🤯🤯🤯 Jak si pro svádění nastavit hlavu 🤯🤯🤯

Seznamování během karanténu

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Durua
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Durua » 17 říj 2020, 17:59

Teď je karantén,a žádný klub nepracuje.Byl jsem na Václaváku,Naplavce a Paladiu,ale viděl jsem tam jenom holek z přítelemy.Muzete poradit,kde teď přichází hodně mladých holek?

Saty
Poděkoval: 41 krát
Obdržel poděkování: 58 krát

Příspěvek od Saty » 17 říj 2020, 20:08

Doma

hubertjezpet
Poděkoval: 24 krát
Obdržel poděkování: 65 krát

Příspěvek od hubertjezpet » 19 říj 2020, 15:16

Oslovuj holky s přítelem. Ber to jako sbírání nových zkušeností.

Já třeba plánuji zkusit: Ahoj, máš pěkného otce, já jsem gay, mohu s ním jít na rande? Je to překročení komfortní zóny, po tomto budou pro tebe jiná oslovení snadná. Jen nesmíš narazit na svalovce, myslím, nebo lidi s noži.
Nebo řekni klukovi, že má pěknou sestru/dceru/vnučku.
A nebo tady je to balení holky před jejím přítelem.

Podívej se na to takto, my všichni členové fóra budeme pravděpodobně za 100 let již mrtví a hromada kostí, takže bychom si měli užít život naplno, dokud neležíme v hrobce.

Nikoho nebude za sto let zajímat, zda jsi si dovolil oslovit holku s přítelem.

Jen bych se vyhnul svalovcům, pokud nejsi sám typ Arnold Schwarzeneeger.

Akorát oslovovat holky s přítelem nyní nelze v obchodních centrech, jelikož Roman tam zakázal slejzání se 3 a více lidí a hrozila by ti 3 milióny pokuta..

petrpan

Příspěvek od petrpan » 19 říj 2020, 15:19

Měl bych dotaz ke streetu. Z pozice, kdy jsem měl strach vůbec dojít na rande jsem se dostal po pár schůzkách a zjistil, že to bylo v pohodě a umím holku pobavit a bavit se s ni, často se smály atd. Zatím jsem to nedotáhl do konečné fáze, ale to je věc druhá.

To bylo online, ale teď spíš k tomu reálu. Venku vidím hodně pekných holek, ale prostě nemám odvahu k nim přijít a cokoliv říct. Někdy se pohledy protnou a projdeme kolem sebe, ale to je celé. Ted v době s rouškou nevidíme ani úsměvy atd., to možná nemusí být na škodu, ale stejně. Často mám nutkání nějaké pěkné holce přijít a říct ji třeba máš pěknou roušku :D nebo tak něco, nebo klidně říct kam jdeš, jestli máš čas pojd se mnou, zvu tě na kafe. Ale přijde mi to trapné. Někdy třeba čekají na přítele - to jsem párkrát vypozoroval a nebo většina z nich někam spechá, mají mobily, sluchátka a jdou.
Já jsem se dokonce ptal na toto téma asi sedmi kamarádek a řekly mi, že kdyby je někdo takhle zastavil, tak by je to spíš obtěžovalo. Že na ulici nechodí se seznamnovat a kdyby chtěly, vyberou si jiné místo. Prý prostě mají přes den dost svých starostí a nemají náladu ještě na nikoho cizího, aby je "obtěžoval".

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 19 říj 2020, 15:26

...A toto není pravá celostátní karanténa. Toto je jen sada opatření taková, aby se omezil sociální kontakt a zároveň nebyla vypnutá úplně ekonomika a ___pan Andrej nemusel platit obchodům nějaké pomoci.

Současná situace je jen takový předstupeň toho, co nás může možná, než bude vakcína (pokud vůbec někdy bude), čekat.

