Projevit zájem nebo nezajem?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Čtyřka
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Čtyřka »

Ahoj všichni, potřeboval bych radu. Seznámil jsem se asi 3 měsíce zpátky s jednou nádhernou holkou. Její babička
bydlí naproti mě a druhá babička asi 8km ode mě. Ze začátku jsme se vídali jen párkrát ale poslední dobou se vídame hodně často. Vždycky když přijede k babičce chce se hned vidět.. Jsme spolu venku 80% času co je u babičky. Dokonce napsala že mam večer přijít a udělat jí masáž ale pak z toho sešlo. Uz jsem ji chtěl dát pusu nebo to konečně někam posunout ale problém je že si nejsem jistej jestli chce..když šla z kopce podal jsem jí ruku s tím že jí pomůžu ale ona řekla že ne že to zvládne sama
Potom co odjela napsala že jede k druhé babičce a jestli nechci přijet. Den potom co jsme se neviděli napsala že si k babičce koupí wifi a já ji napsal ze to bez ní nemůže vydržet. Ona odepsala že to nemůže vydržet beze mě. Pak mi posílala na snapchat foktu že ji chybím. Ja jsem zájem opětoval. Řekl jsem kámošovi ze jí chci sbalit a on ji ten večer když byl opilej poslal snapchat se zprávou něco ve smyslu že lidi hledají zpriznenou duši a přitom pak zjistí ze ji maji naproti sobě v baráku... tím to podle mě úplně posral..den potom jsme si psali normálně a všechno bylo ok ale asi o 2 dny později jakoby nic..prostě neprojevuje vůbec žádnej zájem..chce se vidět chce si psát ale jako kamarádka. Nevím jestli jsem prosral svoji sanci nebo ji nasralo to co ji poslal kámoš. Nevím jestli teď projevit více zájmu nebo naopak hodně ubrat. Motá se kolem ní hooodne kluků takže bych nerad aby se na mě vysrala protože se k ničemu nemam.

Ještě dodám že pred tím vším než to začlo mi poslala fotku s ovocem a já napsal - pro mě?
Ona- co?
Já-ovoce, nebo ty?
Ona -mmm oboji?
Já- a chutnás stejně jako ovoce?
Ona- musíš zjistit
Ten večer co jsem ji měl jít udělat masáž jsem napsal že přijdu ochutnat to ovoce a ona napsala že nato není vhodná doba, napsal jsem proč? A ona - přemýšlej
Vážně nevím co s tim a trošku jsem se do toho všeho zamotal proto vas žádám o radu , omlouvám se za dlouhý příspěvek a všem moc děkuji za rady🙏🙏🙏🙏

Učíme se skrze bolest a utrpení, dokud nepochopíme,že můžeme růst i skrze lásku a potěšení.
Hammer
Udělil poděkování: 35 x
Obdržel poděkování: 13 x

Příspěvek od Hammer »

Jestli se takto stýkáte 3 měsíce a nic vážnějšího se nestalo, tak si s tebou dle mého názoru krásně hraje.
surfernamare
Udělil poděkování: 102 x
Obdržel poděkování: 122 x

Příspěvek od surfernamare »

Ten večer co jsem ji měl jít udělat masáž jsem napsal že přijdu ochutnat to ovoce a ona napsala že nato není vhodná doba, napsal jsem proč? A ona - přemýšlej
To ti napisala správne, medailu jej za to :D
Pak mi posílala na snapchat foktu že ji chybím. Ja jsem zájem opětoval.
Chyba
on ji ten večer když byl opilej poslal snapchat se zprávou něco ve smyslu...
Toto by som neprecenoval
Ten večer co jsem ji měl jít udělat masáž jsem napsal že přijdu ochutnat to ovoce
Chyba chyba :D dohodli ste sa na masazi, to je uplne jasne. Nemozes tomu este nakladat, lebo to bude vyzerat, ze sa veci nestali "nahodne".

Na tvojom mieste by som napisal zopar kockam na Instagrame (ak nemas moznost nejake spoznat nazivo) a tuto trochu "zanedbaval". Ak jej ozaj chybas, tak to zisti a este ta bude na to ovoce volat sama :)
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1809 x

Příspěvek od Princ »

Vojta7 píše: 21 dub 2021, 19:34 Seznámil jsem se asi 3 měsíce zpátky s jednou nádhernou holkou.
Občas na ulici oslovím holku a líbáme se během minuty
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Čtyřka

Příspěvek od Čtyřka »

Ok díky , zítra spolu jdeme na oslavu narozenin a ještě předtím jdeme ven.. Tak zkusím nějaké doteky.A na oslavě se budu věnovat i jiným holkám a uvidíme . Snad to není už úplně zabité...
Učíme se skrze bolest a utrpení, dokud nepochopíme,že můžeme růst i skrze lásku a potěšení.
MindMess
Udělil poděkování: 18 x
Obdržel poděkování: 24 x

Příspěvek od MindMess »

Vojta7 píše: 21 dub 2021, 19:34 Ten večer co jsem ji měl jít udělat masáž jsem napsal že přijdu ochutnat to ovoce a ona napsala že nato není vhodná doba, napsal jsem proč? A ona - přemýšlej
Pochopil si, že ta masáž byla pozvánka na sex? Ale pravděpodobně to dostala (menstruace) třeba dřív, takže z toho sešlo. Ty píšeš, že neprojevuje zájem, ale dle toho co si psal spíš už neví jak Tě popíchnout, aby si udělal nějaký krok. Nicméně, teď bych bych nebyl online moc "needy" a když ona bude iniciovat setkání, tak se toho nebát a konečně trošku eskalovat doteky a posunout to dál :)
Čtyřka

Příspěvek od Čtyřka »

Nepochopil..tvrdí mi že je pana tak jsem si to ani nepřipouštěl ( vím to je chyba).. teď se budu snažit to posunout dál a konečně něco udělat. Děkuji moc za radu 👌👌
Odpovědět