Starší holka

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Wixe
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 17 x

Starší holka

Příspěvek od Wixe »

Na to auto pozor - autem je to právě menší úsilí a pohodlnější než MHD/HD. Navíc nehrozí sklenka vína nebo alkohol, což by situaci dost pomohlo, pokud nejsi alfa. Aby to nebyla jen nějaká kamarádská večeře nakonec. Určitě tam šance je, ale trval bych na tom, ať přijede uberem, taxi, vlakem, busem, metrem... Nebo toho můžeš zkusit využít a otevřít flašku a bude muset zůstat na noc, jelikož nebude moct řídit. Ale jestli má už nějaké roky, tak bych tomu moc šancí nedával a bude opatrná :)

Imadeit
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 2 x

Starší holka

Příspěvek od Imadeit »

Ona stejně jako já vyloženě nesnáší jízdu MHD nebo čímkoliv podobným takže to chápu.

Přemýšlím co na sebe. Jsem sportovní typ, nosím kšiltovky, basketové boty, džíny a mikiny. Přemejslim nad kosili ale v tom se vubec necitim dobre. Jdeme do normalni restaurace, nic nobl. Nechci na sebe hazet neco v cem jsem dvakrat do roka a naprosto nesvuj.
Imadeit

Starší holka

Příspěvek od Imadeit »

A hlavne jak si sednout ke stolu?

Vedle sebe asi zatim nepripada v uvahu. Doteky temer nula a venku mimo praci budeme poprve. Takze naproti sobe nebo do praveho uhlu?
surfernamare
Udělil poděkování: 84 x
Obdržel poděkování: 95 x

Starší holka

Příspěvek od surfernamare »

Naproti rozhodne nie
onlypoetry
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Starší holka

Příspěvek od onlypoetry »

Sedět napřímo je spíš konfliktní pozice. Pravý úhel je to právé - budete si blíž, můžete se podívat stejným směrem a na následné doteky bude akorát v dosahu. 8-)
emko

Starší holka

Příspěvek od emko »

Naproti ne, protože nejsi na pracovní schůzce nebo pohovoru ;)

Rozhodně doporučuji do pravého úhlu.

Jinak obecně jak si sednout a nejen na schůzce, ale i například v práci je celkem zajímavé téma :)
Imadeit

Starší holka

Příspěvek od Imadeit »

No máme rezervaci pro dva a pokud nás usadi pouze ke stolu pro dva tak není moc co vymyslet :D kor pri tech aktuálních opatřeních
Drew
Obdržel poděkování: 22 x

Starší holka

Příspěvek od Drew »

Imadeit píše: 04 pro 2020, 16:46 Dojede za mnou autem takze asi vynaklada nejaky usili aby se toho ucastnila. Pred odjezdem pusa nebo dle situace? :)
Opět se budu opakovat, overthinking.
Spíš než se nás tady ptát na jednu konkrétní holku a kdy jí dát pusu (se kterou to může a nemusí vyjít) nastuduj si základy game. Protože ti to spíš nevyjde a budeš zklamaný.

Já mám tak 3-4 rande týdne, všechno dělám a řikám už instinktivne a přesto nemám stoprocentní úspěšnost.
Včera jsem asi moh pulnout holku ze staromáku - nejak jsem to neudělal protože jsem radši zůstal s kámošem, večer mi napsala holka jestli sní a kamarádkou nechci na drink. Asi to mohla být trojka ale nakonec jsem je jenom doprovodil domu, chyba, mel jsem je vzít k sobe. Neřešim to, proč? Bežím do alzy a ve tři další rande a v pět další, v pondělí taky v úterý mě buchta zve k sobe. A to bych ještě nějak rád vyběhnul ven na game. Až budeš mít tenhle stav, nebudeš se vůbec ptát na nějakou pusu a ono ti to bude vycházet samo.
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1716 x

Starší holka

Příspěvek od Princ »

Drew píše: 06 pro 2020, 13:31 Já mám tak 3-4 rande týdne, všechno dělám a řikám už instinktivne a přesto nemám stoprocentní úspěšnost.
Přesně!
kubicekkk
Obdržel poděkování: 0

Starší holka

Příspěvek od kubicekkk »

Podle mě to jsou náznaky pravdy. :)
Imadeit

Starší holka

Příspěvek od Imadeit »

UPDATE:

Zdar hoši. Tak od prvního rande uběhli více než dva týdny. Po večeři proběhla líbačka, počkala si na to. Hned při večeři se nabídla ze jestli se chci pridat a pomoct ji pri peceni cukrovi. To bylo posledni vikend a skutecne se jednalo o peceni cukrovi, cely den(zadny jiny duvod jsem tam nehledal, nebyl na nic jinyho fakt cas byl jsem tam az pozde do vecera :D). K ni jsem prinesl kytku a vse v pohode.

Rekl bych, ze jsem byl malinko zabrzdenej a tak jsem to moc dal neposouval. Hodne jsme se bavili, poznavali se a resili nejaky veci vztahovyho typu atd. Postuchovali se, rypali do sebe, smali se. Doteku mohlo byt z me strany vice, dotkli jsme se spise tak letmo kdyz jsme se mijeli v kuchyni nebo si neco podavali. Na vecer pri odjezdu probehla libacka, kde mi sama strcila jazyk do pusy :D Uz behem dne mela takovy vtipny narazky jestli vubec jeste nekdy po tom celym dnu peceni vubec prijedu, takze to nebyl vicemenne zadny fail.

