Starší holka

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Imadeit
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 2 x

Starší holka

Příspěvek od Imadeit »

Zdravím chlapi.

Úplně poprvé sem píšu o radu a to už je co říct. Už asi tři roky jsem bez vztahu a tak mám pocit, že v týhle situaci jsem hlavně kvůli tomu, že jsem tak nějak v tý před vztahový fázi otupěl. Se sexem taky žádná sláva, povětšinou jsem se scházel s bývalkama co samy vypisovaly. Ale teď k jádru pudla :D

Do práce k nám před pár týdny dorazila holka na brigádu, protože ji zavřeli práci. Nějak jsme se míjeli a po několika dnech si začali povídat. Docela si rozumíme a přesto, že je o pět let starší(mě je 29) tak máme podobný témata k diskuzi. Takhle jsme "pokecávali" v práci několik dní, načež pak zjistila, že mám rád jeden typ divadelního představení stejně jako ona. Na to řekla, že aspoň vím koho můžu vzít, že nemá s kým jít. Hned v několika prvních dnech mi sama dokonce řekla, že nikoho nemá(což nevím jestli holky sami dělají často).

Několik dalších dní jsem jí v práci trošku ignoroval, hlavně kvůli počtu práce co jsem měl. Začala se vyptávat proč se nebavím a tak. Narazili jsme později na téma Facebook a hledal jsem ji přímo před ní abych ji ukazal, že jsem tipl správně co bude mít na profilovce :D V tom samým dnu mi řekla proč jsem si ji nepřidal. Ještě ten den si mě sama přidala a napsala mi. Mezitím pokecáváme v práci, 3x napsala sama a online to jde. Vi ze dostava komplimenty a ze si z ni tak jako laskovne delam srandu. V realu je to takovy vlaznejsi, dost casto klopi oci dolu ale kdyz si povidame tak se smeje, muj humor ji bavi.

Nedavno měla svátek a tak jsem ji dal listek do divadla(kterej je ale az skoro za rok, diky moc covide :D) a hodne ji to potesilo, necekala to. Ptala se pak proc kdyz svatky moc neresim(diskuze online) tak ten jeji mi jedno nebyl. Z toho jsem samozrejme vybruslil s gracii a povazoval jsem to za test. V praci se porad bavime a mam pocit, ze sama vyhledava duvod proc ke me prijit a na neco se zeptat. Povetsinou na plany na vikend a tak. Otazkou ale je jestli proste neni jen tak kamaradska protoze dela v oboru, kde je to proste nutnosti. A nebo uz jsem tak otupel v tomhle smeru a za vsim vidim nejaky naznaky.

Za kazdej postreh budu jedine rad. Hezkej večer borci.

surfernamare
Udělil poděkování: 85 x
Obdržel poděkování: 97 x

Starší holka

Příspěvek od surfernamare »

Ano,su to naznaky jak krava :D
Arnie007
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Starší holka

Příspěvek od Arnie007 »

Myslim si to samé. Pokud se opravdu chová, tak jak ty píšeš.
Imadeit

Starší holka

Příspěvek od Imadeit »

Ptam se hlavne protože je opravdu dost pratelska a mohlo by se to lehce zamenit s tim ze je proste jen hodne mila :/
Wixe
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 17 x

Starší holka

Příspěvek od Wixe »

Tvl stačilo mi prvních pár vět, abych ti řekl, že po tobě jede jako prase, ta ho tam chce, už jsi ji měl dávno někam vzít ještě než jsi ji koupil ten lístek :D . Určitě to zkus, snad si nebude myslet, že se prodala za divadelní představení. Mohls koupit možná dva pro pár že jo :)
A nevybavuju si, že by holky jen tak na počkání říkaly, že nikoho nemají, tím ti chtěla určitě něco naznačit, i kdyby z toho nic víc než pusa nebo jeden sex nebylo tak do toho běž :D. Jsi jak jeden můj kámoš, který do ničeho nejde i když má plno náznaků i od 9tek, on je ale asociál jak prase :D a furt mu říkám, ať je přehne konečně a nestěžuje si mi "na rameni". Jeho problémy bych chtěl mít :D
Hammer
Udělil poděkování: 28 x
Obdržel poděkování: 9 x

Starší holka

Příspěvek od Hammer »

Divím se , že si ji dávno někam nepozval , na nic nečekej kámo a jdi na věc .
Imadeit

Starší holka

Příspěvek od Imadeit »

Wixe píše: 26 lis 2020, 23:27 A nevybavuju si, že by holky jen tak na počkání říkaly, že nikoho nemají, tím ti chtěla určitě něco naznačit
Tak rekla to uplne na zacatku spis ve stylu ze je sama, ze je v prdeli a nezvlada to (financne)

Ja jsem v tomhle hroznej debil hosi :D Jsem spise introvertní typ a teorii chovani tehle naznaku dokazu celkem bezne zaregistrovat kdyz ji vidim okolo me na kamosich atp. To si rikam to je jasny tvle, jdi do toho. Pak se to ale stane me a ja zapnu "mod overthinking" a rikam si je to mozny, mam na ni. Proste resim picoviny... :D
surfernamare

