Holka prý nic nechce

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 22 x

Holka prý nic nechce

Příspěvek od petrpan »

Když vám holka řekne, že nehledá žádný vztah, sex ani jiný věci, tak myslí to vážně, nebo to jsou jenom testy? Za mě 100% testy, ale spíš mě zajímá jestli je nějaká co to myslí vážně. Protože podle mě každá hledá jedno nebo druhý. S jednou jsem si vypisoval týdny a byli jsme i venku, což to vypisování byla největší chyba, ale to už jedno. Každopádně si napíšeme už tak jednou za měsíc. Bod zlomu nastal, když nejdřív naznačila, že by sex asi nechtěla a pak obratem, že by se mnou chtěla spát :D na to jsem ji poslal někam, nebude si ze mě žádná dělat blázny a navíc to nebyla kdovíjaká kráska :lol: asi ji to urazilo, nevím, ale od tý doby si moc nepíšeme.

Wixe
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 33 x

Holka prý nic nechce

Příspěvek od Wixe »

Jsou to většinou testy. Je jedno, co holka říká. Důležité je co dělá. Pokud dobře komunikuje, odpovídá, ozývá se sama, tak má zájem alespoň zjistit, zda by mohla mít aspoň to jedno s tebou, i když ti tvrdí opak. Ignoruj když během komunikace dojde na to, že ona nechce sex, vztah nebo kecy typu, že to nebude vlastně žádné rande co plánujete, ale jen tak kafe/schůzka - toto fakt miluju a mám to na stole pořád, vždy se jen pořádně zasměju pro sebe, protože jen čekám, ve které zprávě na to dojde a komunikuju dál jakoby to nenapsala :lol: :D. V překladu to vlastně znamená - "chci ho tam a doufám, že mě svede do postele on, ať za to nemůžu, nejsem přece lehká děva, abych se mu přímo nabídla."

Ještě může zafungovat, že jí na to odpovíš, že to je v pořádku, že můžete jít ven jako kamarádi a zkusíš to na ni.
#Dave
Udělil poděkování: 43 x
Obdržel poděkování: 36 x

Holka prý nic nechce

Příspěvek od #Dave »

Čau,
Já to většinou beru za test, nebo projev nejistoty (sama neudělá první krok, ale upozorní tebe).
Znám však i takové, kterým stačí pouhá přítomnost ta psychická vazba kamarádská někoho kdo ji podpoří, poradí, pomůže, bude tam když jde do tuhého, ale přitom si žijí sami. Pak svůj čas často zasvětí nějakému talentu, či jiné činnosti. To pak “musíš“ respektovat a nejspíše z toho nic nebude. I když by k něčemu došlo nejspíše by nesdílela tvoji radost a byla by to pro ni spíše podružná činnost. Toť můj názor.
Rodině řeknu, že jsme se seznámili v kostele
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Holka prý nic nechce

Příspěvek od surfernamare »

#Dave píše: 08 bře 2021, 13:05 Čau,
Já to většinou beru za test, nebo projev nejistoty (sama neudělá první krok, ale upozorní tebe).
Znám však i takové, kterým stačí pouhá přítomnost ta psychická vazba kamarádská někoho kdo ji podpoří, poradí, pomůže, bude tam když jde do tuhého, ale přitom si žijí sami. Pak svůj čas často zasvětí nějakému talentu, či jiné činnosti. To pak “musíš“ respektovat a nejspíše z toho nic nebude. I když by k něčemu došlo nejspíše by nesdílela tvoji radost a byla by to pro ni spíše podružná činnost. Toť můj názor.
No počkat, a kto tie holky potom klati?
aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Holka prý nic nechce

Příspěvek od aldot »

Když vám holka řekne, že nehledá žádný vztah, sex ani jiný věci, tak myslí to vážně, nebo to jsou jenom testy?
bullshit. každá holka/žena túži po sexe. pre nich je to emocionálna potreba.
samozrejme, že nie s každým, ale ideálne s alfou.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 91 x

Holka prý nic nechce

Příspěvek od Aragorn_ »

petrpan píše: 08 bře 2021, 09:36 Když vám holka řekne, že nehledá žádný vztah, sex ani jiný věci, tak myslí to vážně, nebo to jsou jenom testy? Za mě 100% testy, ale spíš mě zajímá jestli je nějaká co to myslí vážně. Protože podle mě každá hledá jedno nebo druhý. S jednou jsem si vypisoval týdny a byli jsme i venku, což to vypisování byla největší chyba, ale to už jedno. Každopádně si napíšeme už tak jednou za měsíc. Bod zlomu nastal, když nejdřív naznačila, že by sex asi nechtěla a pak obratem, že by se mnou chtěla spát :D na to jsem ji poslal někam, nebude si ze mě žádná dělat blázny a navíc to nebyla kdovíjaká kráska :lol: asi ji to urazilo, nevím, ale od tý doby si moc nepíšeme.
Ona ta holka třeba hledá vztah a sex, akorát si ji dostatečně nezaujmul.
Kategorizovala si tě jako kluka, který neudělal dost pro to, aby měla zájem s ním o sex, nebo vztah.
Ideální stav je hned na začátku vybudovat nějakou atraktivitu.. třeba jí vzít domů.. pustit si nějaký romantický písničky, líbání, pak třeba sex, napustit si vanu. Aby po tobě toužila a nebo si byl pro ni něčím zajímavý.
Ideální je jí pozvat na rande při 1. možné příležitosti.
Aby jste měli nějaké momentum, že to plynulo tak nějak automaticky, připadala si bezpečně.
Podle mě to, že jste si týdny vypisovali, tak si tě zařadila jako někoho s kým si občas napíše a vyškrtla si tě ze seznamu těch věcí, co by si chtěl,
protože si byl asi moc opatrný.

Většina holek sex, ani vztah nehledá racionálně nehledá, protože když by hledala sex, tak si bude připadat jako děvka, ale když to uděláš tak, že to nějak vyplyne ze situace a prostě se to stalo, tak budou všichni happy. :)
Odpovědět