O vikendu jdeme nakupovat nejaky darky atp. Mozna spolu budeme i na Vanoce ale to je zatim s otaznikem, ptala se me pri tom peceni a ja ji rekl, ze budu s casti rodiny. To muzu prehodit a byt s ni, pokud bude chtit. Otazkou je jak ted? Dohnat ty doteky nebo to nechat plynout prirozene. Drzet se za ruce kdyz mezi nama jeste vlastne ani nic krome libani neni? Oba jsem 2+ roky sami takze si myslim, ze oba na to jdeme zatim vice racionalne nez jak se rika citove po hlave. Oba chceme asi najit nekoho do vztahu a nejdriv poznat, ze ten druhy za to stoji.
surfernamare

Starší holka

resili nejaky veci vztahovyho typu atd.
Neriesit, kym nebol sex.
To muzu prehodit a byt s ni, pokud bude chtit
Rozhodne nie, nie si jej poskok (ja viem, ze to chces aj ty, ale no... treba sa obcas premôct)
vice racionalne nez jak se rika citove po hlave
To nee, zeny maju ovela radsej, ked sa ide do toho po hlave. Racionalne nie je pritazlive
Vyzeram tu teraz akoze iba kritizujem :D Ale toto su veci, na ktorych som sa osobne tolkokrat popalil, ze by som mohol o tom robit seminar :lol: Pre mna osobne najtazsia cast balenia, dostat to zo stavu "sme takmer vo vztahu" do "sme fakt vo vztahu". A vyzera to tak, ze najvacsia chyba v tejto faze je, zbytocne ju natahovat a nevyspat sa s nou.
Drzim palce
surfernamare

Starší holka

Oba jsem 2+ roky sami takze si myslim, ze oba na to jdeme zatim vice racionalne nez jak se rika citove po hlave. Oba chceme asi najit nekoho do vztahu a nejdriv poznat, ze ten druhy za to stoji.
Toto je nepritazlive, lebo tym komunikujes, ze mas nedostatok zien, si zufaly a to ze sa na teba nejaka chytila je zivotna udalost, ktora sa len tak nezopakuje. S takymto pristupom bude pre nu za chvilu pritazlivejsi aj jej kadernik. (tiez vlastne skusenosti, len to nebol kadernik :D )
Imadeit

Starší holka

Příspěvek od Imadeit »

surfernamare píše: 18 pro 2020, 12:51 Neriesit, kym nebol sex.

Rozhodne nie, nie si jej poskok (ja viem, ze to chces aj ty, ale no... treba sa obcas premôct)

To nee, zeny maju ovela radsej, ked sa ide do toho po hlave. Racionalne nie je pritazlive
Vyzeram tu teraz akoze iba kritizujem :D Ale toto su veci, na ktorych som sa osobne tolkokrat popalil, ze by som mohol o tom robit seminar :lol: Pre mna osobne najtazsia cast balenia, dostat to zo stavu "sme takmer vo vztahu" do "sme fakt vo vztahu". A vyzera to tak, ze najvacsia chyba v tejto faze je, zbytocne ju natahovat a nevyspat sa s nou.
Drzim palce
Vsechno jsem to blbe formuloval. Spis to byly otazky typu, ze jak to mame s uprimnosti, vlastnosti a takovy otukavaci veci nez nejaky vztahovy reseni. Nemyslim prehazovat kvuli ni. Ale travit Vanoce spolu mi neprijde jako nejaka chyba, kor kdyz muze nabidnout prespani.

Ze sexu mam taky dost respekt. Nabral jsem od karanteny par kil na brise, nic hrozneho ale asi si toho vsimne. Neni zrovna typ co by na bazi teto veci soudil ale nevim jak na to holky koukaji treba v posteli. :D
Drew
Obdržel poděkování: 22 x

Starší holka

Příspěvek od Drew »

Kamo musim se taky přidat ke kritice a vyložit ti to na rovinu, tak se prosím neuraž bude to hodně raw.

Vsim co jsi sní naposled udělal si koleduješ, že se ta holka jednoho krasneho dne přestane ozyvat (ani bych se nedivil kdyby už tenhle víkend nebo vanoce) Totálně beta. Nevim jak vypadá vzhledově (mám pocit že jsi to nezmínil) ale neco mi řiká že top to nebude.

Holky ve vztahu neuvažují racionálně a logicky. Potřebují se cítit dobře, emoce, přitažlivost, napětí, očekávání, nejistý výsledek, kontrast. To co jsi sní zatím řešil ti jenom ubralo body. To že se za celý den nic nestalo a nakonec ti sama musela strčit jazyk do pusy další body mínus.

Klidně to může ted vyjít protože je na vánoce/zimu opuštěná a nechce být sama, ale i tak musíš na sobě strašně zapracovat. V celém tvém postupu je to od začátku do konce jenom jedno velké štěstí. Jsi absolutně v učení na začátku. Pokud na to ted rezignuješ a řekneš co blbnete chlapi, vždyt jsem jí přece sbalil a mám holku tak ti garantuju že to dlouho nevydrží.
Odpovědět