Pravá celostátní karanténa by byla, kdyby situace byla tato:
zákaz navazování kontaktu s osobou z jiné domácnosti
zákaz vycházení z domovů=zákaz vycházení
zákaz otevírání oken u bytů a domů, abychom nešířili čínský virus ven
zákaz docházení do zaměstnání
zákaz nakupování
jídlo by rozváželi lidem vojáci (ačkoliv v Číně jsem slyšel, že lidé hladověli)
do práce by směli jen zaměstnanci z kritické infrastruktury (např.: elektrárny, plynárny, vodárny), tito zaměstnanci z kritické infrastruktury by měli zakázáno návrat do domů a měli by povinně nařízeno přespávat blízko té kritické infrastruktury.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 19 říj 2020, 15:59

Asi mě musíš brát s rezervou. Jsem nejhorší člen komunity. (O webu streetgame.cz vím 7 let a nesbalil jsem bohužel ještě ani jednu holku.)
Mám ale své teoretické hypotézy.

surfernamare
Poděkoval: 38 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Příspěvek od surfernamare » 19 říj 2020, 23:18

Ten pocit, ked niekto napise
Já třeba plánuji zkusit: Ahoj, máš pěkného otce, já jsem gay, mohu s ním jít na rande?
A potom v tom istom prispevku
Roman tam zakázal slejzání se 3 a více lidí a hrozila by ti 3 milióny pokuta..
:lol:

Hammer
Poděkoval: 16 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od Hammer » 20 říj 2020, 07:51

Naštěstí nejsou všechny holky jako tvé kamarádky , které to říkají možná jen proto , že je ještě žádný fakt super chlap neoslovil . jasný , že se holky nechodí cíleně seznamovat na ulici ale o tom to i trochu je , nečekají to a je to pro ně krásné překvapení , samozřejmě tě nějaké pošlou do háje :lol: kdyby seznamování na ulici bylo pro holky obtěžující , streetgame by nemohla fungovat a STREETGAME FUNGUJE !
Dokud si budeš říkat , jak je to trapné , všechny mají sluchátka , jde moc rychle , ptát se lidí , kteří o tom nemají ani páru na názor a nezkusíš žádnou holku oslovit sám , nikdy nezjistíš jak je to v pohodě .
když jsem oslovil holku a seznámil se s ní před kamarádama , kteří to neznají , smáli se jak kreténi . A co si jí jako říkal ty vole , o čem jste se bavili a to jako děláš normálně nebo co :lol: Já se smál taky , bylo mi šumák co si kdo myslí , oslovil jsem holku , užil si pokec a bylo to fajn .

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 20 říj 2020, 07:58

petrpan píše:
19 říj 2020, 15:19
Měl bych dotaz ke streetu. Z pozice, kdy jsem měl strach vůbec dojít na rande jsem se dostal po pár schůzkách a zjistil, že to bylo v pohodě a umím holku pobavit a bavit se s ni, často se smály atd. Zatím jsem to nedotáhl do konečné fáze, ale to je věc druhá.

To bylo online, ale teď spíš k tomu reálu. Venku vidím hodně pekných holek, ale prostě nemám odvahu k nim přijít a cokoliv říct. Někdy se pohledy protnou a projdeme kolem sebe, ale to je celé. Ted v době s rouškou nevidíme ani úsměvy atd., to možná nemusí být na škodu, ale stejně. Často mám nutkání nějaké pěkné holce přijít a říct ji třeba máš pěknou roušku :D nebo tak něco, nebo klidně říct kam jdeš, jestli máš čas pojd se mnou, zvu tě na kafe. Ale přijde mi to trapné. Někdy třeba čekají na přítele - to jsem párkrát vypozoroval a nebo většina z nich někam spechá, mají mobily, sluchátka a jdou.
Já jsem se dokonce ptal na toto téma asi sedmi kamarádek a řekly mi, že kdyby je někdo takhle zastavil, tak by je to spíš obtěžovalo. Že na ulici nechodí se seznamnovat a kdyby chtěly, vyberou si jiné místo. Prý prostě mají přes den dost svých starostí a nemají náladu ještě na nikoho cizího, aby je "obtěžoval".
Zřejmě ti stejně jako mně schází zkušenosti. Je to ale stejné, jako třeba s autem, potřebuješ s autem co nejvíce odřídit, aby se z tebe stal zkušený řidič. Stejně tak potřebujeme toho co nejvíce s holkami nakomunikovat. Je přirozené, že pokud nemáme ty správné komunikační dovednosti s holkami, že to můžeme podělat, my ale musíme oslovovat, abychom tyto zkušenosti načerpali. Potřebujeme načerpat praxi.

