Když víte, že se ji líbíte, ale...

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od petrpan »

přestala se o vás snažit? Jak bych to řekl. Před časem jsem se poznal s holkou, bydlí celkem daleko a kvůli škole/práci co máme není snadný se úplně domluvit, viděli jsme se 3x. Nikdy nic nebylo, tohle teď neřeším. Spíš to, kde dělám chyby. Podle mě jsou v emocích. Už mi hodně holek řeklo, jak se jm líbím, voní jim můj parfém, mám hezký oči a kdo ví co ještě, ale tím to končilo. Pak se jakoby přestanou snažit/stáhnou se třeba po první nebo druhé schůzce. Některým to vydrží déle. Jedna mi dokonce řekla, že to nemá se mnou cenu, že nemá šanci aby me nějak získala :lol: nejsem zrovna k holkám moc otevřený, moc je neřeším a problém budou asi emoce. Nedokáže úplně dobře poznat signály atd. Testy jo, ale ty jejich náznaky a kdo ví co ještě...Každopádně jsem takhle přišel o hodně holek, ony měly celkem zájem, líbil jsem se jim, komentovaly fotky, dávaly lajky, ale pak nic z toho.

Prostě vzhledově asi problém mít nebudu, ale emoce a obecně budování přitažlivosti je horší. Aspoň podle mého názoru. Mám vůbec pak ještě šanci u takové holky dodatečně nějakou šanci po čase? A že jich mám takových celkem dost :mrgreen:

Nevím, asi by pomohl streetgame, hromada kurzů, ale já chodím max. na rande ze seznamek, úplně si netroufnu jít za random holkou. Když se porovnám ted a před rokem, dvěma, vidím velký rozdíl, ale stejně...není to ono

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1801 x

Příspěvek od Princ »

petrpan píše: 08 bře 2021, 10:01 úplně si netroufnu jít za random holkou.
Tak to má ze začátku většina lidí. Není to tak, že někdo si troufne a tak to dělá a někdo si netroufne, tak to nedělá :) To troufnutí si můžeš cíleně vybudovat, jako to udělala naprostá většina baličů.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
surfernamare
Udělil poděkování: 99 x
Obdržel poděkování: 118 x

Příspěvek od surfernamare »

Pak se jakoby přestanou snažit/stáhnou se třeba po první nebo druhé schůzce. Některým to vydrží déle. Jedna mi dokonce řekla, že to nemá se mnou cenu, že nemá šanci aby me nějak získala
Toto ma podla mna jediny dôvod
Nikdy nic nebylo, tohle teď neřeším
Kolko takych rande by si vydrzal ty, keby nikdy nic nebolo? Aj uplne emocne hovado vie holku zbalit, ak sa jej aj realne dotkne.
aldot
Udělil poděkování: 241 x
Obdržel poděkování: 44 x

Příspěvek od aldot »

uplne emocne hovado vie holku zbalit, ak sa jej aj realne dotkne.
v mojom prípade by som si týmto teda nebol istý :D :lol: .

ale vo všeobecnosti, dotyky sú mocná zbraň.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Odpovědět