Český Asiatky, obzvláště pak Vietnamky

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
LoArmistead
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 79 x

Příspěvek od LoArmistead »

Čau všem,

jak už název napovídá, rád bych si vyměnil tipy, zkušenosti a zajímavý příběhy o "českých" Asiatkách. :D Vždycky se mi moc líbily, ale nemam na ně štěstí. Jak na ně, jsou v tom nějaký kulturní specifika, na co si dát pozor, platí u nich něco jinak než u Češek a kde na ně nejlépe narazit? Mám dobrou kamarádku a ta má kamarádku Vietnamku, která je hrozně na prachy a prý jí říkala, že v jejich kultuře je to naprostej standard a že jsou takový všechny. Díky všem za tipy. ;)

Lo

-32 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-kouzlo upřímnosti-
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Příspěvek od Princ »

Když je někdo na prachy, bavíme se obvykle o vztahu - v sexu na jednu noc je to jedno :)
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
LoArmistead
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 79 x

Příspěvek od LoArmistead »

Mně by zajímaly zkušenosti obecně, jak sex na jednu noc tak vztahy :)
-32 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-kouzlo upřímnosti-
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Příspěvek od Princ »

Já vím, to já jen tak :)
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
Maximus01
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 3 x

Příspěvek od Maximus01 »

Asi příspěvek na nic. Mě dala jedná číslo na ulici,pak se neozvala. V okolí v Praze potkáváme Vietnamky s normálním a klukama od pohledu. I "skejtak" může mít dost prachu.
Odpovědět