Mé motivační myšlenky:

Ber to tak, že ty dotyčné holky určitě nemají problém se s některými jinými VIP kluky bavit.
Nemáš důvod cítit se podřazeně. Jiní kluci s těmi holkami komunikují.
Řekni si, nějaký Franta si s ní povídá, jsem horší než Franta? Ne!!! Stejně jako Franta s ní budu komunikovat.
A že je obtěžuje oslovení na ulici? S jinými kluky se určitě baví, tak proč by jsi se měl cítit jako kus hovna a na ulici neoslovit. To jsou jen jejich názory. Koho zajímá, co si holka myslí. Důležitá je praxe. Nedávej na názory holek, ony samy neví, jak by se měl kluk chovat, aby je sbalil.

Řekni si buď: "Necítím se podřadný vůči klukům, s kterými se ta holka za celý život kdy bavila a klidně ji oslovím." a nebo si poraženecky řekni "Kluci, s kterými se holka, kterou se chystám oslovit, kdy za celý život bavila, jsou mně nadřazeni, tito kluci jsou alfa a já beta a proto holku neoslovím."

Je to takto: Chlapy jsou buď alfa nebo beta. Alfy píchají mraky holek za život a bety naopak. Alfy holky oslovují a bety se bojí holky oslovovat.
Beta samec v přírodě je samec, který má v dané smečce alfa samcem zapovězeno se rozmnožovat a navazovat kontakt se samicemi.
Tím, že neoslovujeme a bojíme se, se sami definujeme jako beta samci.

V přírodě se beta samci nerozmnožují a nenavozují kontakt se samicemi, jelikož toto tam smí jen alfa samec a pokud by se v přírodě chtěl rozmnožovat beta samec, tak ho alfa samec dá do latě bitkou.

Neoslovováním holek na ulici dáváme najevo to, že jsme beta samci, že neporušujeme pravidlo alfa samců,, že se podřizujeme pravidlům alfa samců se my jako beta samci nerozmnožovat a nenavazovat kontakt se samicemi.
Každý kluk, který se bojí oslovit (třeba i já), říká tímto nahlas světu, HALOOO, já jsem beta samec, dodržuji alfa samecký zákaz pro beta samce kopulovat nebo komunikovat se samicemi.

Oslovováním křičíš do celého světa nahlas, já jsem alfa samec, oslovuji holky, kdo to nedělá, je na 99% beta.

Kluk, který se bojí oslovovat, dává do světa nahlas najevo, hej vy všichni, to jsem já, já jsem beta samec, řekněte to všem, já jsem beta samec, bojím se holky oslovovat, protože oslovovat holky smí jen alfa samci.

Sami si můžeme vybrat, zda chceme být alfa nebo beta samci podle toho, zda překonáme své strachy a oslovujeme nebo neoslovujeme.
Neoslovováním dáváme najevo strach z alfa samců. Neoslovováním dáváme najevo jiným alfa samcům, že jsme fakt beta samci a že jen oni, ti druzí kluci, si můžou dovoilt oslovovat.

Shrnutí:

Hlavní pravidlo našeho života by mělo být:
Koho zajímá, co si holka myslí?
-Nebo případně:
Koho zajímá, co si druzí myslí?

Koho zajímá to, co se právě chystám udělat,
Je to legální nebo nelegální? Pokud je to legální, tak vzhůru do toho!!!
Bojím se danou aktivitu (třeba oslovování holek) udělat jen z důvodu toho, že se bojím, co si bude holka myslet a tím důvodem je tedy mé ego. Bojím se, že mé ego utrpí rány, pokud mě holka odmítne.

Ego je část mysli, která nás má před určitými vlivy chránit. Ego nám však ve skutečnosti brání dosáhnout našim cílům, realizovat náš talent. Ego nám brání se o mnohé pokusit, raději, než abychom riskovali selhání (nebo i výhru), to celé díky egu vzdáme a neuděláme nic. Čeho budeš na smrtelné posteli litovat, toho, co jsi udělal nebo neudělal? Asi bychom měli se naučit dát naše ego do latě a umět riskovat, počítat s tím, že to třeba posereme nebo i vyhrajeme. Pokud něco poděláme, i tak nám to přinese zkušenosti do budoucna.

1. Na roušky si budeme muset zvyknout. Ber to takto: holky balíš s rouškou a když dotyčnou sbalíš a pak u tebe doma kopulujete třeba, tak už budete bez roušky. Představ si třeba situaci, že budeme muset roušky mimo domov nosit již do konce života, potom tě už roušky nebudou trápit, budeš to mít vyřešené, budeš jasně vědět- roušky=navždy a už se nebudeš strachovat z toho, zda roušky budou nařízeny více nebo méně.

