jak říct kamarádce, že ji chci prcat?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
BaličMichal
Udělil poděkování: 74 x
Obdržel poděkování: 91 x

Příspěvek od BaličMichal »

čau baliči :D
kamarádka, která se mi dříve tolik nelíbila, se mi začíná líbit. Nechci ji do vztahu, ale jen si užít. líbali jsme se jen jednou, když jsme se viděli poprvé a od té doby jsme kamarádi. klasicky mě napadlo, "no jasný, budu stupňovat doteky," jenže ona je docela shy a každého doteku se hned všímá a není ji to příjemné. jak z přátelského prostředí vytvořit romanticko-sexuální?

jediné co mě napadlo zatímco píšu tenhle dotaz, je ji to prostě říct upřímně, že ji chci prcat. ale asi se u toho extrémně ztrapním :D

Wixe
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 17 x

Příspěvek od Wixe »

Fungovat určitě nebude, když jí to řekneš narovinu, spíše naopak si možná přitížíš ke svému cíli. Z friendzone je poměrně komplikované se dostat k sexu a je určo jednodušší sbalit někoho nového. Nicméně jediná cesta jak ji svést je chovat se k ní tak, jakobys jí balil a ne kamarádsky, takže žádná podržtaška, žádné dlouhé volání jen tak o blbostech a jejích vztazích nebo dělání emocionálního tampónu či vrbu pro ni. Žádné procházky jen tak. Zároveň se udělej méně dostupným a to hlavní = věnuj se paralelně jiným holkám, tak ať to ona vidí nebo slyší. Klidně sváděj nebo bav její kamarádky. A vždy když budeš s ní tak vytvářej příležitosti k sexu a eskaluj. Možná bych se s ní teď ani nescházel nějakou dobu nebo minimálně, dělal do jiných a potom až bych se jí ozval a pozval ji rovnou k sobě "na film". Čím dýl budeš pokračovat a vídat se s ní tak jako do teď, tím menší šance sexu v budoucnu. A jestli si chceš jen užít a dopřát jí sebe nebo chceš vztah je jedno. Postup ze začátku do svedení je stejný.
JohnyBenda
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od JohnyBenda »

Ahoj Michale :D

No musím tě sklamat předem, protože si se dostal do freindzone. Najdi si jinou holku
surfernamare
Udělil poděkování: 85 x
Obdržel poděkování: 97 x

Příspěvek od surfernamare »

Ak jej nie su prijemne ani dotyky, tak prcat ju asi budes tazko.
Klasicka taktika je odputat sa od nej a zbalit ju az po case ako novy clovek
Satch
Udělil poděkování: 236 x
Obdržel poděkování: 24 x

Příspěvek od Satch »

Nebudeš se dostávat z nějaký friendzone. Kamarádka. Takže kamarádství, logistika, dobrý pití (spíš pro ni)...
Pravé kamarádství mám jen s holkama s kterýma jsem spal. S kamarádkama se bavíš i osexu. Ostatní jsou možná tak dobré známé a známým neříkám, že bych s nimi chtěl mít sex. Ale můžu je pochválit, že jsou sexy a ony se mně pak můžou snažit testovat nějakou friendzone. Ne, že by to bylo tak jednoduché, ale mindset je správný. Pokud mi to někde nefunguje, tak jak říkal někdo výše... Málo se věnuju jiným holkám. Na jiných i na nějaké se da pracovat současně. Jak to dělaj holky? I kdyby byly zamilovaný, tak maj něco v zásobě. Emancipace je spravedlivá ;) Holky maj stejný práva, jako já a já stejný práva jako ony... I když se jim to nelíbí, dokud se s nimi nevyspíš :D
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1735 x

Příspěvek od Princ »

BaličMichal píše: 01 led 2021, 21:13 ona je docela shy a každého doteku se hned všímá a není ji to příjemné. jak z přátelského prostředí vytvořit romanticko-sexuální?

jediné co mě napadlo zatímco píšu tenhle dotaz, je ji to prostě říct upřímně, že ji chci prcat.
Jako ze bys ji to rekl a tim by ty doteky zacaly byt prijemne?
BaličMichal
Udělil poděkování: 74 x
Obdržel poděkování: 91 x

Příspěvek od BaličMichal »

Princ píše: 03 led 2021, 06:00 Jako ze bys ji to rekl a tim by ty doteky zacaly byt prijemne?
tohle mě pobavilo :lol:
no, říct ji to je vážně kravina. já to občas takhle někomu řeknu, ale to až ve chvíli, kdy vidím že to chce. myslím, že tahle moje kamarádka mě vůbec nebere jako potencionálního nabíječe, hlavně kvůli těm dotekům a asi to bude i v mojí hlavě.

