Přivedla jiného kluka, když to vypadalo dobře.

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Vojta7
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Vojta7 »

Ahoj, potřeboval bych radu :D. Byl jsem na jedné party a řekl si že sbalim kamarádku. Šlo to dobře budoval jsem doteky všechno šlo jak mělo dali jsme si několikrát pusu objímali se. Když jsem si řekl že zkusím něco víc tak než jsem to stihl tak zavolala jednomu klukovi a rekla ať přijede.. Dopředu nám řekla že je hodnej a slušnej ale s holkou si nedal ještě ani pusu tak ať mu nic neříkáme. A naznačovala všem že to sním vypadá dobře a že ho má ráda. Jakmile přijel byl jsem skoro jako vzduch prostě nic 🤣. Pořád ho objímala a pusinkovala ale on z toho byl v šoku. Nevím jestli jsem něco posral ale nechápu to. Potom přišla a rekla že si nemohla přát lepšího kamaráda než mě. To byl úplnej konec, vůbec jsem to nepochopil. Tomu klukovi bylo 20. Mě a ji je 17. Jediné co jsem zkusil bylo se sním před ní seznámit. Bavili jsme se a dělal jsem že jsem rád že přijel. Den potom jsem ji napsal že se mi líbí a ona napsala že to má stejně. Tak jsem ji napsal že to nějak nechápu a napsala že sama neví ale že ten kluk co přijel pro ni není a že je až moc hodnej. Tak jsem ji napsal že si zajdeme ven promluvit o nás dvou a rekla že to bude nejlepší. Jak mám postupovat dál? Prostě přijít a probrat to nebo dojít a zaútočit 😂. Děkuji za rady.

Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1716 x

Příspěvek od Princ »

Je to klasický test, říkáme mu Final boss.
Vojta7 píše: 02 led 2021, 22:56 Tak jsem ji napsal že to nějak nechápu a napsala že sama neví ale že ten kluk co přijel pro ni není a že je až moc hodnej. Tak jsem ji napsal že si zajdeme ven promluvit o nás dvou a rekla že to bude nejlepší.
Tuhle fazi vychytej. Nechtej po holkach zadna vysvetleni. Tedka to vypada, ze ona si vybira a ty se snazis za kazdou cenu, i kdyz te nerespektuje. Takovy vzajemny vztah, kde si ji vlastne vdecny, ze si vybrala tebe, by uz vzdycky byl postaven na spatnych zakladech.

Muzes mit tendenci myslet si, ze ti staci znat odpoved na test vyse, doopravdy ale bude potreba vzit to od zakladu a poradne se rozestreetovat (jinak nezvladnes test 2, 3, 4...).
Vojta7

Příspěvek od Vojta7 »

Ahaa tak to jsem to úplně posral.. 🤣 Napsal jsme ji to protože jsem to fakt nechápal a myslel jsem že už je to zabitý. Ale ten večer to všechno šlo jak mělo proto mě to tak dostalo.. Takže co teď? Bude si o tom chtít promluvit. Nebo aby si příště nemyslela až se uvidíme, že se o tom bojím mluvit.
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1716 x

Příspěvek od Princ »

Vojta7 píše: 03 led 2021, 08:14 Takže co teď?
Princ píše: 03 led 2021, 06:10 bude potreba vzit to od zakladu a poradne se rozestreetovat (jinak nezvladnes test 2, 3, 4...).
ityity95
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od ityity95 »

Měl si se zkamaradit s typkem a ji ignorovat. Takhle to dělal zeph live 😅 to že ho pusinkuje nic neznamená.
Vojta7

Příspěvek od Vojta7 »

To jsem přesně udělal👌👌
surfernamare
Udělil poděkování: 84 x
Obdržel poděkování: 95 x

Příspěvek od surfernamare »

Mozno si to posral, ale on to posral este viac :D SItuacia predtym bola skor taka, ze chcela jeho a teba mala ako druhu moznost:
zavolala jednomu klukovi a rekla ať přijede ... že to sním vypadá dobře a že ho má ráda. Jakmile přijel byl jsem skoro jako vzduch ... Pořád ho objímala a pusinkovala
A jeho reakcia:
on z toho byl v šoku.
:lol:
Stav po party uz je taky, ze ty priebezne vedies
Den potom jsem ji napsal že se mi líbí a ona napsala že to má stejně ... sama neví ale že ten kluk co přijel pro ni není a že je až moc hodnej
Takze ti staci uz len neposrat to, lebo ten druhy je ocividne mimo. Neposrat to moze byt ale tazsie ako sa zda
surfernamare
Udělil poděkování: 84 x
Obdržel poděkování: 95 x

Příspěvek od surfernamare »

Pokracuj v tomto
Šlo to dobře budoval jsem doteky všechno šlo jak mělo dali jsme si několikrát pusu objímali se.
A s tymto prestan. Ziadne vysvetlovacky.
Den potom jsem ji napsal že se mi líbí ... napsal že to nějak nechápu ... Tak jsem ji napsal že si zajdeme ven promluvit o nás dvou
Vojta7

Příspěvek od Vojta7 »

Parádaa, děkuji moc hoši. :D
Odpovědět