic a můj cíl je mít mindset alfasamce. Jediná píča, kterou jsem v životě viděl, byla, když jsem se narodil. Každý chlap v životě viděl alespoň jednu píču, tedy pokud nešel císařem. I můj 9 letý kocour viděl v životě jednu píču, můj kocour měl před týdnem narozeniny a já jsem mu tehdy říkal, tak už to je 9 let, co jsi šel tvé mámě z píčy!!!

Chovej se, jako kdyby jsi viděl píčy jiných holek každý den, tímto způsobem nebudeš vysílat signály nedostatku.
hubertjezpet
Udělil poděkování: 28 x
Obdržel poděkování: 72 x

Panictví a holky

Příspěvek od hubertjezpet »

K tomu být alfasamcem nepotřebuješ mít peníze, oblek za 100 000 Kč, Ferrari, byt na Praze 1, desítky melounů na účtu a ani vzhled 20 letého Brada Pitta.

Vše je jen v hlavě.
aldot
Udělil poděkování: 222 x
Obdržel poděkování: 40 x

Panictví a holky

Příspěvek od aldot »

Na druhou stranu i panic, který streetuje třeba 30 hodin týdně pravidelně celý rok (pokud skutečně stráví celé hodiny ve společnosti holek každý den díky oslovením), dle mě určitě musí vylučovat pachy, které dají najevo, že to není nějaký ukřiknutý kluk, který se streetovat bojí.
nie je možné aby takýto chlap bol dlho panic
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2
Odpovědět