Dokud není státem nařízeno omezení pohybu, můžeme streetovat. Ber streetování v době pandemie čínského viru tak, že dotyčná holka se určitě s nějakými jinými kluky za dobu pandemie baví, tak proč by jsi se ty měl cítit méněcenně. Každá manželka se doma se svým manželem miláčkem baví, zatímco ostatní cizí lidi na ulici ignoruje, proč by jsi si měl myslet, že jsi méněcenný, než její starej, klidně tu čtyřicítku, co třeba zrovna venku vidíš, sympaticky oslov a načerpej komunikační dovednosti. Třeba to ze začátku ber, že ty holky nebalíš, ale zatím jen sbíráš nové komunikační dovednosti. Měli bychom z každé doby vytřískat maximum, určitě nyní venku nějakou holku na streetu potkáš.
2. Pravidlo číslo jedna je streetovat, komunikovat s jinými holkami co nejvíce čase během dne a v co nejvíce různých situacích, rozšiřovat si komfortní zónu, streetování naprosto zlikvidovat strachy, úzkosti, paniky a nervozity.
3. Streetování si zaslouží i 3. bod shrnutí, je důležité streetovat, abychom přeprogramovali naši mysl. Streetování je velmi důležité, jinak budete mít třeba jako já následující negativní nežádoucí myšlenkové pochody:
To je ono. Žádná holka nemá náladu se se mnou bavit, celý můj život, celých mých posledních 28 let. Když je oslovím, tak je to obtěžuje, zatímco bavit se s jinými kluk jim ale vůbec nevadí, jak smutné.

Holkám ale vůbec nevadí se bavit doma se svým miláčkem.

To je ale divné, že se se mnou celý život ani jedna holka bavit nechtěla. Jsem celý život naprosto odstřižen od komunikace s holkami.

O mě pohledem nezavadí a dělají, že mě nevidí.

Proto streetování tak miluji, je úžasné oslovit holku, které se naprosto hnusím a která mě bude kdekoliv vždy naprosto ignorovat.
Je úžasné vidět potom, kdy jt oslovím, jak ji extrémně naštvu, že jsem si to dovolil, já, spodina společnosti.

Představte si myšlení holky takto:
Jsem prsatá 20 letá namyšlená holka, bavím se jen s pěknými bohatými kluky, ostatní ošklivé kluky naprosto ignoruji, dělám, že neexistují a když mě nějaký ošklivý kluk osloví, tak se naštvaně mračím.

Představte si to, venku stojí holka, dělá, že vás nevidí a vy si dovolíte jí říct ahoj.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 20 říj 2020, 08:15

petrpan píše:

My, streetaři, zoufale potřebujeme dělat trapné věci, rozšířit si komfortní zónu.

Vrchol trapnosti by bylo předstírat mentálně postiženého, zkusím to a budu vydávat divné zvuky na nějakém náměstí, je to legální a rozšíří se mi komfortní zóna. Nebo vydávej divné pohyby při chůzi, předstírej kulhání. Potřebujeme načerpat mraky trapnosti, aby pro nás komunikace s holkami byla naprosto normální.

Jsou dva druhy lidí:
Jedni žijí svůj život podle toho, jak chtějí a když vidí pěknou holku, tak ji jdou pozdravit.
Druzí žijí ve své skořápce a nechtějí ji opustit a když někde jsou, tak je to ve stylu, to já ne, já tu ve skutečnosti vůbec nejsem. Tyto druzí, když vidí pěknou holku, řeknou si, sakra, jsem beta, hlavně musím dělat, že o té holce nevím, vůbec na ni nekoukat, to smí jen Alfa samečci.

Chceme se přeci transformovat na ALFY. ALFA nemá strach a vezme si, co chce a dělá si to, co chce.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 20 říj 2020, 08:19

petrpan píše:

Poslední věc, kterou chci zmínit:

je, že jen a pouze akce a streetování a vykračování z komfortní zóny nás dokáže změnit k našemu vysněnému já.
Studovat teorii je také dobré, je to ale hlavně třeba realizovat praxi.

