Rande a covid

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Rande a covid

Příspěvek od petrpan »

Zdravím. Mám dotaz. Poslední dobou se mi stalo, ze jsem byl na několika rsndfch, byly i nějaké menší doteky, objetí, ale žádné líbání ani pusy :D a problém byl v tom, ze ty holky se bály a furt nosily rousky, ani ke nechtěly sundat a ja jim je sundavat násilím nebudu. Ale jak u takové holky zkusit polibeni když se tak boji. Takže nějaké doteky byly, humor taky, bavily se a smaly. Jenže kvůli ty situaci se bály a ze se kvůli prsci nesmí nakazit. Setkali jste se s tím?

surfernamare
Udělil poděkování: 85 x
Obdržel poděkování: 97 x

Rande a covid

Příspěvek od surfernamare »

Dostan ju na druhe a ak ti vyjde aj to, daju rusku dole samy
Wixe
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 17 x

Rande a covid

Příspěvek od Wixe »

S tím jsem se nesetkal ani v létě ani teď. Když bylo potřeba, tak si roušku sundaly. Myslím, že teď už to nikdo nebere ani vážně a pokud se bály, tak se jen vymlouvaly. A brousit holku se dá i s rouškou ne? :D Na práci se ty mistryně výmluv vymlouvají často, že :D. Hlavně že nejraději by vůbec nepracovaly.
Jinak pokud žena cítí vysokou atraktivitu, tak udělá cokoli proti jakýmkoli pravidlům nebo řádu a bude i riskovat své zdraví.
charli
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 55 x

Rande a covid

Příspěvek od charli »

Ahoj všem,
covidová doba má pro streetaře jednu velkou výhodu. Baby jak nikam nemůžou, stačí se na ně lehce přitlačit a jsou připravené na vše. Covid necovid.
A klidně ji nech respirátor i když bude rozbalená a nebude mít na sobě nic jiného. Avšak dodržuj bonton a respirátor si nech taky.
ve zdravém těle,zdravý duch
Charli
Satch
Udělil poděkování: 236 x
Obdržel poděkování: 24 x

Rande a covid

Příspěvek od Satch »

Já myslím že se každá sama třepe na to až sundá roušku, abysme viděli jak jsou hezké. Záleží jsetli si myslí že jsou hezké :D
Odpovědět