Dickpic

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Dickpic

Příspěvek od petrpan »

Zdravím. Jaky mate názor? Ja nikdy neposlal a neposlu, na netu je hromada penisu :D Ale poznal jsem par holek co se v tom využívají. Vzrušuje je vůbec pohled na foto penisu? Kdysi jsem četl ze holku pohled na penis nevzrusi, musí ho cítit v ruce. U muže je to jiné. Ten se vzruší z fotky. Ja radši holce ukazu v reálu než foto :)
Některé jsou na tom závislý a doslova jsou on-line 24/7 a hrají různé sextingy a tak. Mě tohle vůbec neláká, radši jdu rovnou ven.
Mate zkušenosti s takovými holkami? :shock:

Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1735 x

Dickpic

Příspěvek od Princ »

Maximalne za odmenu :) Ne jako prvni zprava. Ale furt lepsi nez fotka auta :)
Woody
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 74 x

Dickpic

Příspěvek od Woody »

Joo to bylo supr storiečko, dej ho do Výběrů :D
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
petrpan
Obdržel poděkování: 2 x

Dickpic

Příspěvek od petrpan »

A vy posilate? Za odměnu bych dojel za ni a ne to posílat. Kdo ví co s tím děla :roll:
MindMess
Udělil poděkování: 18 x
Obdržel poděkování: 24 x

Dickpic

Příspěvek od MindMess »

Hele jsou holky, které jsou prostě přiznivkyně sextingu a v nějaké pokročilé fázi si klidně řeknou o dickpic. Svým způsobem si tím trošku dokazují, že Tě mají v moci, ale to je jedno. Problém sextingu je podle mých zkušeností hlavně v tom, že to záležitost kterou můžeš rozjet s holkou se kterou máš vybudovaný určitý vztah nebo už si ji dostal, ale je to kontraproduktivní u holek, které máš rozdělané. Když si začneš psát prasárničky s holkou se kterou jsi se nikdy neviděl, tak se třeba dočkáš nějakých "nudes" nebo popisu, jak si to holka dělá, ale když ta "vzrušující chvilka" pomine, tak jsi pořád jen cizinec z netu, nejsi už moc výzva a navíc ta holka "viděla vše". Takovou holku si sice "dostal do postele online", ale pak se Ti bude kroutit na osobní setkání. Podle mě je lepší s tím počkat a tu holku svést v realitě. :)
Hammer
Udělil poděkování: 28 x
Obdržel poděkování: 9 x

Dickpic

Příspěvek od Hammer »

Na seznamkách , při čtení popisku profilu holky : fotka tvého penisu mě nezajímá , jsem nedokázal uvěřit , že to fakt někdo může udělat ... Ty vole , proč , to musí byt snad sranda , nikdo snad není takový idiot aby poslal z jedničky fotku péra .. A pak jsem se o tom bavil s kamarádkama co měli badoo a těch borců je prej mega moc :D :D A pak mi ještě jedna ukazovala co jí týpek posílá za videa , to byl vážně strop :D
Mawi
Obdržel poděkování: 0

Dickpic

Příspěvek od Mawi »

Hammer píše: 01 úno 2021, 09:07 Na seznamkách , při čtení popisku profilu holky : fotka tvého penisu mě nezajímá , jsem nedokázal uvěřit , že to fakt někdo může udělat ... Ty vole , proč , to musí byt snad sranda , nikdo snad není takový idiot aby poslal z jedničky fotku péra .. A pak jsem se o tom bavil s kamarádkama co měli badoo a těch borců je prej mega moc :D :D A pak mi ještě jedna ukazovala co jí týpek posílá za videa , to byl vážně strop :D
Jak sem si založil Tinder, tak na to přišla řeč s kamarádkami co jim kluci posílají a musím říct, že některý ty věci jsou fakt lahůdky :lol:
Odpovědět