Má zájem nebo ne

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Má zájem nebo ne

Příspěvek od petrpan »

Zdravím kluci. Řeším následující. Minulý týden jsem se seznámil s holkou, je teda mladší o 7 let, ale rozumu má víc jak kdejaká 24 leta :D :D Bylo to někdy v pátek a v pondělí jsme byli na rande. Všechno v pohodě, přišla mi trochu stydlivější, tak jsem nic nechtěl uspěchat, doteky nějaké byly, objetí taky, dlouhé pohledy do očí a dost se smála. Po rande, vlastně ještě během něj řekla, jak si to užila a rovnou vymyslela místo, kam půjdeme příště. Když dojela domu, tak znova ještě napsala a poděkovala. Chválila třeba vůni, oblečení a tak, takové menší kompliment a já sem tam taky něco prohodil.
Přijde mi, že ke mně jakoby "vzhlíží", vidí jak jsem starší a jsem jakoby zkušenější, taková ochránce.. :mrgreen: :mrgreen: Všechno si snaží zapamatovat o mně a podobný věci. Jsme tedy domluveni na další rande, ještě nevím přesně kdy, podle času, ale vypadá to na pátek nebo sobotu.

Otázka proč mi vrtá hlavou, jestli má zájem je to, že rychlost psaní se trochu změnila. Minulý týden, jak jsme se poznali jsme si psali dost často. tenhle týden je to horší. Píšeme si a jsme v kontaktu, ptá se co dělám a tak, ale pošlu ji třeba zprávu ráno, vidím, že ji zobrazí, mezitím je online, ale odpoví třeba až později kolem oběda nebo odpoledne. Nebo třeba odpoví hned s tím, že má zrovna školu nebo na něčem pracuje a ozve se později. Vždycky to dodrží a fakt sama napíše a ještě se několikrát omluví, že píše pozdě :D

Mně jde o to, jestli počítat s tím, že "zájem" má a vážně toho má tolik nebo jsou to spíš výmluvy. Nechodím už do školy, takže nevím, jak to tam je, ale od známých vím, že třeba denně píšou 5 testů a je to záhul po té době, kdy byli doma :geek:

emko
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Má zájem nebo ne

Příspěvek od emko »

A co bys chtěl ještě? :D
Napíšeš jí a ona odpoví... řekne, že napíše později a napíše později... dodrží to a ještě se omluví.
+ jste domluveni na dalším rande
Drew
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 22 x

Má zájem nebo ne

Příspěvek od Drew »

Jsem rád za tenhle dotaz, ideálně se na něm demostruje, proc to vsem beta chodum tak spatně vychází.

1. Sedíš nad mobilem, čekáš a pomalu brečíš, když ti holka odpovídá otrochu později. Já si například s holkou, kde nebyl sex, prakticky nepíšu. Tak jednou za 2-3 dny. Cím vic si sní budeš psát tím je vetší šance, že jí odradíš, nebo si to pokazíš. Soustred se na svojí koníčky, práci, cvič, kámoše. Jedno instagram story, kde uvidí jak se večer bavíš s kámošema, místo abys sis pořád psal snít ti přidá 10x víc bodů.

2. Definitivní rande = musí být domluveno přesně, datum, hodina, místo. Žádný možná pátek, možná sobotu. Co nejrychleji to naprav.
Zeptej se, který den se jí hodí, pokud má holka zájem přispůsobí si svoje plány a sama ti půjde naproti. Pokud mlží nebo nemůže říct konkrítní den (je to další indikátor nízkého zájmu) prostě napiš: zdá se že ještě nevíš jaky budeš mít program, až budeš vedět napiš, rád tě uvidím, a dál už jí vůbec nepiš

3. Velmi často se stává, že si kluk zcela milne vyloží, jak dobré to rande vlastne bylo. To co si myslíš že je stydlivé chování = může znamenat i nízký zájem. To že ses jí ani moc nedotýkal a pořádně nelíbal jí mohlo utvrdit, že to neni ono. A pak už jenom její slušné chovaní a nechce te ranit tak ti děkuje za rande. Fenomén stydlivych holek je bulshit, když je tebou pohlcena tak i pana se bude na prvním rande líbat a odejde stebou domu. Pokud se nechce líbat vetsinou to znamená konec.
Wixe
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 17 x

Má zájem nebo ne

Příspěvek od Wixe »

petrpan píše: 09 pro 2020, 08:55 Mně jde o to, jestli počítat s tím, že "zájem" má a vážně toho má tolik nebo jsou to spíš výmluvy. Nechodím už do školy, takže nevím, jak to tam je, ale od známých vím, že třeba denně píšou 5 testů a je to záhul po té době, kdy byli doma :geek:
Když svádíš holku vždy musíš vycházet z předpokladu, že má zájem nebo by ho aspoň měla mít akorát třeba to ještě neví (protože jinak by to pro tebe mělo značit že je "jednoduchá" a je to jen její problém, že tě přehlíží a dáš kolík tedy jiné). Pokud bys tak neuvažoval a byl v nejistotě jakou popisuješ, tak budeš nervózní a uděláš nějakou chybu (do pozice nejistého musíš ty dostat ji). Není nic jednoduššího, než to na ni zkusit a zjistit, ať víš na čem jsi, zda vážný zájem má nebo ne. To ona už po první schůzce ví a naopak, když to na ni nezkusíš, tak zájem může ztratit. A moc si s ní nepiš nebo jak píše kolega si to můžeš pokazit a navíc nebudeš mít o čem se bavit osobně.
Odpovědět