Pouze streetování, vykračováním z komfortní zóny a nacvičováním trapností si změníš tvé neuronové spoje v mozku, pouze tímto způsobem si změníš hormonální hladinu v mozku- testosteron, serotonin, oxytocin, adrenailn atd.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 20 říj 2020, 09:12

petrpan píše:

Kdyby je zastavil Brad Pitt nebo prostě nějaký jejich idol. čas by si udělaly a vůbec by je to neobtěžovalo.
Asi jde o to, jak na ně oslovení zapůsobíš, jaké kvality v tobě vycítí.
Holky vycítí, zda se cítíš zrovna jako kus hovna nebo jako místní bůh.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 20 říj 2020, 09:29

Děkuji za vyčerpávající odpovědi. Asi budu muset pomalu začít. Já nemám úplně tak samotný problém s komunikací s holkami, dost jsem se zlepšil, ale jen pokud je znám.Třeba poznáme se na seznamce, domluvíme se a jdeme ven. Nějak se bavíme. Poprvé to nebylo ono, ale čím více holek jsem poznal, tím lépe jsme se bavili a i se dost smály. Právě oslovit holku sám na ulici, to mi přijde jako úplně jiný level, nevím co je zač, jestli má nebo nemá přítele, manžela atd. Pomalu bych si připadal jako bezďák na hlaváku, který od každého kolemjdoucího žebrají peníze a stravenky. Paradox je, že takový nemají problém oslovit jakoukoliv krásnou holku.

My budeme mít někde v hloubi duše zaryté to, že je to špatně, není to vhodné atd. Ale třeba to není pravda a je to jen nějaká naše myšlenka, třeba i mylná. Pro začátek si myslím, že pro mě bude nejlepší hledat příležitosti k oslovení, ne náhodně, ale vycítit příležitost. Bude čekat na zastávce a zeptám se jestli to už jelo apod.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 20 říj 2020, 14:29

petrpan píše:
20 říj 2020, 09:29
Děkuji za vyčerpávající odpovědi. Asi budu muset pomalu začít. Já nemám úplně tak samotný problém s komunikací s holkami, dost jsem se zlepšil, ale jen pokud je znám.Třeba poznáme se na seznamce, domluvíme se a jdeme ven. Nějak se bavíme. Poprvé to nebylo ono, ale čím více holek jsem poznal, tím lépe jsme se bavili a i se dost smály. Právě oslovit holku sám na ulici, to mi přijde jako úplně jiný level, nevím co je zač, jestli má nebo nemá přítele, manžela atd. Pomalu bych si připadal jako bezďák na hlaváku, který od každého kolemjdoucího žebrají peníze a stravenky. Paradox je, že takový nemají problém oslovit jakoukoliv krásnou holku.

My budeme mít někde v hloubi duše zaryté to, že je to špatně, není to vhodné atd. Ale třeba to není pravda a je to jen nějaká naše myšlenka, třeba i mylná. Pro začátek si myslím, že pro mě bude nejlepší hledat příležitosti k oslovení, ne náhodně, ale vycítit příležitost. Bude čekat na zastávce a zeptám se jestli to už jelo apod.
Ano, zeptat se na zastávce, zda to již jelo, nepřímé oslovení, myslím, že je dobré začít oslovovat bez záměru balení. Je to stejné jako s autem, po absolvování autoškoly nebudeš hned jezdit 170 km/h po německé dálnici.

Ano, bezdomovci, žebráci a jiní lidé jsou třeba štastnější a sebevědomější než já. Někdo mnohem úspěšnější než nějaký bezdomovec si potom nevěří si oslovit holku. Princ i o tom psal článek- nějaký bezdomovec balí holky a nechá se od nich živit.

Problémem je komfortní zóna, která je u někoho v různých oblastech různě veliká. Komfortní zónu rozšíříme jen tím způsobem, že začneme dělat aktivity, která jsou mimo naši komfortní zónu a postupem času naše komfortní zóna rozšíří tak, že tyto aktivity pohltí.

Mé nebo tvé automatické myšlenky, když vidíme na ulici cizí holku, jsou třeba, tak tu dnes neoslovím.
Streetování ale tyto automatické myšlenky změníme a holku automaticky oslovíme.