napadá mě myšlenka, že já si nikdy nebyl 100% jistý, že s ní něco chci. nedávno jsem se rozešel a nechci hned do vztahu a trochu jsem měl pocit, že když k něčemu dojde, že to bude vztah a to nechci. což teď mě napadá, že vlastně nemusí.

možná, že kdybych si byl stoprocentně jistý, že ji chci prcat, tak by s tím nebyl problém, ale nejistota ve mně způsobila tohle.

rozhodně se věnuji i jiným, jen tohle byl případ, s kterým jsem si nevěděl rady. pamatuji si, že dřív jsem se řídil pravidlem, že když do 2-3 schůzek nic není, tak na tu holku kašlu.

mimochodem tohle pravidlo doporučuji, ušetříte si spoustu času pokud to s ní prostě nejde a uvědomíte si, že musíte někdy trochu přitlačit. (já se s jednou holkou držel asi prvních 5 schůzek jen za ruku.. nikdy nic víc z toho nebylo protože jsem byl debil a pořád to gradování oddaloval..)
Smejkys
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 3 x

Příspěvek od Smejkys »

Já to mám 1-2 schůzek, když nic není. Tak už to třeba na půl roku zahodím a pak se ozvu.

Jen mi teď začínají docházet rotace, s tím budu muset začít něco dělat. Trochu jsem zlenivěl. :)
Wixe
Udělil poděkování: 1 x

Příspěvek od Wixe »

Ještě mě napadlo - pokud ji chceš píchat - kup jí kaktus :D
Loser
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Loser »

(já se s jednou holkou držel asi prvních 5 schůzek jen za ruku.. nikdy nic víc z toho nebylo protože jsem byl debil a pořád to gradování oddaloval..)
to jsi nebyl debil, jen jsi byl nejistý ;) ... já na jedné holce ztratil čtyři a půl roku života a ani jsme se nepolíbili - tomu se říká být debil :D :D :D
Princ

Příspěvek od Princ »

Já naopak někdy holku políbím dřív, než promluvím :)
alfasamice
Udělil poděkování: 4 x

Příspěvek od alfasamice »

BaličMichal píše: 01 led 2021, 21:13 čau baliči :D
kamarádka, která se mi dříve tolik nelíbila, se mi začíná líbit. Nechci ji do vztahu, ale jen si užít. líbali jsme se jen jednou, když jsme se viděli poprvé a od té doby jsme kamarádi. klasicky mě napadlo, "no jasný, budu stupňovat doteky," jenže ona je docela shy a každého doteku se hned všímá a není ji to příjemné. jak z přátelského prostředí vytvořit romanticko-sexuální?

jediné co mě napadlo zatímco píšu tenhle dotaz, je ji to prostě říct upřímně, že ji chci prcat. ale asi se u toho extrémně ztrapním :D
Posuň se dál, nemá zájem. Pokud teda nechceš být v krimi zprávách.
Lepší 5 kamarádů, než jeden vysírač :lol:
surfernamare
Udělil poděkování: 85 x
Obdržel poděkování: 97 x

Příspěvek od surfernamare »

alfasamice píše: 07 dub 2021, 21:55 Posuň se dál, nemá zájem. Pokud teda nechceš být v krimi zprávách.
Tento komentar nesmie vidiet Hubert, uz nikdy sa ženy nic nespyta :D
hubertjezpet
Udělil poděkování: 27 x
Obdržel poděkování: 71 x

Příspěvek od hubertjezpet »

surfernamare píše: 09 dub 2021, 09:49 Tento komentar nesmie vidiet Hubert, uz nikdy sa ženy nic nespyta :D
Odpoviem slovenskom, aby si mi rozumel. (česky: Odpovím slovensky, aby jsi mi rozuměl.)

Áno. Hubert sa asi už nikdy žiadne ženy na nič neopýta. Dôvodom ale asi nebude tento komentár. Dôvodom ale asi bude to, že Hubert s respirátorom vyzerá na 55 rokov a respirátory sa budú nosiť až do roku 2069, odhadujem. Asi by som sa mal vyvarovať situácií, kedy bude povedaná veta: starcov, čo chcete?

Myslím, že odpoveďou na toto vlákno môže byť vybudovať takú pasívne príťažlivosť, že ťa dievča bude na kolenách prosiť, aby si s ňou spárili.
Príťažlivosť je automatická, ak príťažlivosť vybuduješ, dievča ju bude cítiť a tak to proste je. Rovnaké to je, ako keď sa dotkneš horúcich kachlí, vždy budeš cítiť bolesť. Podľa mňa v nej musíš vybudovať správne emócie. Potom bude zaplavená emóciami, hormóny jej budú prúdiť v krvi.
Princ

Příspěvek od Princ »

Kámo příště dáme pár slovenských oslovení :)
Odpovědět