Starší holka

Toto je skoro uplne jasne no
přesto, že je o pět let starší(mě je 29)
Toto je presne ten idealny vek, kedy zeny nie su mile, ale lovia
načež pak zjistila, že mám rád jeden typ divadelního představení stejně jako ona
No to mi je ale "nahoda" :D
aspoň vím koho můžu vzít, že nemá s kým jít. Hned v několika prvních dnech mi sama dokonce řekla, že nikoho nemá
Jasnejsie by uz bolo len keby ta oprela o kopirku
Začala se vyptávat proč se nebavím a tak. V tom samým dnu mi řekla proč jsem si ji nepřidal.
Trochu si ju ignoroval a uz sa boji, ze jej ujde korist
Ptala se pak proc kdyz svatky moc neresim(diskuze online) tak ten jeji mi jedno nebyl.
Krásny test :D
Otazkou ale je jestli proste neni jen tak kamaradska protoze dela v oboru, kde je to proste nutnosti
Nutnostou je to ale voci zakaznikom, nie voci tebe :D

Ale je pravdou, ze na inych to je lahsie spozorovat ako na sebe. Asi kazdemu z nas sa uz stalo, ze sme si nevsimli aj ocividne naznaky, pripadne sme z podvedomeho strachu nic nepodnikli.
Z vlastnej skusenosti by som ti poradil nenapinat ju uz dlho a neprehanat to s online game, lebo ziadna pritazlivost sa neda natahovat donekonecna. Plus si ju moze najst iny.
Imadeit

Starší holka

Příspěvek od Imadeit »

Wixe píše: 26 lis 2020, 23:27 Mohls koupit možná dva pro pár že jo :)
Samozrejme ze vi ze jdeme spolu :D Sorry, spatne jsem to interpretoval. Kazdopadne kam jit? Vsechno je zavreny a ja mam radsi takovy ty civilizovanejsi veci? Pockat az se rozvolni? Otazka tydne...abych to neprovahal. Myslim, ze kdyz holka dlouhou dobu ceka v jednom momente tak pak ztrati zajem.
emko

Starší holka

Příspěvek od emko »

Tak máš v zásadě dvě možnosti - jít se projít někam ven a/nebo domů. Vem to v tomhle pořadí :D
surfernamare

Starší holka

Mozno to bude take divoke, ze sa potom budu musiet ist prejst :D
Lucas
Udělil poděkování: 273 x
Obdržel poděkování: 135 x
Kontaktovat uživatele:

Starší holka

Příspěvek od Lucas »

Imadeit píše: 27 lis 2020, 10:00 Tak rekla to uplne na zacatku spis ve stylu ze je sama, ze je v prdeli a nezvlada to (financne)

Ja jsem v tomhle hroznej debil hosi :D Jsem spise introvertní typ a teorii chovani tehle naznaku dokazu celkem bezne zaregistrovat kdyz ji vidim okolo me na kamosich atp. To si rikam to je jasny tvle, jdi do toho. Pak se to ale stane me a ja zapnu "mod overthinking" a rikam si je to mozny, mam na ni. Proste resim picoviny... :D
Trochu víc si věř, že tě chce. Předpokládej tam ten zájem. I když to bude třeba mylně předpokládaný zájem, furt je to lepší než se sabotovat a podkopávat si nohy. :)
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
Drew
Obdržel poděkování: 22 x

Starší holka

Příspěvek od Drew »

Klasický overthinking, ani nečtu dál co tam všechno píšeš.
Jestli se ti líbí a řekla ti sama že nikoho nemá - tak zcela logický další krok je jí pozvat ven.
Imadeit

Starší holka

Příspěvek od Imadeit »

UPDATE: Tak hoši v týdnu jsem jí pozval na večeři o víkendu tak uvidíme. Při pozvání se smála, byla ráda.

Mezitím jsem už poměrně solidně přesvědčen, že kamarádit se nechce. Píšeme si, dost často píše sama, hledá důvod napsat atp. K lichotkám jí občas přihodím nějakou roztomilou přezdívku ale zase ví, že si z ní dokážu udělat srandu, tedy se z ní nepodělám.

V reálu slabší, drží si odstup ale zase je to prostě jen v práci mezi hodně lidma na place, takže to je celkem pochopitelný. Jsem zvědavej jak to bude vypadat o víkendu. Nějaký tipy, témata čemu se vyhnout a tak? Hrozne vzdycky vsechno hrotim ale ve vysledku vlastne jsem prirozenej a vtipnej :D

Dojede za mnou autem takze asi vynaklada nejaky usili aby se toho ucastnila. Pred odjezdem pusa nebo dle situace? :)
surfernamare

Starší holka

Pusa je bezna sucast zivota, nic co by sa "muselo" pred odjazdom, po odjazde alebo hocikedy.
Kludne ju zarad v strede rande, ked bude na to atmosfera.
Odpovědět