Oslovení cizích holek na ulici vyžaduje natrénování sociálních dovedností, stejně jako řízení u auta vyžaduje najet tisíce a tisíce kilometrů.
Na druhou stranu někdy je třeba učitel nebo brát si na zřetel, abych čerpal zkušenosti správným směrem v případě absence učitele (to znamená neoslovovat tisíckrát "koilk je hodin", ale postupně to rozjíždět na vyšší úrovně, jelikož ani autem nejedeš stále 20 k/h a my právě potřebujeme oslovovat tak, aby to bylo, kdybychom jeli 250 km/h po německé dálnici, to neznamená v případě streetování rychlost, ale načerpání mnoha zkušeností skrze streetování)

Když holku oslovíš, má na výsledku vliv její aktuální nálada, tvé oblečení, tvůj hlas, tvůj výraz ve tváři, tvůj pach (závisí na hormonech a nervozitě), tvá řeč těla.
Já sám jsem kdysi někde našel pravidlo oslovit hned a nepřemýšlet- vidíš holku a hned oslovíš a nemáš vůbec čas přemýšlet o to, zda oslovit.

Oslovování holky ber jako něco normálního. Já sám, když jsem udělal obrovský street- desítky oslovených holek za den, jsem se dostal do stavu, že strach zmizel a oslovování holek pro mě bylo normální, akorát, že tento pocit zmizí, pokud přestaneš oslovovat den co den.

Rovněž musíme být k sobě kritičtí a být ochotni se případně zamýšlet nad kalibrací našeho chování při oslovování. To znamená, třeba nebudu mít dobré oslovení, ale řeknu si, třeba jsem měl špatné držení těla, nervozitu, špatný tón hlasu a řeknu si, že to musím natrénovat a zlepšit.

Streetování je o změně mozku. Lidský mozek je jako software- počítačová (či nyní mobilní apilkace).

Kdyby to šlo, tak bych od Prince kupoval mozkové moduly, které by nahrazovaly určité mé vadné mozkové moduly, ale takto to nejde, každý musí v případě, že chce, sám změnit své chování a životní styl a sám načerpat zkušenosti.

Zkus si o tobě myslet, že jsi boží týpek, kterých jde holkám udělat super den a věta, že jsi boží týpek, se poté bude stávat skutečností.
Nastuduj si na Internetu o tom, kdo je to alfa samec.

Já sám vím, že když jsem udělal velký street a oslovoval, že to člověka mění.

Oslovováním ti pak oslovování už připadat netradiční nebude.

Píšu přelomovou knihu o Humoru, jsou tam mraky myšlenek, které jsem považoval za dobré zakomponovat do chování.
Nevím ale, zda je bezpečné někdy moji knihu o Humoru vůbec nějak publikovat nebo si to nechat jen pro své vlastní potřeby.

Vyčerpávající odpověď jsem napsal, jelikož píšu na klávesnici všemi deseti extrémně rychlé (2 roky předmětu Zpracování dokumentů na počítači na střední škole. Před 12 lety na první hodině ZDP mi profesorka říkala, že asi na tento předmět vyletím, že mi to vůbec nejde, tak jsem doma trénoval psaní a nakonec psal nejrychleji ze třídy a jezdil i na soutěže- kde ale jiní psali i tak dvakrát rychleji než já.)

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 20 říj 2020, 14:49

petrpan píše:
20 říj 2020, 09:29

První fáze ve streetování je vůbec se zbavit strachu a cítit se při komunikaci s holkami komfortně. K tomu pomůže streetování=překračování komfortní zóny.
Další fází je samotné balení holek (třeba i nepřímo ze začátku)

Streetování je jako řízení auta, je třeba streetovat.

Každý máme komfortní zónu různou. Já třeba jezdím pravidelně po dálnici a někdo jiný, nějaký úspěšný kluk, který třeba kopuloval už s 100 různými holkami za život, auto neřídí, nemá řidičský průkaz, ale prostě umí na rozdíl ode mě balit holky.

Principem je rozšířit komfortní zónu o aktivity, které v naší konkrétní vlastní komfortní zóně nejsou.
Ty tvrdíš, že s nějakou známou holkou nemáš problém mluvit, a dělá ti problém mluvit s neznámou holkou.
Já zase miluji mluvit s cizí holkou a mluvit s nějakou známou konkrétní mě stresuje.

Každý má různou komfortní zónu a různé úkoly a mise, které by měl při honbě za svým ideálním já plnit.

Zkus si nastudovat, co to jsou afirmace a každý den si několikrát říct "Oslovovat cizí holky je úplně normální"
Nebo to oslovování prostě ber tak, že jdeš těm holkám zlepšit den. Ty nejsi bezdomovec, který shání drobné na krabicové víno. Nejdeš za holkou s tím, aby jsi od té holky něco dostal, jdeš za tou holkou ji oslovit s vědomím toho, že jí dáš trochu dobra a zlepšíš o něco den.

Odpovědět